News

Bir Yaz Partisi Düzenlemek için 8 İpucu

Loading the player...

Facebookun videoları grup halinde izleme özelliği: Watch Party

Bu yılın başlarında duyuruları yapılan ve bir süredir test aşamasında olan Facebook’un “Watch Party” özelliği, tüm dünyada aktif olarak kullanılmaya başlandı.

Facebookun videoları grup halinde izleme özelliği: Watch Party

Bu yılın başlarında duyuruları yapılan ve bir süredir test aşamasında olan Facebook’un “Watch Party” özelliği, tüm dünyada aktif olarak kullanılmaya başlandı. Watch Party, Facebook gruplarındaki insanların hep birlikte gerçek zamanlı olarak video izlemelerine olanak sağlıyor.

Artık, bir Watch Party başlatıldığında katılımcılar canlı ya da önceden kaydedilmiş bir videoyu izlerken aynı zamanda yeni bağlantılar kurabilecek, sohbet başlatabilecek, kısacası birbirleriyle iletişim de kurabilecekler.

Watch Party nasıl kullanılır?

Watch Party’i kullanmak için yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Gruplarda yer alan bir kutu üzerinden Watch Party’ye katılabileceksiniz. Aynı zamanda bir sonraki yayının ne olacağını da görebileceksiniz. Videoyu izlerken tıpkı Canlı Video’da olduğu gibi mobilde yorum akışını takip edebileceksiniz. Fakat yorum akışı masaüstünde, mobilden farklı olarak karşınıza bir kenar çubuğu olarak çıkacak. Yorum yapmayı tercih etmeyenler de videolarda Facebook ifadelerini kullanabilecekler.

Watch Party’i test etme aşamasında bu özelliği kullanan gruplardan olumlu geribildirimler alan Facebook, bu özelliğin büyüklü küçüklü birçok grubun liderleri tarafından yemek yapma ya da zanaatkarlık gibi hobilerle ilgili soru-cevap videoları düzenlemek, bir videonun sahne arkası görüntülerini paylaşmak, ev tadilatı, dekorasyon veya makyajla ilgili ipucu ve tüyolar paylaşmak gibi birçok farklı şekilde kullanıldığını gördü. Bunun yanı sıra testler, Watch Party’nin etkileşimi artırmak isteyen küçük topluluklar için de yararlı olabileceğini gösterdi.

Facebook, Watch Party’nin yanında bugün iki özellik daha duyurdu. Bunlardan ilki Watch Party’i başlatan kişinin, devam eden bir Watch Party’e videolar ekleyerek partiyi devam ettirecek başka kişiler atamasını sağlayan Co-hosting özelliği, diğeri ise Watch Party’e katılan kişilere Watch Party’i başlatan kişiye eklemesi için videolar önerme imkanı sunan Crowdsourcing özelliği oldu.

RIVERDALE 2. SEZON SPOILER: THE BLACK HOOD AÇIKLANDI, ARCHIE/BETTY

‘Riverdale’s’ showrunner bu haftaki Black Hood’un maskesini kaldırıyor ve Archie, Betty ve Veronica arasında yaşanacak dramaya dair ipuçları veriyor.

RIVERDALE 2. SEZON SPOILER: THE BLACK HOOD AÇIKLANDI, ARCHIE/BETTY

Uyarı: Bu gönderi Çarşamba gününden spoiler içermektedir. Riverdale vaka finali.

Black Hood katilinin maskesi sonunda ortaya çıktı… peki gizem gerçekten çözüldü mü?

Riverdale Sonbahar finali, kaputun altındaki adamı ortaya çıkardı: Archie ve Betty tarafından köşeye sıkıştırıldıktan sonra Şerif Keller tarafından vurularak öldürülen okul hademe Bay Svenson. Betty, Svenson’ın Riverdale’i tüm günahkarlarından temizleyerek, Svenson’ın kendi geçmiş hatalarının kefaretini ödemeye çalıştığını kuramlaştırdı – ailesinin cinayetinde yanlış adamı teşhis etti ve istemeden masum bir insanı öldürdü. Ama bu gerçekten Black Hood hikayesinin sonuysa, Archie ve Veronica’nın fotoğraflarını kim çekiyordu? Betty neden katilin ona verdiği kaputu sakladı?

Sjdsbrewers

Daha fazla kurbanın ortaya çıkmasını beklemeyin Riverdale ‘ ikinci sezonu önümüzdeki ay devam ediyor. Baş yapımcı Roberto Aguirre-Sacasa, TVLine’a, oynadığımız Black Hood destanının bittiğini düşünüyorum. Ancak bu, her gevşek ucun düzgün bir şekilde bağlandığı anlamına da gelmez: Yine de, Black Hood’dan oynamak için hala çok fazla serpinti olacak. Bu serpinti, Betty’nin kaputu yakmamaya karar verdiği o ürpertici son vuruşu içeriyor. EP notlarında, içinde bir karanlık var ve Black Hood’un ona odaklanmasının bir nedeni de karanlıklarının birbirini yansıtması. Yani evet, bu alay Betty’nin Black Hood ile olan hikayesinin bitmediği anlamına geliyor.

