News

Dogecoin 1 dolar olacak mı? DOGE neden yükseliyor? 8 Mayıs ta neler olacak? Elon Musk…

Fiyatı katlanarak yükseliyor: Dogecoin için 8 Mayıs beklentisi – Diken

Fiyatı katlanarak yükseliyor: Dogecoin için 8 Mayıs beklentisi - Diken

Kripto para piyasasının hırçın çocuğu Dogecoin bir günde yüzde 50 civarında yükseliş kaydetti. Artık gözler, Ellon Musk’ın daha önce işaret ettiği 8 Mayıs’ta.

ABD Hazine bakanı Janet Yellen’ın kripto para piyasalarını da etkileyen ‘faiz’ açıklamaları sonrası Bitcoin ve altcoinlerin bir çoğunda dün gece önemli düşüşler oldu.

Yellen, “Ekonomimizin aşırı ısınmaması için faiz oranlarını biraz yükselmesi gerekebilir” sözünü düzelterek, Fed’e faiz konusunda bir tavsiye vermesinin mümkün olmadığını söyledi.

Kripto piyasada dün yaşanan faiz krizi sonrası ise bugün ibreler yeşil.Bitcoin kaybının bir kısmını geri almayı başarırken, düşüşte yatırımcısına kazandırmayı başaran adres yine Dogecoin.

2013 yılında şaka maksatlı kurulan Dogecoin, dün 0,69 dolar kadar tırmandı.

Doge’nin yeni yıla başlarken fiyatı ise sadece 0,9 dolardı. Bu 5 ayda 74 katlık bir artışı ifade ediyor.

Doge’nin son 24 saatte yakaladığı yüzde 50’lik ivmede ise başrolde yine Tesla ve SpaceX şirketlerinin CEO’su Elon Musk var.

Daha önce attığı bir tweette 8 Mayıs’ı işaret eden Musk’ın yarattığı bu beklenti fiyatlamada önemli çıkışlara neden oluyor.

The DogefatherSNL May 8

Artık dünyadaki Doge yatırımcılarının hepsinin gözü ise  Musk’ın 8 Mayıs Cumartesi gecesi katılacağı Saturday Night Life şovda ne söyleyeceğinde.

Dogecoin 1 dolar olacak mı? DOGE neden yükseliyor? 8 Mayısta neler olacak? Elon Musk… – Galeri – Takvim

Dogecoin 1 dolar olacak mı? DOGE neden yükseliyor? 8 Mayısta neler olacak? Elon Musk... - Galeri - Takvim

Her fırsat bulduğunda Dogecoin ile ilgili paylaşımda bulunan Elon Musk’ın 8 Mayıs’ta Saturday Night Live’da Dogecoin ile ilgili açıklamalar yapabileceği ileri sürülüyor. Bu noktada, bazı analistler 8 Mayıs’ta Dogecoin’in 1 dolara çıkabileceğini düşünüyor. Şaka amaçlı ortaya çıkan Dogecoin’in gerçek bir kripto para birimine dönüşmeye başladığı öngörülüyor. Peki, Dogecoin neden yükseliyor? Dogecoin 1 dolar olur mu? 8 Mayıs’ta ne olacak? İşte tüm gelişmeler!

DOGECOİN 1 DOLAR OLUR MU?

Elon Musk, Dogecoin’in en büyük destekçileri arasında yer alıyor ve 8 Mayıs’ta Saturday Night Live’da Dogecoin ile ilgili açıklamalar yapabileceği düşünülüyor. Ancak açıklamaların ne olacağı bilinmediği için konuyla ilgili yapılan yorumlar da farklılık gösteriyor. Bazı isimler 8 Mayıs itibari ile DOGE fiyatının 1 doların da üzerinde yükseleceğini düşünürken bazıları 8 Mayıs’ın Dogecoin’in kıyameti olacağını ifade ediyor. Popüler analistlere göre eğer 8 Mayıs, Dogecoin grafiklerini tersine çevirirse 2018 yılındakine benzer çok ciddi kayıplar yaşanabilir. Anonim kripto para birimi yatırımcısı Lowstrife için ise kıyamet belirtileri spot piyasada zaten görülüyor.

