News

Sevdiğiniz Birinin Yanında Uyumanın En İyi Bölümleri – Hayat – 2021

Sevdiğiniz Birinin Yanında Uyumanın En İyi Bölümleri – Hayat – 2021

Birinin yanında uyumak, muhtemelen bir ilişkide olmanın en iyi kısmı, değil mi?

Sevdiğiniz Birinin Yanında Uyumanın En İyi Bölümleri - Hayat - 2021

Yataktaki ortaklarımız hakkında şikayette bulunmayı eviyoruz. İter örtüleri arıyorlar, iter bizi ayakta tutuyorlar ya da çok yükek ele horluyorlar, çoğu zaman yalnız uyumayı t

Sevdiğiniz Birinin Yanında Uyumanın En İyi Bölümleri

Yataktaki ortaklarımız hakkında şikayette bulunmayı seviyoruz. İster örtüleri sarıyorlar, ister bizi ayakta tutuyorlar ya da çok yüksek sesle horluyorlar, çoğu zaman yalnız uyumayı tercih ederiz. Ama yanınızda birinin uyuması da harika olabilir. Her senaryo gibi, artıları ve eksileri vardır. Tüm sinir bozucu alışkanlıklarından şikayet etmek kolaydır, ancak bazen erkek arkadaşlarımızın yataklarımızı paylaşmasıyla ilgili sevdiğimiz her şeyi unuturuz.

1stpreschurch

Birinin kollarında uyuyakalmak. Birinin kollarına sarılıp uykuya dalmak dünyadaki en iyi hislerden biridir. Güvende, güvende ve sevildiğinizi hissedersiniz. Hızlıca uykuya dalarsın ve rahat uyursun. Bundan daha iyisi olamaz.

1stpreschurch

Sabah kucaklamaları. Birinin yanında uykuya dalmaktan daha iyi olanı, yanında uyanma hissidir. Sabah nefesini verebildiğin sürece, erkek arkadaşının kollarını kıvırmak güne başlamanın en iyi yoludur.

1stpreschurch

Vücut ısısı. O soğuk kış geceleri, yanınızda biri yatarken çok daha iyi. Asla soğuk ayaklar için endişelenmenize gerek yok ve çöreklerinizi dondurmadan çıplak uyuyabilirsiniz. Erkek arkadaşın seninle yatağını paylaşırken, üşüdüğün için gecenin ortasında asla uyanmazsın. Ve sabahlarınız her zaman güzel ve kızarmış.

1stpreschurch

Yatmadan önce masaj. Şanslı olanlardan biriyseniz, erkek arkadaşınız siz uykuya dalmadan önce yatağınızda masaj yapıyor. Uzun bir günün ardından, yatağa girip rahatlatıcı bir masaj yapmak gibisi yoktur. Gününüzün stresi kayboluyor gibi görünüyor ve net bir zihinle uykuya dalabilirsiniz. Bütün gün masa başında oturuyorsanız, tam da ihtiyacınız olan şey budur.

1stpreschurch

Senin fark etmediğin şeyleri fark edebilirler. Hiç biri size uykunuzda horladığınızı veya dişlerinizi gıcırdattığınızı söyledi mi? Yanınızda kimse uyumazsa, muhtemelen bunları asla bilemezsiniz. Örneğin horlama, her türlü sağlık sorununun erken bir işareti olabilir. Partneriniz uykunuzda ne yaptığınızdan sizi haberdar ettiğinde, onu kontrol ettirmeye ve potansiyel olarak daha ciddi bir şeyden kaçınmaya bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

1stpreschurch

Bütün günü yatakta geçirmek için bir bahanen var. Tamam, belki erkek arkadaşın öğlene kadar uyur – ama hey, en azından tembel olmak ve kahvaltıdan sonra yatakta kalmak için oldukça iyi bir bahanen var. Bazı nedenlerden dolayı, Pazar sabahı yanınızda aynı şeyi yapan biri varken geç saatlerde yatakta kalmaktan her zaman daha az suçlu hissedersiniz.

1stpreschurch

Sağlığın için iyi. Konu sağlığımız olduğunda iyi bir gece uykusunun ne kadar önemli olduğunu sık sık unuturuz. Uyku, sağlıklı bir vücut ağırlığını korumak, bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak ve genel olarak daha iyi hissetmek için gereklidir. Araştırmalar, birisiyle uyuyan kadınların daha çabuk uyuduğunu ve gece boyunca daha az uyandığını kanıtladı.

1stpreschurch

Güvende hissediyorsun. Orada erkek arkadaşınızın kolları etrafınıza sarılı şekilde yatarken, yardım edemezsiniz ama kendinizi güvende hissedersiniz. O etrafındayken hiçbir şeyin sana zarar veremeyeceğini biliyorsun. Kendi başınıza yaşıyorsanız, dışarıda duyduğunuz her seste muhtemelen paniğe kapılırsınız. Tek başına yaşayan bir kadın olarak geceleri endişelenmek yaygındır. Ama erkek arkadaşın yattığında, her şeyin yoluna gireceğini biliyorsun.

1stpreschurch

İlişkiniz için iyidir. Biriyle uyumak, aşk hormonu oksitosin seviyenizi yükseltir. Bu “mutlu kimyasal” samimi, sağlıklı ilişkileri sürdürmenin anahtarıdır ve sevgi, güven ve şefkat duygularıyla bağlantılıdır. Oxycotin bağları güçlendirmekle bağlantılıdır, bu nedenle partnerinizle birlikte uyurken ona daha fazla bağlı hissetmenize şaşmamalı.

Referans :
tr.1stpreschurch.org

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button