News

Batman Zero Outfit Fortnite mağazasında yerini aldı

Loading the player...

Dünyalar Buluşuyor – Batman/Fortnite: Sıfır Noktası – Yeni Sınırlı Sayıdaki Çizgi Roman Serisi 20 Nisanda Geliyor

Batman/Fortnite: Sıfır Noktası; DC ve Epic Games’in yeni bir 6 sayılık çizgi roman ortaklığı etkinliğidir. Basılmış altı sayının tümü, çizgi romandan esinlenmiş, Fortnite’ta kullanılabilir bonus dijital kozmetik kodu içerecek! Kullanılabilir kodları içeren bu sayılar ayrıca DC UNIVERSE INFINITE ücretli aboneliğiyle de erişilebilecek.

Dünyalar Buluşuyor - Batman/Fortnite: Sıfır Noktası - Yeni Sınırlı Sayıdaki Çizgi Roman Serisi 20 Nisanda Geliyor

Batman/Fortnite: Zero Point Issue #1

Gotham Şehri’nin göklerinde bir çatlak açılıyor… Gerçekliğin ta kendisi yırtılıyor. Bu yırtık, Kara Şövalye’yi tuhaf ve alışılmadık bir dünyaya çekiyor. Kim olduğu ya da nereden geldiğine dair her şeyi unutturuyor… DC’den Batman, Fortnite’a geldi! Kahramanımız geçmişini hatırlamak ve sonsuz bir kaos ve mücadele döngüsünden kaçmak için savaşırken Başına Buyruk Yağmacı, Japon Balığı, Boyalı Savaşçı ve çok daha fazlasıyla yüz yüze gelecek. Dünyanın en iyi dedektifi, bu tuhaf ve yeni dünyayı anlamaya çalışırken adanın şok edici gerçeğini, Döngü’nün ardında yatanı ve her şeyin gizemli Sıfır Noktası’yla nasıl bağlantısı olduğunu ortaya çıkaracak. Hiçbir yerde bahsedilmemiş sırları gün yüzüne çıkarın! Hiçbir Batman, Fortnite, sanat ve yürekleri ağızlara getiren heyecan hayranı; Pelerinli Süvari’nin adada Fortnite şampiyonlarıyla yüzleşmesini kaçırmak istemeyecek. Pelerinli Süvari sadece kendisini değil, DC evrenindeki diğer tanıdık yüzleri hatta belki tüm Çoklu Evren’i kurtarmaya çalışacak!

Batman/Fortnite: Sıfır Noktası 1. Sayı, 20 Nisan 2021’de hem kitapçılarda hem de (yalnızca Amerika için) dijital olarak DC Universe Infinite’te. 1. Sayı; Kuzey Amerika, Almanya, İtalya, Meksika, Brezilya, İspanya ve Çek Cumhuriyeti’nde aynı gün çıkıyor. Japonya, Kore ve Fransa için de bu sonbaharda çıkması planlanıyor. Diğer sayılar da ayda iki kere olmak üzere Mayıs (4 Mayıs/18 Mayıs) ve Haziran’da (1 Haziran/15 Haziran) gelecek. 6 parçalık seri, 6 Temmuz’da heyecan verici bir finalle son bulacak. Batman/Fortnite: Sıfır Noktası’nın her basılı sayısı, yeni Rebirth Harley Quinn kıyafeti ile başlayarak çizgi romandaki olaylardan esinlenmiş DC temalı Fortnite dijital içerikler için kullanılabilir bir kod içerecek. Ek bir ödül olarak, altı çizgi roman sayısındaki toplam altı kodu kullanan oyuncular yeni Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini kapacak! 

Fortnite Harley Quinn Outfit

Not: Serinin her sayısı, bonus DC temalı Fortnite dijital eşyaları için kodlarla birlikte DC UNIVERSE INFINITE (yalnızca ABD için) ücretli abonelerinin erişimine açık olacak. Kodlar DC UNIVERSE INFINITE ücretsiz deneme döneminde kullanılamayacak.

