News

Canlı Borsa İçin Tıklayınız

Canlı Hisse Senedi Grafikleri – Investing.com

Kullanımı kolay ve kapsamlı canlı hisse grafikleri sayesinde binlerce hisse senedinin hareketlerini takip edebilirsiniz.

Canlı Hisse Senedi Grafikleri - Investing.com

Lütfen başka bir arama deneyiniz

Etkinlik işaretlerini göstermek/gizlemek için grafik üzerinde herhangi bir yerde sağ tıklayın ve “Grafikteki Yazıları Gizle” seçeneğine tıklayın.

Nasıl yapılacağını inceleyin »

Durum

Sıklık

Sıklık

Sıklık

Bildirim Tipi

Website Penceresi

Mobil Uygulama Bildirimleri

E-Posta Bildirimi

Durum

Hisse Senetleri – Deniz Yatırım

Borsa işlem gören tüm hisseler ve detaylı bilgiler.

Hisse Senetleri - Deniz Yatırım

Borsa işlem gören tüm hisseler ve detaylı bilgiler.. Veriler 15 dk gecikmelidir.

DenizYatırım yaygın şube ağı, deneyimli ekibi, uzman araştırma kadrosu ve ile hizmet vermektedir. DenizBank ve DenizYatırım şubelerinden mesai saatleri içerisinde; elektronik kanallarımızdan ise 7 / 24 emir girişi yapabilirsiniz.

aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Payların dahil oldukları Pazar bilgisi Borsa Günlük Bülteninde yer almaktadır.Pay Senedi Piyasası’na ilişkin daha detaylı bilgi için tıklayınız.Pay Piyasası işlem saatleri için tıklayınız.

Fiyat ve miktarın girildiği emirlerdir. Girildiği anda kısmen veya tamamen işlem olmazsa, gerçekleşmeyen kısım fiyat ve zaman öncelik sıralamasına uygun olarak payın bekleyen (pasif) emirleri arasına yazılır. Maksimum 3.000.000 TL sınırına tabidir. Bu tutar en son işlem fiyatı üzerinden hesaplanır. Son işlem fiyatı yoksa bir önceki kapanış fiyatına bakılır. Her ikisinin de olmadığı durumda manuel olarak Borsa tarafından girilen bir fiyat varsa ona bakılır yoksa işlem olana kadar sistem tarafından piyasa emri girilmesine izin verilmez.

Fiyat olmaksızın sadece miktar belirtilerek girilen emirlerdir. Karşı taraftaki en iyi fiyatlı emirlerle eşleşerek işleme dönüşürler. Karşı tarafta eşleşecek hiçbir emir yoksa otomatik olarak iptal edilirler. Tek fiyat yönteminde emir toplama aşamasında girilen piyasa emirleri, eşleştirme başlayana kadar emir defterinde bekletilir, eşleştirme başladığında ise işleme dönüşür. İşleme dönüşmeyen piyasa emirleri seansın sürekli işlem bölümüne aktarılmaz, iptal edilir. Maksimum 3.000.000 TL sınırına tabidir.

Büyükdere Cad No:141 K:9 Esentepe Şişli İSTANBUL

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”Bu rapor ABD’de dağıtılmak için hazırlanmamıştır. BIST isim ve logosu “Koruma Marka Belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST’ye ait olup,tekrar yayınlanamaz.Piyasa verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır. Online Seans Ekranı modülünü görüntülemek için Java plug-in yüklü olması gerekmektedir. BİST hisse senedi verileri 15 dakika gecikmeli, haberler ve endeks verileri eşanlı; tahvil ve repo verileri min. 15 dakika, Emtialar 30 dakika, Serbest Piyasa Kurları ve Yurtdışı Borsa verileri, Kapalıçarşı, Uluslararası veriler, türev verileri 15 dakika gecikmelidir.

The investment information, comments and recommendations that appear here are not enclosed to investment consultancy. Investment consultancy packages are presented under the signed agreement between customers and brokerage coperations, portfolio management companies, banks that do not accept deposits. The comments and recommendations contained herein are based on the personal opinions of the referent. These recommendations may not fit your financial situation and your risk and return preferences. Therefore, based on the information contained herein, anticipating the possibility of giving an investment may not result in the appropriate outcome. This report is not prepared to be distributed in the United States. BIST name and logo are protected under “Protection Brand Document” and can not be used without permission, can not be quoted, can not be changed. All information described under the name BIST belongs to BIST and can not be republished. Market data is provided by Forex. To view the Online Session Screen module the Java Plug-in must be installed. Bist stock data are provided with a 15 minute delay, news and index data are provided simultaneously; bonds and repo are provided with a min. 15 minute delay, Commodity is provided with a 30 minute delay, Free Market Rates and Overseas Exchange data, Grand Bazaar, International data, Derivative data are provided with a 15 minute delay.

Copyright © 2021 DENİZYATIRIM. All rights reserved.

referans :
tr.investing.com
www.denizyatirim.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button