News

Anne – Baba Anneler Günü ne özel hediye önerileri

Anneler Günü Hediye Önerileri!

Anneler Günü Hediye Önerileri!

Anneler Günü’ne çok az kaldı. Hepimizi anneme ne alacağım, annem neleri sever soruları sardı. Bu soruların en büyüğü ve en temeli ise şu: Annemi en çok hangi hediye mutlu eder?

Anneler Günü hediyenin klişelerden uzak, manevi değeri yüksek, anneni çok mutlu eden ve sana her zamanki gibi kocaman sarılmasını sağlayan bir hediye olmasını istemez misin?

Hep çalışıp bizi düşünen annelerimizi sevindirme sırası bizde! Annene, eşine ya da anne gibi gördüğün o tatlı insana en anlamlı hediyeyi verebilmen için sana harika bir liste hazırladık.

10 Mayıs yaklaşıyor. Anneler Günü’ne hazır olun! Hediyenizi ve güzel Anneler Günü sözlerinizi hazırlayın, annenize takdim edeceğiniz anı bekleyin. Annenizi sevindirecek hediyelerin neler olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur. Onun ruhuna dokunacak, içinde sizden bir parça olacak, maddi değerinden çok manevi değeri ile annenizin kalbini çalacak bir hediye. Mesela çok değerli fotoğraflarınız.

Hadi terliği atıp tam 12’den vuran annemizi tam 12’den, yani kalbinden vuralım! ?

Metal Baskılar: Olağanüstü canlılık ve parlaklıkla annene eski fotoğrafları bile yeniymiş gibi hazırlayarak hediye edebilirsin. 3 farklı ölçüsü ile istediğin fotoğrafı kullanabilirsin. Annen ister masada ister duvarında seninle ve güzel ailesiyle olan fotoğraflara yer vereceği için çok şanslı. Çünkü o da tam olarak böyle bir hediye istiyordu. Manevi değeri yüksek ve şık bir hediye. ?

Pola Kartlar: Annen fotoğrafları karıştırmayı, seneler önce çekilen fotoğraflara bakmayı çok sever değil mi? Ama o fotoğraflar yıllar sonra deforme olur, eskir ve yıpranır. Bu fotoğraflar ise bambaşka. Bu fotoğraflar uzun seneler boyunca aynı kalıyor ve her bakışta sevdiklerini mutlu etme özelliği taşıyor. İster bir mıknatısla dolaba yapıştır ister mandalla iple duvara as. Tercih senin ve annenin!

Ahşap Kare Çerçeve: Annenin özenle ördüğü dantelinin üzerine yakışacak mükemmel ahşap bir çerçeve. Hem retro bir havası var hem de modern. Tıpkı eski Türk filmlerindeki dekorlar gibi. Duvarda da sergileyebileceğin bu çerçeve annenin dekorasyonunu tamamlayacak bir parça!

Anı Kitabı: 80 ve 90’lı yılların vazgeçilmezi scrapbook geri dönüyor duygular da sanki o yıllardaki gibi samimi bir şekilde ifade ediliyor. Annene tüm duygularını bu fotoğraf albümü kitapla yazabilirsin. Bir ömür anlamını yitirmeyecek bir hediye.

‘Doğdum ağladı, mezun oldum ağladı, evlendim ağladı, ben de anne/baba oldum ağladı. Biraz da o güzel anları hatırlayıp gülümsesin’ isteyenler için: Büyük Anı Kitabı Annen ve senin, ailenizin sahip olduğu en güzel albüm olacak. Siz anılar biriktirdikçe büyüyecek.

Büyük Anı Kitabı almak isteyenler buraya ?

Hediyem hem minimal hem de çok anlamlı olsun diyorsan beyaz ve siyah renk seçenekleri ile Modern Çerçeve  Annenle çekilmiş en güzel fotoğrafını ya da beraber geçirdiğiniz en keyifli anları sergilemen için özel olarak tasarladık ❤️

Annenin duvarında yerini aldığında evinin en sevdiği köşesi olacağına eminiz!

Modern Çerçeve almak isteyenler buraya ?️

Tam annene göre bir hediye: Kanvas Tablo Şimdi duvardaki çiçek tablosunu indirip kendi anılarınızdan oluşan Kanvas Tablo’yu yerine asma zamanı.

Kanvas Tablo almak isteyenler buraya ?

