News

Ankara Hava DurumuHava Durumu

Son Dakika – Hava Durumu (09-04-2021) – Meteoroloji uyardı! Bugün hava nasıl olacak?

Marmara Bölgesi’nin doğu kesimlerinde, Orta Karadeniz’de, Akdeniz’in orta ve doğu kesimlerinde sağanak yağmur bekleniyor. İç Anadolu’da Ankara dolaylarında ve Ege Bölgesi’nin iç kesimlerinde karla karışık yağmur görülebilir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde gökyüzü parçalı bulutlu. Rüzgar, ülke genelinde kuzey…

Son Dakika - Hava Durumu (09-04-2021) - Meteoroloji uyardı! Bugün hava nasıl olacak?

Marmara Bölgesi’nde Balıkesir dolaylarında yağmur, Kocaeli çevresinde ise sağanak yağmur bekleniyor. Hafta sonu Kocaeli dolaylarında yağmur görülebilir.

Ege Bölgesi’nde Kütahya ve Afyonkarahisar çevresinde karla karışık yağmur etkili olabilir. Cumartesi günü bölge genelinde yer yer bulut görülebilir. Pazar günü Afyonkarahisar dolaylarında karla karışık yağmur bekleniyor.

Akdeniz Bölgesi’nin geneli yağışlı. Adana-Mersin-Hatay dolaylarında sağanak yağmur etkili olabilir. Sağanak yağmur; üç ilde de hafta sonu devam edebilir.

İç Anadolu Bölgesi’nde Eskişehir dolaylarında yer yer kar yağabilir. Konya-Kayseri çevresinde ise karla karışık yağmur bekleniyor. Hafta sonu bölge genelinde yer yer kar yağışı etkili olabilir.

Karadeniz Bölgesi’nin batı kesimlerinde kar bekleniyor. Samsun dolaylarında sağanak yağmur görülebilir. Hafta sonu Bolu dolaylarında kar, Samsun ve Trabzon’da ise yağmur etkili olabilir.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde Kars-Erzurum-Hakkari çevreleri yağmurlu. Hafta sonu bölge genelinde yağmurun ve sağanak yağmurun etkili olması bekleniyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer yer bulut görülebilir. Gaziantep çevresinde ise bulutlar artıyor. Hafta sonu yine Gaziantep dolaylarında sağanak yağmur bekleniyor.

Keçiören 15 Günlük Hava Durumu, Hava Tahmini Ankara Keçiören

Keçiören 15 Günlük Hava Durumu Tahmini, Ankara Keçiören İlçesi 14 Günlük Meteoroloji Tahminleri Bilgisi, Önümüzdeki 2 Hafta Hava Sıcaklığı Nasıl Olacak? Son Hava Durumu

Keçiören 15 Günlük Hava Durumu, Hava Tahmini Ankara Keçiören

Bulunduğum Yerin Hava Durumu Nedir

Ankara ilinin Keçiören ilçesi için 15 günlük hava durumu tahminlerini buradan takip edebilirsiniz. 15 günlük Keçiören ilçesinin hava durumu tahmini bilgilerinde, gün be gün, günün en düşük ve en yüksek hava sıcaklığı, hissedilen hava sıcaklığı kaç derece olacak, o günün nem oranı ve hava durumu açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca Keçiören ilçe merkezi için yarınki, 3 günlük, 5 günlük, bir haftalık, gelecek haftanın hava durumu ve 10 günlük tahminleri de bu sayfamızdan sürekli takip etmenizi öneriyoruz. Güncel meteorolojik gelişmelere göre günlük tahminlerin sürekli değişebileceğini unutmayınız, sitemizi takip ediniz.

Referans :
www.cnnturk.com
www.15gunlukhavatahmini.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button