News

Filyasyon ekibini taşıyan araç seyir halinde alev aldı

Filyasyon ekibi ölümden döndü

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında virüs peşinde koşan filyasyon ekibi ölümün eşiğine geldi. Bir koronavirüs hastasına giderken araçları alev alev yanmaya başlayan ekip zor kurtuldu.

Filyasyon ekibi ölümden döndü

Denizli’nin Honaz ilçesinde, filyasyon ekibini taşıyan araç seyir halindeyken aniden alev aldı. Yangın sonucu metal yığınına dönen araç kullanılamaz hale gelirken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Araçları bir anda alev aldı

Olay, saat 15.00 sularında Karaçay Mahallesi’nde meydana geldi. Cemil Çakal idaresindeki 20 B 6779 plakalı, 3 kişilik filyasyon ekibini taşıyan hafif ticari araç, motor kısmından alev aldı. Aracı yol kenarında durdurup park eden sürücü, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Alevler kısa süre içinde aracı sararken, olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı ancak araç hurdaya döndü. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Araçları bir anda alev aldı

Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, olaya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Sağlık personellerine geçmiş olsun dileklerini ileten Öztürk, “Honaz İlçe Sağlık Müdürlüğümüze bağlı filyasyon ekiplerimiz Karaçay Mahallesi’nde bulunan bir hastaya giderken kullandıkları araç alev almıştır. Şoförün arabadan duman geldiğini fark etmesiyle aracı hemen terk eden filyasyon ekibimiz herhangi bir yara almadan olayı atlatmıştır. Pandemi ile mücadelenin kahramanları filyasyon ekibimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, mücadelemizin tek bir hasta kalmayıncaya kadar büyük bir kararlılıkla süreceğini belirtmek istiyorum” dedi.

Araçları bir anda alev aldı

Denizlide filyasyon ekibini taşıyan araç alev alev yandı – F5Haber

Denizli’nin Honaz ilçesinde, filyasyon ekibini taşıyan araç seyir halindeyken aniden alev aldı. Yangın sonucu metal yığınına dönen araç kullanılamaz hale gelirken, ölen ya da yaralanan olmadı.

Denizlide filyasyon ekibini taşıyan araç alev alev yandı - F5Haber

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News’te F5Haber‘e abone olun

F5Haber‘e Google News’te abone olun

Olay, saat 15.00 sularında Karaçay Mahallesi’nde meydana geldi.

Cemil Çakal idaresindeki 20 B 6779 plakalı, 3 kişilik filyasyon ekibini taşıyan hafif ticari araç, motor kısmından alev aldı. Aracı yol kenarında durdurup park eden sürücü, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

Alevler kısa süre içinde aracı sararken, olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. DHA’nın haberine göre; yangında ölen ya da yaralanan olmadı ancak araç hurdaya döndü. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Denizlinin Honaz ilçesinde, filyasyon ekibini taşıyan araç seyir halindeyken aniden alev aldı. Yangın sonucu metal yığınına dönen araç kullanılamaz hale gelirken, ölen ya da yaralanan olmadı.

Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, olaya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Sağlık personellerine geçmiş olsun dileklerini ileten Öztürk, “Honaz İlçe Sağlık Müdürlüğümüze bağlı filyasyon ekiplerimiz Karaçay Mahallesi’nde bulunan bir hastaya giderken kullandıkları araç alev almıştır. Şoförün arabadan duman geldiğini fark etmesiyle aracı hemen terk eden filyasyon ekibimiz herhangi bir yara almadan olayı atlatmıştır. Pandemi ile mücadelenin kahramanları filyasyon ekibimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, mücadelemizin tek bir hasta kalmayıncaya kadar büyük bir kararlılıkla süreceğini belirtmek istiyorum” dedi.