Analist konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Her şey bitmeden önce bunun son adım olduğundan şüpheleniyorum. 8 Mayıs’ı takip etmek gerekiyor.” sözlerini kullanıyor.

8 MAYIS’TA NE OLACAK? DOGECOIN 1 DOLAR OLACK MI? Elon Musk, sık sık Dogecoin ile ilgili paylaşımlar yapmaktan geri durmuyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Twitter adresinden yaptığı paylaşımda ‘The Dogefather, SNL 8 May’ mesajını dünyaya iletmişti. SNL, ilk etapta bir şey ifade etmese de, SNL’nin bir etkinlik olduğu, Elon Musk’ın da bu etkinliğe katılacağı öğrenildi. SNL, 8 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

AKILLARDA HEP AYNI SORU: DOGE NEDEN YÜKSELİYOR?

Dogecoin fiyatı, eToro’nun DOGE’yi 20 milyon kayıtlı kullanıcısına sunacağını duyurması ile geldi. Firma yaptığı açıklamalarda müşterilerden gelen talepler doğrultusunda böyle bir adım attığını ifade ediyor.

Bunlara ek olarak aslında ilk başlarda şaka amaçlı bir coin olarak tasarlanan ve hiçbir amacı olmayan DOGE’nin benimsenmesi arttıkça fiyatının da yükseldiğini görüyoruz. Dolayısıyla şaka amaçlı ve hiçbir amacı olmayan Dogecoin gerçek bir kripto para birimine dönüşmeye başlıyor olabilir.

Doge yatırımcıları bu tarihi not edin! 8 Mayıs Dogecoin beklentisi nedir? Elon Musk SNL açıklaması nedir?

Doge yatırımcıları bu tarihi not edin! 8 Mayıs Dogecoin beklentisi nedir? Elon Musk SNL açıklaması nedir?

Dogecoin ne kadar olacak? Dijital para fiyatlarındaki sert dalgalanmalar, küresel çapta birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra ekonomi yetkililerinin de dikkatini çekiyor. Tesla’nın kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar sonrası Dogecoin’de hareketlilik yaşandı. Elon Musk son olarak 8 Mayıs’ı işaret eden Dogecoin paylaşımı yaptı. Peki, Doge yatırımcıları bu tarihi not edin! 8 Mayıs Dogecoin beklentisi nedir? Elon Musk SNL açıklaması nedir? İşte cevaplar…

DOGECOİN NE KADAR?

Haberin yazıldığı saatlerde Dogecoin 0,48991 seviyesinde işlem görüyor.

8 MAYIS DOGECOİN BEKLENTİSİ NEDİR?

Tesla’nın kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı “The Dogefather. SNL May 8” paylaşımının ardınan 0,25748’den işlem gören Dogecoin, 0,29008’e ulaşmıştı.

Dogecoin 1 Dolar Olur Mu? Dogecoin neden yükseliyor? 8 Mayısta ne olacak? – Finans Ajans

Finansajans.com – Dogecoin 2021’de iyi bir yatırım mı? Dogecoin, gezegendeki en büyük kripto para birimlerinden biri haline geldi. Dogecoin’e yatırım

Dogecoin 1 Dolar Olur Mu? Dogecoin neden yükseliyor? 8 Mayısta ne olacak? - Finans Ajans

Finansajans.com – Dogecoin 2021’de iyi bir yatırım mı? Dogecoin, gezegendeki en büyük kripto para birimlerinden biri haline geldi. Dogecoin’e yatırım yapmanız gerekip gerekmediğini öğrenmek için okumaya devam edin. Son günlerde yaşanan Dogecoin (DOGE) gelişmeleri hız kesmeden sürüyor. Henüz yeni ATH belirleyen Dogecoin şimdide Winklevoss kardeşlerin kripto para borsası Gemini’de listelenecek olması yatırımcıların ilgisini arttırdı. Peki Doge coin neden yükseliyor? Doge 1 dolar olur mu? elon musk doge tweeti ve son paylaşımı yeni rekorlara imza attırıyor. Peki DOGECOİN şimdi alınır mı? Dogecoin yorum va analizler haber detayında.

