News

Camdaki Kız da o iş olmaz!

Camdaki Kızda o iş olmaz! – Elif Demirtaş Bilir

Yine yeniden gündemimiz Camdaki Kız. Perşembe akşamları ekranlardan evlerimize konuk olan sosyal medyayı kasıp kavuran Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Muzo’nun sahneleri pek bir konuşuldu. Kırmızı Oda’da Can ile yeşeren Feyyaz Şerifoğlu aşkımız Camdaki Kız dizisinde Sedat ile son buldu. Hatta dizinin kadrosu henüz netleşmemişken Burcu Biricik’in partnerinin Feyyaz Şerifoğlu olması için gece gündüz dua ettik neredeyse. Sonuç mu? Hüsran!

Camdaki Kızda o iş olmaz! - Elif Demirtaş Bilir

Yine yeniden gündemimiz Camdaki Kız. Perşembe akşamları ekranlardan evlerimize konuk olan sosyal medyayı kasıp kavuran Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Muzo’nun sahneleri pek bir konuşuldu. Ve son derece sempatik görünen çiftle ilgili hayallere daldık birlikte.

Kırmızı Oda’da Can ile yeşeren Feyyaz Şerifoğlu aşkımız Camdaki Kız dizisinde Sedat ile son buldu. Hatta dizinin kadrosu henüz netleşmemişken Burcu Biricik’in partnerinin Feyyaz Şerifoğlu olması için gece gündüz dua ettik neredeyse. Sonuç mu? Hüsran! Hal böyle olunca yeni bir aşk arayışı içine girdik Nalan için.

Dün akşam yayınlanan bölümde Muzo ile Nalan’ın diyaloğu izleyicinin duygularını kabarttı. Muzo-Nalan aşkı avuçları kaşındırdı ama olmaz o iş arkadaşlar. Canımız senaristler çok köklü bir değişikliğe gitmezse Nalan, Sedat ile bizim alışkın olduğumuz mutlu sonla biten bir aşk hikayesi yaşamayacağı gibi; Muzo’yla da Aşk-ı Memnu’daki Bihter ve Behlül aşkı gibi bir aşk izlemeyeceğiz. Sedat Nalan için sadece acı bir tecrübe olarak kalacak hayatında. Muzo da Nalan’ın en zor zamanlarında ona destek olarak, iyi bir kayınbirader olarak yola devam edecek.

İkinci el lüks ürün dedektifleri:...

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabında Nalan’ın büyük aşkı Hayri adında bir adam çünkü. Üstelik öyle havalı, zengin, etkileyici bir tip de değil. Zaten Nalan’ın bu aşkı da masallardaki gibi bir aşk olmayacak. Hatta daha önce de söylemiştim; Nalan’ı psikiyatri kliniğine zorla getiren kişi de Hayri’dir. Bu arada Nalan’ın Hayri ile ilişkisi de 7 yıl kadar devam ediyor.

İlerleyen bölümlerde yeniden bir kritik yapabiliriz sanırım ama şimdilik bu kadar yeter diye düşünüyorum. Nalan’ı intiharın eşiğine getiren büyük travmalarını zamanla öğreneceğiz.

Camdaki Kız’da Sedat’ın kardeşi olan Muzaffer yani Muzo’ya hayat veren Enis Arıkan birçok dizide rol alsa da, Jet Sosyete dizisi ile asıl çıkışını yaptı. Tony karakteriyle hafızalara kazınan ve genelde paylaştığı eğlenceli videolarıyla gündeme gelen Enis Arıkan’ı Muzo olarak izlemek bizi biraz zorlasa da hemen benimsedik onu. Ne diyelim, iyi seyirler olsun hepimize.

İkinci el lüks ürün dedektifleri:...

Oğlu Pars’ı geçtiğimiz yıl kaybeden Ebru Şallı, Exxen’de Gökhan Çınar’ın programına konuk oldu. Oğlu Pars için “Son zamanlarda hep görünmez olmak isterdi. Hastane odasında çok güzel günler geçirdik. Odası benim için cennet bahçesi gibiydi. Ben bu hayata bir melek doğurduğuma inanıyorum” derken değişen ses tonu, sürekli saçlarına giden elleri… Ve en önemlisi Pars ile ilgili konuşurken bir yandan ağlayıp bir yandan da yaşadığı acıyı gülümsemesinin arkasına saklaması beni benden aldı, kahroldum. Dilerim hiçbir anne böyle bir acı yaşamasın.

İkinci el lüks ürün dedektifleri:...

Kenan Doğulu ile evlendikten sonra görümcesi ve kayınvalidesiyle yıldızı bir türlü barışmayan Beren Saat bir süre önce kayınvalidesi Serpil Doğulu’nun doğum gününü kutlamıştı. Önceki gün de görümcesi Canan Doğulu için “Kız kardeşim” dediği bir mesaj paylaştı. Anlaşılan sular durulmuş ve bu mutluluk aile fotoğraflarına da yansımış. Ünlü de olsan gelin-kayınvalide sorunları olabiliyor işte 🙂

İkinci el lüks ürün dedektifleri:...

Mutlu hafta sonları…

Camdaki Kız Nalan kimdir, hastalığı ne? Burcu Biricik kaç yaşında? – Magazin Haberleri

Magazin Haberleri – Burcu Biricik araştırılıyor. KANAL D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Birçok insan Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’in kim olduğunu araştırıyor. Peki ama Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik kimdir, hangi dizilerde oynadı, yaşı kaç,…

Camdaki Kız Nalan kimdir, hastalığı ne? Burcu Biricik kaç yaşında? - Magazin Haberleri

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Camdaki Kız Nalan kimdir?

Camdaki Kız Nalan kimdir?

Camdaki Kız’da Nalan karakterine Burcu Biricik hayat vermektedir. Emekli vali olan babası Adil ve emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek çocuğudur. Sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Şimdi de Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmaktadır. Sıcakkanlı, sevgi dolu, vicdanlı, çalışkan ve yumuşak huyludur. Başta annesi ve babası olmak üzere herkese karşı saygılıdır. Kurallara uyar ve asla aşırıya kaçmaz. Hayatını annesinin yönettiği biçimde yaşamaya alışkındır.

Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Burcu Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı.

2007 yılında Show TV’de yayımlanan Maçolar dizisindeki yan rolle televizyonda ilk kez yer alan isim, daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmini çekti. Kanal D’de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Show TV ‘de yayımlanan Düşman Kardeşler 2012 dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1’de yayımlanan Beni Böyle Sev dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamıştır.

Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D’de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterine can verdi. 2015-2017 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı’nda Hülya karakterini canlandırdı. 2016 yılında Emre Yetkin’le evlendi. 2019 yılında yayınlanan Çiçero isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı. Aynı yıl Kuzgun dizisinde rol aldı.. 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Yine 2021’de Fatma dizisinin çekimlerini tamamladı. Son olarak Camdaki Kız dizisinde başrol karakteri olan “Nalan” karakterini canlandırıyor.

Camdaki Kız – Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

Camdaki Kız – DOĞAN KİTAP -Dr. Gülseren Budayıcıoğlu – “Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor kolay unutulmuyor ve izle

Camdaki Kız - Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

Yorumlar 900

Bu üründen 43.854 adet satın alınmıştır.

İlgili Kategoriler:

24 Saatte Kargoda Stok miktarı: 10+

Kazancınız: 12,92

Kazanacağınız Puan: 52

Okuma Listeleri:?

Yorumlar 900

Referans :
www.posta.com.tr
www.cnnturk.com
www.kitapyurdu.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button