Kanvas Tablolar: Her annenin çok sevdiği ve rahat ettiği, öyle pek de ahım şahım olmayan bir koltuğu vardır. Televizyonunu izler, programlarını dinler, örgüsünü örer, gazetesini orada okur, çayını orada hüpletir. İşte bu hediye tam da o koltuğun karşısındaki duvara yakışacak türden. Çünkü bu hediye, sen ve annenin mutlu bir anınızın tuval tablo hali. Kanvas tablo annenin yaşadığı alana hem dekoratif hem de yepyeni bir hava katacak. Ama annenin dünyasında bazı şeyler asla değişmeyecek: Rahat ettiği koltuğu, çok ses çıkaran bir çift terliği ve çocuğuna duyduğu kocaman sevgisi.

Hayatındaki en değerli varlığa, onunla olan güzel anılarını hediye etmek, O’nu bu özel günde şaşırtıp sevindirmek senin elinde!  Hayatını güzelleştirdiği gibi şimdi de birlikte yaşadıklarınızla evinizi güzelleştirsin: Anı Çerçevesi

Anı Çerçevesi almak isteyenler buraya ⭐

Kalbi sıcacık annemize sıcacık bir hediye: Kupa

5 çaylarını kocaman bir kupadan içmeye bayılacak. O saatlerde telefonunun çalmasına hazır ol! Annenin gözleri senin üzerinde olacak ? 

Kupa almak isteyenler buraya ☕

Hayatındaki en değerli varlığa, onunla olan güzel anılarını hediye etmek, O’nu bu özel günde şaşırtıp sevindirmek senin elinde!

Yanındayken çocuk olmanın keyfini doyasıya sürebildiğimiz tek insana, annemize; ‘en özel’ olduğunu hissettirmenin tam zamanı!

Bu sene sıradan olma! Çünkü O; bir öpücük ya da çiçekten daha fazlasını hak ediyor!

Hediye seçimi ve aklına gelen her türlü soru için bize [email protected]’dan yazabilirsin. Farklı hediyeler düşünürsen www.sosyopix.com’u ziyaret edebilirsin. Annene en güzel hediyeyi verebilmen için elimizden geleni yapacağımıza emin ol!

Sen, öyle bir annenin evladı olduğun için annen de senin gibi manevi hediyeler peşinde olan tatlı bir çocuğu olduğu için çok şanslı. Bütün annelerin Anneler Günü kutlu olsun! Sizi çok seviyoruz.

Unutma, Sosyopix seni seviyor. ?

Sosyopix ile Anneler Gününde Anneni Sevindir 

Anneler Gününde burçlara göre hediye önerileri

Bu yıl 9 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’ne sayılı gün kala, kısıtlama etkisiyle sadece online yapılabilecek hediye alışverişi için Astrolog Murat İpek’in önerileri var. İşte annenizin burcuna göre en güzel hediye…

Anneler Gününde burçlara göre hediye önerileri

Sevgili astrolojiseverler, olmazsa olmazlardan bir gün olarak takvimlerde yerini alan “Anneler Günü” annelere sevgimizi aktarmak veya onları minnetle bir kere daha anmak için fırsat sunuyor.

Astrolojide doğum haritamızda anne figürü Ay, baba figürü ise Güneş’tir.  Ve bu iki figürün hartamızdaki konumu ve etkileşimleri bizim ebeveynlerle olan ilişkimizi tanımlar. Ay aynı zamanda duygusal ihtiyaçlarımızı da anlattığı için yüzyıllardır anne figürü ile iç içe tutulmuştur.

Anneler Günü’nde annenizi mutlu etmek için aslında onun Ay burcunu bilmeniz hediye seçiminde çok daha sağlamcı bir yaklaşım olur. Annenizin Ay burcunu biliyorsanız Ay burcunu, yok eğer bilmiyorsanız Güneş burcunu dikkate alarak hediye seçimi yapabilirsiniz.

Bir anne için en değerli hediye elbette çocuğudur. Onun sağlıklı, başarılı, mutlu olduğunu bilmesi hayatı boyunca alabileceği en muhteşem hediyedir. O nedenle sizde her şey tamamsa onlarda da tamamdır.

