News

Seçim 29 Mayıs ta olacak!

Burak Elmas: Bu seçim 29 Mayısta olacak – Spor Haberleri

Futbol ve Spor Haberleri – Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas, adaylık başvurusunu resmi olarak gerçekleştirerek evraklarını teslim etti. Elmas, “Galatasaray’da seçim geriye bırakılamaz. Bu seçim 29 Mayıs’ta olacak. Engellemeye çalışanların olduğunun farkındayız. Bizle temasa geçen Galatasaraylıların da bundan…

Burak Elmas: Bu seçim 29 Mayısta olacak - Spor Haberleri

Resmi başvuruyu yaptıktan sonra basın mensuplarına konuşan Elmas, “Tüm gerekli evrakları, Divan Kurulumuza teslim ettik. Kendilerine de dün almış oldukları doğru karar için, bir Galatasaraylı olarak teşekkür ettik. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Diğer aday arkadaşlarımıza ve ekiplerine de hayırlı olmasını dileriz. Bu seçim Galatasaray’ın çok çok önemli bir seçimi. Galatasaray demokrasisi için de çok önemli bir seçim haline geldi. Tüm üyelerimizden son dönemde yapılan çeşitli hamlelerin farkında olup, Galatasaray demokrasisine sahip çıkmak üzere oy kullanmalarını, Galatasaray’da iradelerinin sandığa ve sonuçlara yansımasını rica ediyorum. Hala Galatasaray içinde maalesef, Galatasaray’a yeteri saygıyı duymayan, son anda Galatasaray’ın gerekli saygıyı duyarak zamanında hazırlanmamış; bir takım, azınlıkta olsa arkadaşların seçimi geciktirme ve Galatasaray’ın sorunlarını bu vesileyle öteleme çabalarını biz görüyoruz. Biz her zaman Galatasaray’ın, Galatasaraylının iradesinin, Galatasaray’ın tüm kararlarına doğru şekilde yansımasına önem verdik. Bunun da takipçisi olmaya devam edeceğiz. Dediğim gibi pandemi koşullarında da biz üzerimize düşen, kulübümüzle beraber, üyelerimizin sağlığını koruyarak, düzgün bir seçim, tüm Galatasaraylıların iradesinin sonuca yansıdığı bir seçim olması, bütün emeklerimizi seferber edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BU SEÇİM 29 MAYIS’TA OLACAK”

Belirlenen tüzük çerçevesinde seçim sürecinin devam ettiğine işaret eden Elmas, “Galatasaray Spor Kulübü’nün üyelerince kabul edilmiş tüzüğün şartları bellidir. Bu tüzük çerçevesinde, tüzüğümüzün ön gördüğü şekilde bir seçim dönemi başlamıştır. Bu dönem eksiksiz devam etmektedir. Galatasaray’da seçim geriye bırakılamaz. Bu seçim 29 Mayıs’ta olacak. Engellemeye çalışanların olduğunun farkındayız. Bizle temasa geçen Galatasaraylıların da bundan rahatsızlık duyduğunu görüyoruz. Dediğim gibi Galatasaray demokrasisi bizim için çok önemli. Bu demokrasinin kişisel kaygılarla veya ihtiyaçlarla zedelenmesine asla izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Galatasaray başkan adayı Burak Elmas evraklarını teslim etti! 29 Mayısta seçim olacak – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray başkan adayı Burak Elmas evraklarını teslim etti! 29 Mayısta seçim olacak - Son Dakika Spor Haberleri

Süper Lig’in 40. haftasında Beşiktaş’la karşı karşıya gelecek olan Galatasaray’da bir yandan da gözler seçimde. Galatasaray Yönetim Kurulu’nun pandemi sebebiyle seçimin iptal edildiğini açıklamasına rağmen Divan Kurulu seçimin planlanan tarih olan 29 Mayıs’ta yapılacağını açıkladı. Başkan adayları da evraklarını teslim ederek adaylıklarını resmileştiriyor.

Burak Elmas, bugün Divan Kurulu’na evraklarını verdi ve resmen aday oldu. Elmas, daha sonra ise basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Tüm engellemelere rağmen seçimin yapılacağını ifade eden Elmas, “Galatasaray’da seçim geriye bırakılamaz. 29 Mayıs’ta bu seçim olacak.” dedi.

İŞTE ELMAS’IN AÇIKLAMALARI…

“Tüm gerekli evraklarımızı Divan Kurulu’na teslim ettik. Kendilerine de dün almış oldukları karar için bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm camiamıza hayırlı olsun, diğer aday arkadaşlarımız ve ekiplerine de hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçim Galatasaray’ın çok önemli bir seçimi. Ayrıca Galatasaray demokrasisi için de çok önemli. Tüm üyelerimizden bu dönemde yapılan çeşitli hamlelerin farkında olup Galatasaray demokrasisine sahip çıkmalarını ve sandığa giderek iradelerinin gereğini yapmalarını istiyorum.

Galatasaray içerisinde maalesef Galatasaray yeterli saygıyı duymayan, zamanında hazırlanmamış arkadaşların seçimi geciktirme ve Galatasaray’ın sorunlarını öteme isteklerini görüyoruz. Biz her zaman Galatasaray’ın ve Galatasaraylının iradesinin tüm kararlara doğru şekilde yansımasınıa önem verdik. Bunun da takipçisi olmaya devam edeceğiz. Pandemi koşullarında üyelerimizin sağlığını koruyarak düzgün bir seçim olması için tüm emeklerimizi seferber edeceğiz.

Galatasaray Spor Kulübü’nün üyelerince belirlenmiş tüzüğün şartları bellidir. Tüzüğümüzün ön gördüğü şekilde seçim takvimi devam etmektedir. Galatasaray’da seçim geriye bırakılamaz. 29 Mayıs’ta bu seçim olacak. Engellemeye çalışanların olduğunun farkındayız. Bizimle temasa geçen Galatasaraylıların bundan çok rahatsız olduğunu biliyoruz. Galatasaray demokrasisi bizim için çok kıymetli.”

Burak Elmas: 29 Mayıs’ta bu seçim olacak! – Tüm Spor Haber

Galatasaray başkan adayı Burak Elmas, listesini Divan Kurulu Başkanlığı’na teslim etti.

Burak Elmas: 29 Mayıs’ta bu seçim olacak! - Tüm Spor Haber

Galatasaray başkan adayı Burak Elmas, listesini TT Stadı’nda bulunan Divan Kurulu Başkanlığı’na teslim etti.

Çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Elmas, “Tüm gerekli evraklarımızı divan kurulumuza teslim ettik. Kendilerine dün almış oldukları doğru karar için bir Galatasaraylı olarak teşekkür ettik. Tüm camiamıza hayırlı olsun. Diğer aday olan arkadaşlarımız ve ekiplerine de hayırlı olmasını dileriz. Bu seçim Galatasaray için çok önemli bir seçim. Ayrıca Galatasaray demokrasisi için de çok önemli bir seçim haline geldi. Tüm üyelerimizden son dönemde yapılan çeşitli hamlelerin farkında olup, Galatasaray demokrasisine sahip çıkmak üzere oy kullanmalarını, Galatasaray’da iradelerinin sandığa ve sonuçlara yansımasını sağlamalarını rica ediyorum. Hala Galatasaray içerisinde maalesef Galatasaray’a yeteri saygıyı duymayan, Galatasaray’ın sorunlarını gerekli saygıyı duyarak zamanında hazırlanmamış bir takım azınlık da olsa arkadaşların seçimi geciktirme ve Galatasaray’ın sorunlarını bu vesile ile öteleme çabasını görüyoruz. Biz Galatasaray’ın iradesinin Galatasaray’ın tüm kararlarını doğru şekilde yansımasını önem verdik. Bunun da takipçisi olmaya devam edeceğiz. Pandemi koşullarında da biz üzerimize düşen kulübümüzle beraber, üyelerimizin sağlığını koruyarak düzgün bir seçim, Galatasaraylının iradesinin sonuca yansıdığı bir seçim olması için bütün emeklerimizi seferber edeceğiz” diye konuştu.

Seçimle ilgili Galatasaray Spor Kulübü’nün üyelerince kabul edilmiş tüzüğün şartlarının belli olduğunu ifade eden Elmas, “Bu tüzük çerçevesinde bir seçim tüzüğümüzün öngördüğü şekilde bir seçim dönemi başlamıştır. Bu dönem eksiksiz devam etmektedir. Seçim Galatasaray’da geriye bırakılamaz. 29 Mayıs’ta bu seçim olacak. Engellemeye çalışanların olduğunun fakındayız. Galatasaraylıların da bundan çok rahatsızlık duyduğunu görüyoruz. Galatasaray demokrasisi bizim için çok kıymetli. Bu demokrasinin kişisel kaygılarla veya ihtiyaçlarla zedelenmesine asla izin vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Burak Elmas’ın listesi şu şekilde oldu:

Asil Liste: Burak Elmas, Ali Polat Bengiserp, Mehmet Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç Kanık, Turhan Özen, Burçak Emre Zorlu, Şükrü Köksal Ünlü, Murat Tacir, Mustafa Özgür Kalelioğlu, Özgür Işıtan Gün

Yedek Liste: İbrahim Reha Keskin, Selim Sefada, Abdulvahap Gazi Tanrıverdi, Mehmet Polat Kalafatoğlu, Ahmet Ozan Şener

Denetim Kurulu

Asil Liste: Asaf Savaş Akat, Tolga Erem, Emre Şahsuvaroğlu,

Yedek liste: Barış Nane, Anıl Mertol, Nazımcan Angın,

Sicil Kurulu

Asil Liste: Recep Şükrü Ergün, Gülbin Erduran, Mehmet Mustafa Kemal Yalman, Sedat Besen, Sebla Kesim, İlknur Gündem, Halim Neyzi

Yedek Liste: Zeynep Lale Özkut, Adli Bora Palaska, Ali Mert Ramazanoğulları

Disiplin Kurulu

Asil Liste: Osman Alp Yalman, Mithat Can Baydarol, Tayfun Akçay, Kemal Erimtan, Ahmet Müçteba Kozikoğlu, Halit Tural, Banu Kaleağası Gürmen

Yedek Liste: Hasan Vedat Gürer, Huriye Cumhuriyet Sahin, Hüsnü Serdar Gökcan, Yalçın Veziroğlu, Mehmet Mert Yılmaz

referans :
www.cnnturk.com
www.sabah.com.tr
spor.haber7.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button