BMFNZP Cv1 Premium Var

Basılı bir sayıya erişemiyor ve ABD’de yaşamıyor musunuz? Sizi de düşündük. 1. Sayı’nın Rebirth Harley Quinn kıyafeti hariç tüm içerikler, her bir çizgi romanın çıktığı tarihte içerik mağazasında da mevcut olacak. Bu kıyafet önce çizgi romanın bir parçası şeklinde özel olarak satışa sunulacak ancak Haziran 2021’de içerik mağazasında da satılacak.NOT: DC UNIVERSE INFINITE (yalnızca ABD için) ücretli aboneleri bu bonus dijital kodlarla Batman/Fortnite: Sıfır Noktası dijital sayılarına erişebilecek. Kodlar DC UNIVERSE INFINITE ücretsiz deneme döneminde kullanılamayacak.Batman/Fortnite: Sıfır Noktası’nın her sayısında, DC yayıncısı ve Baş Kreatif Direktör Jim Lee’den Batman, Snake Eyes’a Karşı’nın da yer aldığı 3. Sayı kapak varyantı da dahil olmak üzere efsanevi sanatçıların cesur ve dinamik ana kapakları ve kapak varyantları da yer alacak. Sanatçı Mikel Janin’in inanılmaz ana kapaklarına ek olarak, Arthur Adams ve Sabine Rich, Dan Mora (Detective Comics) ve Amanda Conner (Harley Quinn, Harley Quinn ve Yırtıcı Kuşlar) dahil olmak üzere çizgi romanların en yetenekli sanatçılarından bazıları da altı bölümlük seri için kapak varyantları sunuyor olacak. Koleksiyoncular da sınırlı sayıda üretilen, Epic Games Baş Kreatif Direktörü Donald Mustard’ın eseri seçkin kapak varyantları için gözlerini açık tutsa iyi ederler.

Batman Fortnite Zero Point Issue 1 Page

İşte 1. Sayı’ya ilk bakış ve 2. Sayı’da bizi bekleyenler hakkında ufak bilgiler…1. Sayı (20 Nisan 2021)2. Sayı (4 Mayıs 2021)Batman adada mahsur kalır. Konuşamaz, hafızasını kaybetmiştir ve sayısız dünyadan en ölümcül savaşçılara karşı hayatta kalmak zorundadır. Acaba dünyanın en iyi dedektifi, zaman 22 dakikada bir sıfırlanıyorken bu tuzaktan kaçabilecek mi? Gotham Şehri’nden yakından tanıdığımız tehlikeli bir kediciğin varlığı onun çabalarına destek mi olacak yoksa köstek mi? Özellikle de birbirlerini hatırlamıyorlarken… Başka bir hayatta hem düşman hem arkadaş hem de ortaklardı… Burada, yani adadaysa sonuna kadar savaşmaktan başka bir şey yapabilirler mi?

Detaylarımız Batman’in kullandığı alet sayısıyla yarışıyor! İşte Batman/Fortnite: Sıfır Noktası’nın çıkış tarihleri, içerik mağazası bonusları ve içeriklerin ne zaman satın alıma açılacağı konularında bir takip listesi. Hikâye devam ettikçe bu liste güncellenecek. Bu yüzden sık sık kontrol edin! 

Sayı Numarası

 Çıkış Tarihi

DC UNIVERSE INFINITE Ücretli Aboneleri İçin (yalnızca ABD için; Ücretsiz Deneme Döneminde Kullanılamaz) Basılı Çizgi Romanla Birlikte Paketlenmiş Bonus Kozmetikler 

İçerik Mağazası Çıkış Tarihi

20 Nisan

Rebirth Harley Quinn Kıyafeti

Rebirth Harley Quinn Kıyafeti – Haziran 2021

4 Mayıs

Batman Sıfır Kanadı Planörü

18 Mayıs 

Catwoman’ın Tırmanma Pençesi Kazması

Catwoman Sıfır Kıyafeti – 18 Mayıs

1 Haziran 

Deathstroke Darbesi Planörü

Deathstroke Sıfır Kıyafeti – 1 Haziran

15 Haziran

Harley Quinn’in Sürprizi Sırt Süsü

Rebirth Harley Quinn Kıyafeti – 15 Haziran

6 Temmuz

Batarang Balta Kazması Zırhlı Batman Sıfır Kıyafeti (6 kodun hepsi kullanıldığında açılır)

Zırhlı Batman Sıfır Kıyafeti – 6 Temmuz

Batman/Fortnite işbirliği etkinliğinin parçası olan içerikleri almanın üç yolu var:

Not: Kodlar, dijital veya basılı sayılardan alınabilir. Bazı sayıları dijital, bazılarını basılı da alabilirsiniz. Bonus Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini alabilmek için altı kodun tamamı aynı Epic Games hesabında kullanılmalıdır.*Bir Batman/Fortnite çizgi romanının önerilen perakende fiyatı 4,99 $’dır (baskı kâğıtlı kapak varyantı için ise 5,99 $). Ancak oyun içi içeriklerin fiyatı, içeriğe göre değişiklik gösterir. 2. Sayı’daki içeriğin (Batman Sıfır Kanadı planörü) fiyatı şu an 1.200 V-Papel.