Anne olan ve kendini anne hisseden herkesin bu gününü en içten duygularımla kutluyorum.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)

Anneler Günün Kutlu Olsun

Anneler Günün Kutlu Olsun

Dünyanın birçok ülkesinde her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü anneleri anmak ve paha biçilmez emeklerine teşekkür etmek için kutlanan anneler günü bu yıl 10 Mayıs günü kutlanacak. Hayatımızdaki yeri doldurulamaz varlıklarını onlara hatırlatmak ve sonsuz minnettarlığımızı göstermek için birbirinden anlamlı  anneler günü hediye önerileri hazırladık. İşte Bendensana’nın Anneler Günü Hediye Önerileri ! 

Özeni, fedakarlığı, koşulsuz paylaşabilmeyi, gerçek sevginin ne demek olduğunu bize öğreten, kısacası bizi biz yapan çok sevgili annelerimize sevgimizi göstermenin en güzel yollarından biri de ona küçük de olsa anneler günü hediyesi vermektir. Belki onlara sorsak, anneye en güzel hediye çocuğunun mutlu olmasıdır derler. Şüphesiz öyle olsa da, bu cevap hiçbir zaman anneye sürpriz hediyeler vererek onu mutlu etmeye engel değildir. Peki anneler günü hediyesi ne alınır?

Aslında ona olan sevgimizi göstermek için illa anneler gününü beklemeye de gerek yoktur. Ancak yine de yalnızca annelere adanmış bu özel günde alınacak anneler günü hediyesinin değeri diğerlerinden biraz daha önemlidir. Anneye hediye seçmek aslında sandığınız kadar da zor değildir; çünkü her ne olursa olsun düşünüldüğünü bilmek bile onu mutlu etmeye yetecektir. Hayatındaki en önemli şeyin bizim mutluluğumuz olduğunu düşünen güzel annelerimiz sırf bu fedakarlıkları yüzünden dahi çok daha fazlasını hak etmiyorlar mı? Tabii ki ediyorlar. Öyleyse anlamlı ve farklı bir anneler günü hediye fikri için size birkaç öneri. En Güzel Anneler Günü Hediyesi Bendensana’daa!

Söz konusu böylesi önemli bir armağan seçmeye geldiğinde anneler günü hediye tavsiyesi almak içten, farklı ve unutulmaz bir seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Bir armağanı özel kılacak en önemli noktalardan biri de karşınızdaki kişinin beğenilerine ve ihtiyaçlarına uygun seçilmiş olmasıdır. En küçüğünden en büyüğüne bir hediyenin eşsiz olmasını istiyorsanız bunu sakın unutmayın. Anneme Ne Hediye Alabilirim sorusunun cevabı Bendensana’da!

Örneğin ilgi alanlarına özgü bir anneler günü hediyesi ya da severek kullanacağı kişisel bir aksesuarın yanı sıra aranızdaki bağı temsil edecek, ona olan sevginizi hatırlatacak güzel sözlerle süslenmiş bir defter yaratıcı bir hediye seçeneği olarak düşünülebilir. Bunların dışında takılardan dekorasyon aksesuarlarına, kişisel bakım ürünlerinden gündelik hayatını kolaylaştıracak mutfak gereçlerine kadar geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz.

Anneler günü evrensel bir gün olsa da her anne yalnızca kendine özel bir kutlamayı hak eder. Bu nedenle yukarıda verdiğimiz öneriler kulağınıza basit geliyorsa merak etmeyin. Çünkü belki normalde çok basit görülebilecek bir hediyeyi bile size ait özel bir dokunuşla anneniz için çok yaratıcı ve mutluluk veren bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz. Buradaki en önemli nokta bu küçük dokunuşun yalnızca onunla olan ilişkinize has bir niteliğe sahip olmasıdır. Örneğin yalnızca ikinize özel bir anıya dair bir fotoğraf ya da anlamlı bir söz ile hediyenizi en az onun kadar eşsiz hale getirebilirsiniz. Bendensana’nın Anneler Günü’ne özel hazırladığı hediye kutuları da Anneye Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri arasında!

Tüm bu seçenekler arasında kararsız kalırsanız, anneler günü hediyesi olarak hazırladığımız, birden çok parçadan oluşan anneler günü hediye kutularımız web sitemizde sizleri bekliyor. Bu arada tercihiniz her ne olursa olsun hediyenize güzel ve anlamlı bir anneler günü hediye notu eklemeyi sakın unutmayın. Size bu konuda size ilham verecek Hediye Notları başlıklı blog yazımıza mutlaka göz atın.

Anneler günü kutlu olsun!

Haber Kaynagi :
blog.sosyopix.com
www.ntv.com.tr
www.bendensana.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button