Filyasyon ekibinin alev alan aracı söndürüldü – Son Dakika Haberleri

Denizli’nin Honaz ilçesinde göreve giden filyasyon ekibinin aracı alev aldı. Yangın çıkan araç itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Filyasyon ekibinin alev alan aracı söndürüldü - Son Dakika Haberleri

Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, Honaz İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı filyasyon ekibinin Karaçay Mahallesi’ndeki hastaya giderken kullandıkları aracın alev aldığını söyledi.

“Mücadelemiz tek bir hasta kalmayıncaya kadar devam edecek”

Şoförün araçtan duman geldiğini fark ettiğini anlatan Öztürk, ekipten yara almadan kurtulduğunu anlattı:

“Aracı hemen terk eden filyasyon ekibimiz herhangi bir yara almadan olayı atlatmıştır. Pandemi ile mücadelenin kahramanları filyasyon ekibimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, mücadelemizin tek bir hasta kalmayıncaya kadar büyük bir kararlılıkla süreceğini belirtmek istiyorum.”

Filyasyon ekibinin alev alan aracı söndürüldü

Cemil Çakal yönetimindeki hafif ticari araçtaki yangının itfaiyenin müdahalesi ile söndürüldüğü, aracın kullanılamaz hale geldiği açıklandı.

Eşine bıçak çeken kocayı, esnaf durdurdu – Cumhuriyet Haberleri

Olay, dün saat 17.00 sıralarında, Saraylar Mahallesi’nde meydana geldi. Ahmet A., sokağazçıkma kısıtlamasını ihlal edip, boşanma davası süren ve hakkında

Eşine bıçak çeken kocayı, esnaf durdurdu - Cumhuriyet Haberleri

Welcome, Login to your account.

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

Publisher

Publisher – Cumhuriyet Haberleri

Afyonkarahisar’da biyoenerji tesisi bahçesindeki ağaç köklerinde yangın çıktı

Filyasyon ekibini taşıyan araç seyir halinde alev aldı

Önce kapısına çıktığı, sonra tavanına oturduğu otomobille ilerleyen sürücü…

Traktörü uçuruma yuvarlanan çiftçiyi itfaiye kurtardı

Recent Posts

Adana’daki balıkların ölümüne hidroelektrik…

18 yaş altına başörtüsü yasağı

İftarı beklerken balkon duvarı devrildi

İşçi servisi minibüsü kayalıklara çarptı

Çavuşoğlu: Cenevre deki toplantı gayri resmi bir toplantıdır – Haber Pamukkale

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ortak basın toplantısı düzenledi.

Çavuşoğlu: Cenevre deki toplantı gayri resmi bir toplantıdır - Haber Pamukkale

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ortak basın toplantısı düzenledi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Biz artık federal çözüm için zaman kaybetmeyeceğimizi, yeni fikirlerin, yeni vizyonun görüşülmesi gerektiğine inanıyoruz. Çavuşoğlu, 2017’de Cenevre’de bir günlük mini konferansta, Ocak’ta Cenevre’den Temmuz’da Cran Montana’ya kadar tüm görüşmelerde ve Cran Montana’da Kıbrıs Rum tarafının masayı devirmesi sebebiyle başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından yaptıkları açıklamalarda tüm muhataplarına federasyonu artık müzakere etmeyeceklerini birçok kez söylediklerini belirtti. 

Çavuşoğlu, “Kıbrıs’ta Biz artık federal çözüm için zaman kaybetmeyeceğimizi, yeni fikirlerin, yeni vizyonun görüşülmesi gerektiğine inanıyoruz.” dedi. Çavuşoğlu, yalnızca bunu istemekle kalmayıp, bir “vizyonla” süreçteki toplantılara katılacaklarını vurguladı. Çavuşoğlu, “Cenevre’deki 5+1 formatındaki toplantı gayriresmi bir toplantıdır. Burada yeni bir müzakere başlamıyor.” dedi. Bu söz konusu bile olamaz.” dedi.

Haber Kaynagi :
www.superhaber.tv
www.f5haber.com
www.trthaber.com
cumhuriyet.news
www.haberpamukkale.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button