Evet. Zırhlı Batman Sıfır kıyafeti, ek bir ücret olmadan altı sayının hepsindeki kodları kullanınca veya basılı toplu sürümdeki kodu kullanınca verilir. Kodlar, dijital veya basılı sayılardan alınabilir. Bazı sayıları dijital, bazılarını basılı da alabilirsiniz. Bonus Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini alabilmek için altı kodun tamamı aynı Epic Games hesabında kullanılmalıdır. Ancak örneğin çizgi romanlardan 5 kod kullanıp 6. kodu Fortnite içerik mağazasından satın alırsanız ek ücretsiz Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini alamazsınız. Bu durumda Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini Fortnite içerik mağazasından ayrı olarak almanız (ya da altıncı kodu kullanmanız) gerekir.

Dijital kodu almak için DC UNIVERSE INFINITE’te ücretli bir abonelik ile (yalnızca ABD için) çizgi romanın dijital sürümünü okumalısınız. Bundan sonra, DC UNIVERSE INFINITE’ten gelecek bir e-posta için tetikte olun (24 saati bulabilir).NOT: Çizgi romanın ayrı satılan dijital sürümlerinde kod mevcut değildir. Dijital bir platformdan kod almanın tek yolu ücretli DC UNIVERSE INFINITE (yalnızca ABD için) abonesi olmaktır.Bir çizgi roman sayısını okuduktan sonra kod almazsanız, yourdcu.com/submit adresinden DC Müşteri Desteği ile iletişime geçin. Size en kısa sürede geri döneceklerdir. Süreçle ilgili daha fazla bilgi için DC Topluluk Yönetimi Ekibi ile iletişime geçin.

Bu, V-Papel’i hesabınıza iade etmez ancak bir kodu kullanmak, altı kodu da kullandıktan sonra bonus Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini almaya hak kazanmanızı sağlayacaktır.

Zaten bir kıyafetiniz varsa, yine de aynı eşya için bir kod kullanabilirsiniz. Bu, V-Papel’i hesabınıza iade etmez ancak altı kodu da kullandıktan sonra bonus Zırhlı Batman Sıfır kıyafetini almaya hak kazanmanızı sağlayacaktır.Altı çizgi roman kodunu aynı Epic hesabında kullandığınız sürece (DC Universe Infinite VEYA basılı), Zırhlı Batman Sıfır kıyafeti almaya hakkınız olur.

Bu konu hakkında detaylar için kitapçınızla iletişime geçin. Her sayıyı ne kadar süre satacakları hakkında bilgi almak için kitapçınızla iletişime geçmenizi öneririz.

Paket fiyatı buna göre değişiklik gösterir. Paketteki belli bir eşya için kod kullanırsanız, paketin V-Papel fiyatı ona göre düşer.

Batman Sıfır kıyafeti 2. Sayı’yla aynı zamana denk gelecek şekilde içerik mağazasında satışa sunulacak eşya. Zırhlı Batman Sıfır kıyafeti ise altı çizgi roman sayısındaki kodların hepsi kullanıldığında açılan kıyafet. İsimleri birbirine benzese de, ikisi farklı kıyafetler. Birisi diğerinin farklı bir tarzı değil. 

Evet. Tüm çizgi romanlar çıktıktan sonra Zırhlı Batman Sıfır kıyafeti içerik mağazasına gelecek.

Seri; Kuzey Amerika, Almanya, İtalya, Meksika, Brezilya, İspanya ve Çek Cumhuriyeti’nde aynı günde çıkacak. DC UNIVERSE INFINITE üzerinden dijital sayıları okuyan ve ücretsiz deneme döneminde bulunmayan DC UNIVERSE INFINITE ücretli abonelerinin de (yalnızca ABD için), okunan sayılardaki Fortnite içeriklerinin bonus dijital kodlarını alacağına dikkatinizi çekmek isteriz. Ek olarak Asya, Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Latin Amerika’daki ülkelerde sınırlı sayıda basılı çizgi roman mevcut olacak. Stok bilgisi için civarınızdaki kitapçıları kontrol etmeyi unutmayın.   