Bay Svenson kesinlikle şüphelilerimizden biriydi. Riverdale Aguirre-Sacasa, muhtemelen diğer dört ya da beş yarışmacıyla birlikte, yazarlar odasının Black Hood’un kim olabileceğini tartışmaya başladığını hatırlıyor. Ancak birkaç hafta önce programa yeni çıkmış bir karakter seçmek, yazarları zaman sıkıntısına soktu, itiraf ediyor: ‘Onu tanıştıracağız’ diyorduk ve sonra onu bir sonraki bölüme ittik. , ve sonra bir sonraki bölüm ve sonra ‘Beyler, onu tanıştırmalıyız, yoksa işe yaramayacak!’ gibiydi.

Aguirre-Sacasa, Archie ve Veronica’nın fotoğraflarını kimin çektiğini ve neden Archie’nin Bay Svenson’ın gözlerinin Black Hood’unkilerle eşleşmediğini öğrenmek için bizi izlemeye devam etmemiz gerektiğini söylüyor. Ancak, Svenson’ın arka hikayesi ve Riverdale Reaper ile bağlantısı hakkında hala bazı çözülmeler ve dolaptan bazı iskeletler çıkacağına dair ima ediyor: Tam çılgınlığın dibine vurduğunuzu düşündüğünüzde, bir bütün olduğunu fark ediyorsunuz. çılgınlığın diğer seviyesi.

Sjdsbrewers

Black Hood’un ortaya çıkması, finalin tek nefes kesici anı değildi. Archie ve Betty de katilin izini sürerken bir öpücük (!) paylaştılar, her ne kadar tüm Amerikalı kızıl saçlı bölüm sonunda Veronica’nın kollarına geri dönmüş olsa da. Aguirre-Sacasa, Archie/Betty/Veronica aşk üçgeninin Archie çizgi romanlarının özü olduğunu ve her zaman altından köpürdüğünü söylüyor ve sezonun ikinci yarısında biraz daha agresif oynayacağımız bir şey olduğunu ekliyor. , ama umarım beklenmedik bir şekilde ve bir bükülme.

Bu klasik aşk üçgeninin dirilişi, ne zaman göreceğimizi bekleyebileceğimiz olay örgülerinden sadece biri. Riverdale EP, 17 Ocak’taki kış tatilinden geri dönüyor. Black Hood hikayesi 2. Sezonun ilk yarısına hükmetti ve ilişki ve karakter hikayeleri anlatmayı daha zor hale getirdi, EP kabul ediyor, bu yüzden ikinci yarıda buna geri dönmek için heyecanlıyım, ve daha çok okul merkezli aşklar ve hikayeler. Hala orada niyet Çetenin bu sezon daha sonra araştırması için yeni bir gizem olacağını doğruluyor… ama bunu bozmak istemiyorum.

derecelendir Riverdale Aşağıdaki anketimizde finale çıkın, ardından büyük Black Hood ortaya çıkmasıyla ilgili düşüncelerinizi yorumlara yazın.

Çilek ile Victoria Sünger Kek Tarifi

Pipeline_website_meta_description_posts

Çilek ile Victoria Sünger Kek Tarifi

“Çünkü tüm yıl birazcık yaz demek.” – John Mayer ve Mart ayında yeni bir dönem başladığında tüm öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği şey bu.

“Sonunda tekrar ne zaman güneşli olacak” veya “güneşte tekrar ne zaman serinleyebiliriz” yaz mevsimi yaklaşırken insanların aklından geçen şeylerdir.

Ancak yaz mevsimi sadece serinlemek, mangal yapmak ve çevrede vakit geçirmekten ibaret değildir. Deniz. Aynı zamanda kışın bulamadığınız tüm güzel meyvelerin yakındaki süpermarkete akmaya başladığı ve tekrar sahneye çıktığı bir zamandır.

Bazı insanlar bu büyülü zamanı çay partileri düzenlemek ve hatta arkadaşlarını sıfırdan yaptıkları harika bir yaz meyveli kekle etkilemek için kullanır.

Ne düşündüğünüzü biliyorum, sıfırdan pasta yapmak yorucu ve sinir bozucu olabilir ama bu Victoria pandispanya tarifi ve kolay adımlarla gölde mükemmel bir gün batımı pikniğine gitmeye hazır olacaksınız.

Victoria Sünger Kek - neye ihtiyacınız olacak:

Önce 3 büyük yumurtayı kabuklarında tartın.

Ağırlığa bağlı olarak, aşağıdakilerin aynı ağırlığını ölçmeniz ve kullanmanız gerekir:

Süngeriniz fırından çıkıp tamamen soğuduğunda sıra kekinizi yapılandırmaya gelir.

İşte bu kadar! Bir sonraki pikniğinizde arkadaşlarınızı bu muhteşem Victoria pandispanya ile şaşırtın ya da birinin doğum günü için yapın.

Yaz havasının tadını çıkarın!

https://studiblog.net/2020/03/13/sommersalat-putenstreifen-balsamico/

Referans :
webrazzi.com
tr.sjdsbrewers.com
pipeline.page

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button