News

Kendall Jenner sıradan değil mi?

Kendall Jenner makyajsız

Makyajsız Kendall Jenner sizi şok edebilir. Kızın, kızarıklıkların sıklıkla göründüğü problemli bir cildi var. Süper model sivilceyle mümkün olan her şekilde mücadele ediyor, çeşitli kozmetik prosedürlere başvuruyor, ancak şimdiye kadar sivilceden kurtulamadı.

Kendall Jenner makyajsız

Ünlü Karda hian-Jenner aile inin tem ilcileri, rötuş yaptıkları için defalarca kınandı. Ya Kim Karda hian belini aşırı derecede küçültecek ya da Kylie Jenner gö

Kendall Jenner makyajsız

Ünlü Kardashian-Jenner ailesinin temsilcileri, rötuş yaptıkları için defalarca kınandı. Ya Kim Kardashian belini aşırı derecede küçültecek ya da Kylie Jenner göğüslerini rötuşlayacak. Kendall Jenner çok geride değil. Kız, en yüksek ücretli süper modellerden biri olarak kabul edilir. Görünüşe göre vücudu ve yüzü mükemmel olmalı. Ancak gerçeklik ve Instagram çok farklı. Web’de, bir ünlünün ideal görünümünden uzak olduğunu gösteren makyajsız Kendall Jenner’ın fotoğraflarını kolayca bulabilirsiniz.

Kendall deri döküntülerinden muzdarip. Sorunlar ergenlik döneminde başladı. Kızın cildi bir kızarıklıkla kaplıydı.

Bu çok fazla zihinsel ıstırap getirdi. Kendall, bir konuşma sırasında insanlara bakmaktan bile utandığını itiraf etti. Herkesin sivilcelerine baktığını sanıyordu.

Gençlik yılları geçti, ancak sorun devam etti. İnternette Kendall Jenner’ın makyajsız bir fotoğrafını bulabilirsiniz. Modelin halen sivilceden muzdarip olduğu görülebilir. Eliyle sivilcelerini kapatmaya çalışıyor ve güneş gözlüğü takıyor.

Çoğu netizen, en başarılı modelin bu kadar problemli bir cilde sahip olması gerçeğiyle şaşırıyor. Diyelim ki makyajsız ve photoshopsuz fotoğraftaki Kendall Jenner bir ünlüye benzemiyor, sıradan bir kız gibi görünüyor. Dahası, cildine uygun şekilde bakmaz.

Kenny gerçekten sıradan bir kız olsaydı sorun olmazdı. Ancak zamanımızın en başarılı modeli olarak kabul edilir. Bu nedenle kullanıcılar bir süper modelin böyle olması gerekip gerekmediğini merak ederler.

Kız gençlik komplekslerinin bittiğini söyledi. Rahibe Kim Kardashian artık görünüşünden utanmıyor. Kendine güven kazandı ve sorunu konusunda açık.

Kendall’a göre kızarıklıklar düzensiz çalışma programları, diyet ve stresten kaynaklanıyor. Bir keresinde kız lazer tedavisine başvurdu. Bu prosedür ile model yara, sivilce ve kırışıklıklardan kurtuldu.

Kendall Jenner’a makyajsız ve photoshopsuz bakıldığında, bu kişinin mankenlik işi ile ilişkili olduğunu söyleyemezsiniz. Sonuçta, tüm süper modellerin tek bir sivilce olmadan bakımlı bir cilde sahip olduğu gerçeğine alışkınız.

Kinci eleştirmenler genellikle Kenny’nin model olma hakkını hak etmediği konusunda ısrar ediyorlar. Şöhret statüsü, modelleme işinde tanınırlık kazanmasına ve ünlü markalarla milyonlarca dolarlık sözleşmeler imzalamasına yardımcı oldu.

Bu sözlerde bazı gerçekler var. Kendall’ın bir süper model olması uzun sürmedi. Sadece sevdiği şovlara katılıyor. Bazı modeller, bu ünlülerin çalışma tavrından öfkeleniyor. Onlara göre Kendall, gerçek modellemenin zor bir iş olduğunu ve “yapmak istemiyorum” oyunu olmadığını bilmiyor.

Ve Kendall’ın profesyonelliği birçok soruyu gündeme getiriyor. Fazla tecrübesi yok ama profesyonel ve tecrübeli modellerden daha fazla maaş alıyor.

Ancak süper modelin kendisi, nefret edenlerin saldırılarına tepki vermiyor gibi görünüyor. Gösterilere, reklam kampanyalarına katılıyor ve durmayacak. Kız komplekslerin üstesinden geldi ve makyajsız halka açık görünmekten utanmıyor. Kendall Jenner, görünüşünüzde kusurlar olabileceğini kanıtlıyor. Önemli olan onlar hakkında nasıl hissettiğin.

Kendall Jenner uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf etti – Magazin Haberleri

Hayatlarını göz önünde yaşayan Kardashian- Jenner ailesinin en gizemli üyesi, hakkında bilinmeyen bir gerçeği itiraf etti.