Üzgünüz, dijital bonus kodları basılmış sayılar ve ücretsiz deneme döneminde olmayan DC UNIVERSE INFINITE (yalnızca ABD için) ücretli aboneleri için sınırlı.

Evet. Fortnite kozmetik içerikleri içerik mağazasında da mevcut olacak. Rebirth Harley Quinn ise 20 Nisan’da, içinde bonus kod bulunan çizgi romanla birlikte mevcut olacak. Ancak içerik mağazasına bu yazın sonlarına doğru gelecek. Diğer tüm Batman/Fortnite: Sıfır Noktası kozmetikleri, içinde bonus kod bulunan çizgi romanın çıkışıyla aynı günde içerik mağazasına gelecek.  

DC UNIVERSE INFINITE’ı www.dcuniverseinfinite.com adresinden ziyaret edin ve ekrandaki talimatları takip ederek hesabınızı oluşturun. Seçiminize göre aylık 7,99 $ veya yıllık 74,99 $ artı vergilerle ücretlendirileceksiniz. Yenilenme tarihinden önce iptal edilmediği sürece aboneliğiniz, o günün ücretlendirmesi üzerinden, seçiminize göre aylık/yıllık otomatik olarak yenilenecek. Ücretli abonelik başladıktan sonra DC hiçbir şekilde iade yapmaz. DC UNIVERSE INFINITE aboneliğinizi iptal etmek için talimatlar burada. DC UNIVERSE INFINITE ABD sakinleri için açıktır ve çocuklar için uygun değildir. Lütfen tüm Hükümler ve Koşullar için Warner Brothers Kullanım Şartları ve Warner Brothers Gizlilik Politikası ‘nı okuyun. Lütfen Batman/Fortnite: Sıfır Noktası bonus kodlarının DC UNIVERSE INFINITE ücretsiz denemesinin bir parçası olmadığını dikkate alın. Eğer yeni bir DC UNIVERSE INFINITE abonesiyseniz ve ücretsiz deneme dönemini atlamak istiyorsanız buradan kayıt olun ve ücretsiz deneme dönemini içermeyen aylık veya senelik seçeneklerden birini seçin.BATMAN, DC logosu ve tüm ilgili karakterler ve öğeler ™ & © DC

Fortnite Batman Zero Point: Everything players need to know before purchasing the Bundle

Fortnite players are getting hyped up as the Batman Zero Point skins are coming out in the item shop.

Fortnite Batman Zero Point: Everything players need to know before purchasing the Bundle

Fortnite players are getting hyped up as the Batman Zero Point skins are coming out in the item shop.

The long-awaited collaboration between Fortnite and Batman is finally here. Players and fans alike are rushing to the item shop to get their hands on the new Batman Zero skin that was put into the item shop not long ago. Though there are some things players should know before buying the bundle itself.

Fortnite has released more info on the upcoming collaboration skins and there are a few things to bear in mind before purchasing the new bundle.

Earlier today, Fortnite Status released some much-needed information on new skins for the Fortnite Batman collaboration. As some players know, if they collect all six of the codes that come with the comic books, they are eligible to receive the exclusive Armored Batman Zero Outfit. However, if anyone purchases the skins through the item shop, they will not be eligible for the skin as those do not count as an actual “redemption” in-game. Players must redeem the codes to be eligible.

Have Batman questions?As long as all six comic code redemptions (digital OR phys.) are on the same Epic account, you should be eligible for the Armored Batman Zero Outfit. Please note that purchasing an Outfit from the Item Shop separately will not count as a redemption. (1/3) pic.twitter.com/omM8ytWXSM

However, if players have already bought a skin, they can still redeem it to be eligible. Regarding the V-Bucks, there will be no refund, but players do get a chance to get the Armored Batman skin. Additionally, the Armored Batman skin itself will be available in the item shop once all comic book issues are released after July.

The Armored Batman Zero Outfit will additionally be available in the Item Shop following all comic releases. (3/3)

So, all in all, players can get the Armored Batman skin if they do not redeem the codes, but it will be for a separate price. Players just need to know that if they buy things separately, it won’t count as a redemption. Also, there will be no refunds for V-Bucks if they are bought and redeemed seperatly.

Referans :
www.epicgames.com
www.sportskeeda.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button