Dogecoin tüm zamanların rekorunu kırarark 0,50 dolar seviyesini aştı. An itibariyle dolar kuru 0,657613 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bu rakamda 5,43 Türk Lirası anlamına geliyor.

Dogecoin şu anda en popüler kripto para birimlerinden biridir. Bu makaleyi yazarken, meme madeni para, piyasa değeri bazında en iyi 5 kripto paradan biri olmak için birçok dev kripto parayı çoktan geride bıraktı. Bu makaleyi yazarken, Dogecoin geçtiğimiz ay zaten çok sayıda mitinge sahipti. Bu makaleyi yazarken, Dogecoin’in fiyatı 0,65 dolara tüm zamanların en yüksek rekoruna ulaştı. Doge şu anda pazarda o kadar baskın ki, diğer kripto paralar Pazar payını Doge’ye kaptırıyor. Dogecoin 2021’de iyi bir yatırım mı? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Dogecoin, 2013 yılında şaka olarak oluşturulmuş popüler bir kripto para birimidir. Doge, genel halk ve daha önce kripto para birimlerini hiç duymamış insanlar için kripto para birimi kavramına dostça bir giriş yapmak için inşa edildi. Doge, başından beri birçok avantaja sahipti. Doge, mem statüsünden dolayı iyi biliniyordu. Doge, Bitcoin blok zincirinin çatalından yapılmıştır. İnsanlar Doge’ye şaka olarak başladığından ve diğer birçok madeni para gibi ‘çabuk zengin olma’ şeması olarak başladığından beri güvendiler. Ek olarak, Doge’un birkaç kuruşa zar zor birkaç kuruşa mal olması nedeniyle düşük bir giriş maliyeti vardı. Ancak Doge’un popülaritesi arttıkça talep de arttı.

Son birkaç yılda yavaş yavaş, Doge pozisyonunu pekiştirdi ve 0,05 dolarlık bir fiyata yerleşti. Bununla birlikte, Nisan ayında Dogecoin Fiyatı birçok kez yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,65 dolara ulaştı. Kripto endüstrisinde bile bu, önemli kazançlar ve kar marjları anlamına gelir. Bu meme madalyonunun arkasındaki yutturmaca muazzam bir ivme ile yükseldikçe, giderek daha fazla insan Dogecoin satın almak istiyor. Bu noktada insanlar Dogecoin’in 1 dolara ulaşacağını merak ediyor. Bu noktada, büyük olasılıkla görünüyor.

Doge’ye yatırım yapmadan önce insanlar, Doge’nin enflasyonist bir para olduğunu anlamalı, yani zaman geçtikçe daha da hızlı büyümeye devam eden sonsuz bir arzı vardır. Her yıl 4 Milyardan fazla Dogecoin çıkarılıyor ve genel arza ekleniyor. Uzun vadede, bu Doge’yi uzun vadeli yatırımlar için istikrarsız kılar, Bitcoin gibi yüksek talep ve sınırlı arza sahip olan deflasyonist coinlerin aksine.

Bununla birlikte, kimse Doge’un 0,10 dolara ulaşmasını bile beklemiyordu ve şimdi 1 dolar değerine ulaşmaya yakın. Kripto piyasaları çok tahmin edilemez olabilir. İsterseniz Doge satın alabilirsiniz ama fiyatlar biraz düşene kadar beklemeniz tavsiye edilir. Bununla birlikte, bu finansal bir tavsiye değildir ve kripto piyasaları oldukça değişken olabileceğinden, insanlar kriptoya girmeden önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

referans :
www.diken.com.tr
www.takvim.com.tr
www.ahaber.com.tr
www.finansajans.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button