News

Cumhurbaşkanlığı’ndan yangınlara ilişkin ilk açıklama geldi

Cumhurbaşkanlığı’ndan yangınlara ilişkin ilk açıklama geldi

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, çok sayıda ilde devam eden yangınlarla ilgili açıklamada bulundu. Altun, yangılara ilişkin soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı’ndan yangınlara ilişkin ilk açıklama geldi

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Yangınların ortaya çıkış sebebi üzerine kapsamlı soruşturmalar da başlatılmıştır. Sorumlular en kısa zamanda doğamıza ve ormanımıza karşı giriştikleri bu saldırının hesabını verecektir” dedi.

Altun’un açıklamaları şöyle:

“Ülkemizin farklı bölgelerinde meydana gelen orman yangınları hepimizin ciğerini yaktı. Bu yangınlar sırasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenabı Allah’tan rahmet yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Milli servetimiz olan ormanlarımızdaki yangınları kontrol altına almak ve etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için Cumhurbaşkanımız devletimizin tüm imkanlarını seferber etmiştir. Tüm kurumlarımız sahada vatandaşlarımızın yanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Yangınların ortaya çıkış sebebi üzerine kapsamlı soruşturmalar da başlatılmıştır. Sorumlular en kısa zamanda doğamıza ve ormanımıza karşı giriştikleri bu saldırının hesabını verecektir. Dualarımız yangınlarla mücadele eden ormanın kahramanları ile. Hepimize geçmiş olsun.

Yangınların ortaya çıkış sebebi üzerine kapsamlı soruşturmalar da başlatılmıştır. Sorumlular en kısa zamanda doğamıza ve ormanımıza karşı giriştikleri bu saldırının hesabını verecektir. Dualarımız yangınlarla mücadele eden ormanın kahramanları ile. Hepimize geçmiş olsun.”

fahrettin-altun.jpg

Bilim Kurulu üyesi gerçeği açıkladı! Yoğun bakımlarda en çok...

Bilim Kurulu üyesi gerçeği açıkladı! Yoğun bakımlarda en çok…

Trabzon'da akrabalar arasında çatışma: 4 ölü

Trabzon’da akrabalar arasında çatışma: 4 ölü

Yeniden mi hortladı? Tokat'ta korkutan kuş gribi şüphesi

Yeniden mi hortladı? Tokat’ta korkutan kuş gribi şüphesi

Referans

Cumhurbaşkanlığı’ndan yangınlara ilişkin ilk açıklama geldi
www.gunboyugazetesi.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu