News

7 Mayıs koronavirüs vaka sayısı açıklandı! Bugün korona hasta ve ölü sayısı kaç oldu?

7 Mayıs koronavirüs vaka sayısı açıklandı! Bugün korona hasta ve ölü sayısı kaç oldu? – Son Dakika Milliyet

Son Dakika Güncel Haberler – Türkiye her gün Koronavirüs vaka sayısı 7 MAYIS açıklandı mı? Bugünkü Korona hasta ve ölü sayısı kaç oldu? sorusuna cevap arıyor.

7 Mayıs koronavirüs vaka sayısı açıklandı! Bugün korona hasta ve ölü sayısı kaç oldu? - Son Dakika Milliyet

Türkiye’den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Son dakika: 7 Mayıs koronavirüs tablosu! Vaka, Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı – GÜNCEL Haberleri

Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı tarafından 7 Mayıs koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.

Son dakika: 7 Mayıs koronavirüs tablosu! Vaka, Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı - GÜNCEL Haberleri

Türkiye’de son 24 saatte 251 bin 194 Kovid-19 testi yapıldı, 20 bin 107 kişinin testi pozitif çıktı, 278 kişi hayatını kaybetti.

Ağır hasta sayısı 3 bin 260 oldu, 35 bin 529 kişinin Kovid 19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 4 milyon 662 bin 328’e yükseldi.TÜRKİYE’DE KORONAVİRÜSTE SON 24 SAATSağlık Bakanlığının Covid-19 bilgilendirme sayfasında Türkiye’nin güncel korona virüs tablosu kamuoyuyla paylaşıldı. Tabloya göre son 24 saatte 278 kişi korona virüsten hayatını kaybetti, toplam can kaybı 42 bin 465’e yükseldi.Toplamda 48 milyon 963 bin 800 test yapıldı. Bugün yapılan 251 bin 194 testten, 20 bin 107 yeni vaka sayısı, 2 bin 210 kişi de yeni hasta sayısı olduğu belirtildi. Toplam vaka sayısının 4 milyon 998 bin 89 olduğu, bugün iyileşen 35 bin 529 kişiyle birlikte toplam iyileşen hasta sayısının 4 milyon 662 bin 328’e yükseldiği, toplam hastalarda zatürre oranının yüzde 3,2, ağır hasta sayısının ise 3 bin 260 olduğu açıklandı. 

Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı tarafından 7 Mayıs koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.

 

Son dakika: Türkiye Koronavirüs (korona virüs) vaka tablosu: 7 Mayıs corona virüs vaka sayısı, iyileşen ve hasta sayısında son durum…

Son Dakika Haberleri İnternet – Son dakika haberi 7 Mayıs corona virüs vaka sayısı, Sağlık Bakanlığı’nın açıklamaları ile güncelleniyor. Türkiye Koronavirüs günlük vaka tablosunda umut veren düşüş sürerken, vefat sayısında ise maalesef kritik seviye dikkat çekiyor. Tam kapanmanın birinci haftası geride kalırken…

Son dakika: Türkiye Koronavirüs (korona virüs) vaka tablosu: 7 Mayıs corona virüs vaka sayısı, iyileşen ve hasta sayısında son durum...

HÜRRİYET’E BAĞLI KAL

E-Gazete ile tüm gelişmeler, bilgisayar, tablet ve telefonunda.

Aşağıdaki linke tıklayarak, üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Hürriyet haberlerinden geri kalma, tüm aboneliklerini yönet ve abone ol.

Dünyadan en güncel haberler, Türkiye’den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş gelişmeler için Hürriyet’in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

7 Mayıs koronavirüs tablosu son dakika duyuruldu! 7 Mayıs korona tablosu ile bugünün corona virüsü vaka sayısı kaç oldu? – Galeri – Türkiye

7 Mayıs koronavirüs tablosu son dakika duyuruldu! 7 Mayıs korona tablosu ile bugünün corona virüsü vaka sayısı kaç oldu? - Galeri - Türkiye

1 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de etkilerini sürdüren covid-19’a ilişkin “corona virüsü son dakika” başlığıyla güncel son durum verileri peş peşe gelmeye devam ediyor. İlk vakadan bu yana Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden Türkiye’de güncel Koronavirüs vaka ve vefat rakamları duyurulmaya devam ediliyor. En son Türkiye corona virüs tablosu verilerine göre 20 bin 107 kişinin covid-19 test sonuçları pozitif çıkarak tedavi altına alındı. Öte yandan bugünkü corona virüsü son dakika vaka sayısı ve vefat eden sayısı merak edilerek 7 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı mı? sorusu üzerinden bilgi sahibi olunmaya çalışılıyor. Kamuoyu tarafından merak edilen 7 Mayıs corona virüsü son dakika vaka sayısı kaç oldu? sorusu yanıtları ve en son haberler.

VAKA SAYISI: 24 bin 733

HASTA SAYISI: 2 bin 501

VEFAT SAYISI: 347

İYİLEŞEN SAYISI: 35 bin 438

Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü tarafından 27 Nisan’da ilgili birimlere gönderilen, “Kovid-19 Kapsamında Kamu Çalışanlarına Yönelik Tedbirler” konulu yazı ile kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm çalışanların 10 ve 11 Mayıs’ta tam, 12 Mayıs’ta ise yarım gün idari izinli sayılmasına karar verildi.

AA muhabirinin MEB yetkililerinden edindiği bilgiye göre, bu tarihlerde öğretmenlerin de idari izinli sayılması sebebiyle okullardaki uzaktan eğitime ara verilecek. Bakanlığa bağlı tüm resmi ve özel okullar, 10-11-12 Mayıs’ta tatil olacak.

Tüm genel idari izinlerde olduğu gibi bu idari izinde de okul yöneticileri ve öğretmenler, üzerlerinde bulunan ders görevlerini yapmış sayılarak, karşılığında ek ders ücretinden yararlandırılacak.

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Görev Belgesinin Süresinin Uzatılması”konulu genelge gönderdi. Genelgede, elle düzenlenen çalışma izin belgesi geçerlilik süresinin uzatıldığı bildirildi. Buna göre, bu akşam 24.00’te sona erecek olan geçerlilik süresi, 12 Mayıs 24.00’e ertelendi.

referans :
www.milliyet.com.tr
www.haber7.com
www.hurriyet.com.tr
www.sabah.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button