News

ESET Cyber Security ESET Cyber Security, Mac bilgisayarlar için hızlı, güçlü antivirüs programıdır. 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz! DENEME SÜRÜMÜ

ESET Cyber Security İndir – Mac İçin Antivirüs Programı – Tamindir

ESET Cyber Security İndir – ESET Cyber Security, Mac bilgisayarlar için hızlı, güçlü antivirüs programıdır. 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz!

ESET Cyber Security İndir - Mac İçin Antivirüs Programı - Tamindir

Türkçe , İngilizce

ESET Cyber Security, Mac için hızlı, güçlü antivirüs programı arayanlara tavsiye edeceğim programların başında geliyor. Dünya genelinde 110 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen ESET’in ödüllü antivirüs teknolojisini içeren ESET Cyber Security, Mac için temel siber güvenlik koruması sağlıyor. ESET Cyber Security, Mac bilgisayarınızı yavaşlatmadan her kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü güvenlik sağlıyor. Mac için en iyi antivirüs programlarından ESET Cyber Security’i 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

ESET Cyber Security, Mac bilgisayarınızın kaynaklarını fazla kullanmaz, böylece kesintisiz olarak video izlemenin ve fotoğraflara bakmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Download Antivirus protection for Mac

Download essential protection with award-winning antivirus. Fast, powerful anti-malware protection for your Mac, whether you are browsing, working or gaming online.

Download Antivirus protection for Mac

Your license will also work to activate our Windows and Linux products.

Select the product below to start the download and installation process. When prompted, please enter the license key you received when purchasing ESET Cyber Security.

WindowsESET NOD 32 Antivirus

LinuxESET NOD32 Antivirus for Linux

Ücretsiz Antivirüs Yazılımı İndirin

Windows PC için ücretsiz antivirüs indirin. Avast bugünün karmaşık tehditleri için modern bir antivirüs sunar. Hızlı, basit ve tamamen ücretsiz. Hemen deneyin!

Ücretsiz Antivirüs Yazılımı İndirin

Avast yüklemesini başlatmak için bu dosyaya tıklayın

Not: İndirme işlemi otomatik olarak başlamadıysa lütfen buraya tıklayın.

Ekranınızın sol alt köşesindeki indirilen dosyaya tıklayın.

Avast yüklemesini başlatmayı onaylamak için sistem iletişim kutusu penceresinde “Evet” seçeneğine tıklayın.

Yüklemeye başlamak için yükleyici penceresindeki düğmeye tıklayın.

referans :
www.tamindir.com
www.eset.com
www.avast.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button