News

TEKNOLOJİ Lydsto R1 İncelemesi

Loading the player...

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Robot Süpürge – İnceleme

Bu videomuzda Lydsto markasının toz toplama ünitesiyle dikkat çeken robot süpürge modeli R1’in teknik özellikllerine, çalışma performansına ve uygulama arayüzüne yakından bakıyoruz.

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Robot Süpürge - İnceleme

Lydsto R1 toz toplama üniteli robot süpürgeye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://bit.ly/3djIqnD

En Güçlü Robot Süpürge : Lydsto R1 İnceleme

Robot akıllı süpürgeler arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız, yeni videomuzda Xiaomi Lydsto R1 incelememiz size fikir verebilir.

En Güçlü Robot Süpürge : Lydsto R1 İnceleme

Son dönemde evlerde hayatı en çok kolaylaştıran icatlardan biri de akıllı süpürgeler oldu. Bu ürünleri denemiş olanlar o kadar övüyor ki hemen herkes bir tane edinmek istiyor. Ancak bu cihazlar oldukça hassas olduğu için satın almadan önce iyi bir araştırma yapmak gerekiyor.

Piyasada bulunan popüler akıllı süpürge modellerinden biri de Lydsto R1. Muadillerine kıyasla oldukça sıra dışı bir tasarıma sahip olan robot süpürge, çift çekirdekli MR112 işlemci kullanıyor. Bunun sonucu olarak da çevresini daha hızlı bir şekilde tarayabiliyor, ayrıca depo boşaltmakla da uğraştırmıyor.

Cihaz hakkında bizim anlatacaklarımız bu kadardı. Xiaomi Lydsto R1’in neler yapabildiğini görmek için hemen yukarıdan videomuzu izleyebilir, ürünü satın almak için de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

referans :
www.donanimhaber.com
www.webtekno.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button