Mega News Agency, Splash News

Kendall Jenner uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf etti - Magazin Haberleri

HÜRRİYET’E BAĞLI KAL

E-Gazete ile tüm gelişmeler, bilgisayar, tablet ve telefonunda.

Aşağıdaki linke tıklayarak, üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Hürriyet haberlerinden geri kalma, tüm aboneliklerini yönet ve abone ol.

Dünyadan en güncel haberler, Türkiye’den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş gelişmeler için Hürriyet’in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

22 yaşında 2. kez en genç
milyarder ilan edilen Kylie Jenner hakkında 22 ilginç bilgi – Magazin Haberleri

Amerikan Forbes dergisi tarafından geçen yıl, yani 21 yaşındayken servetini kendi yapan en genç milyarder (Self-Made Billionaire) olduğu ilan edilen Kylie Jenner, bu yıl da unvanını korudu. Forbes, reality show yıldızının Alexandra Andresen ve Evan Spiegel gibi isimleri geride bırakarak yine zirvede olduğunu açıkladı. İşte, sadece 22 yaşında en genç milyarder listesinin zirvesinde yer alan Kylie Jenner hakkında 22 ilginç bilgi…

22 yaşında 2. kez en genç
milyarder ilan edilen Kylie Jenner hakkında 22 ilginç bilgi - Magazin Haberleri

ANNESİNİN ADINI TAŞIYOR

Kylie’nin gerçek ismi, tıpkı annesi gibi Kristen. Tam ismiyle Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997 yılında Los Angeles’te dünyaya geldi. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızı olan 21 yaşındaki yıldız; Kendall Jenner’ın küçük kardeşi, Kourtney, Kim, Khloe ve Rob Kardashian’ın ise üvey kardeşi. Kylie’nin ayrıca baba tarafından 4 üvey kardeşi daha var.

Diğer kardeşleri de başka aile bireylerinin adını taşıyor. Mesela Kourtney’in ikinci adı Mary, aynı zamanda annesinin de ikinci adı. Abileri Rob ise, baba Robert Kardashian’ın adını taşıyor.

EVDE EĞİTİM GÖRDÜ

Kylie ilk eğitimine Sierra Canyon Okulu’nda başladı. Okuldayken amigo takımının yıldızlarından biriydi, ponpon kız görevi yapıyordu. 2012 yılında eğitimine Laurel Springs Okulunda devam eden Kylie 2015 yılında lise diploması ile mezun oldu. Kardeşlerinin aksine Kylie lise son sınıfta okula gitmedi, evde eğitim gördü. Günde 3-4 saat evine özel öğretmen geliyordu.

YARA İZİ VAR

Çocukluğundan beri bacağında taşıdığı yara izi var. Yaşadığı kazayı “5 yaşlarımdayken kardeşimle saklambaç oynuyorduk. Yüksek bir yere saklanmıştım. Bir süre sonra kardeşim beni bulamayınca, direğin tepesine tırmanmak zorunda kaldım. Direkten havuza atlayınca da bacağımın üzerine düştüm. Havuzdan çıkmaya çalışırken tüm bacağım iyice yırtıldı” diyerek anlatıyor. 

10 YAŞINDA KAMERALAR ÖNÜNDE

Keeping Up with the Kardashians adlı reality şov sayesinde bütün dünya Kylie Jenner’ın varlığından haberdar oldu. Bu tv programında Kardashian ve Jenner ailelerinin özel yaşamlarına tanık oluyordu izleyici. Program başladığında Kylie henüz 10 yaşında bir çocuktu. Yani hayatının yarısını canlı yayında geçirdi.

14’ÜNDE MODELLİK KARİYERİNE BAŞLADI

Kylie ilk olarak kız kardeşi Kendall ile Paper Magazine’in Güzel İnsanlar başlığı altında yer aldı. 14 yaşında Jenner Your Style Crush Sears ile modellik kariyerine başladı ve kuzeni Natashanın giyim firması için modellik yaptı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından Stil Elçileri olarak seçildi.

KARDEŞİYLE ORTAKLIK

2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yaptı. 2013 yılında kardeşi Kendall & Kylie giyim koleksiyonu yarattılar. Şubat 2014 yılında kardeşi Kendall ile birlikte Steve Madden Madden Girl hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımına başladı.

KENDİ MARKASINI KURDU

2015 yılında Jaden Smith, Drake ve Tyganın müzik videolarında yer aldı.  2015 yılında doğal dudaklarıyla ilgili özgüveni olmadığı için dolgu kullandığını kabul eden Jenner, Kylie Kozmetik adındaki markasını kasım ayında piyasaya sürdü. 

İçerisinde bir ruj ve dudak kalemi bulunan 29 dolarlık kit şaşırtıcı bir şekilde diğer geleneksel kozmetik markalarının aksine online olarak büyük rağbet gördü. O kadar meşhur oldular ki ürünler hemen tükendi. Kısa süre sonra Kylie Cosmetics göz farı, kapatıcı, allık ve daha birçok ürünle iyice genişledi.

BÖLÜM BAŞI 500 BİN DOLAR

Kylie ayrıca birçok Kardashian temalı spinoff’larda da yer aldı. 2017’den beri Life of Kylie şovunu yapıyor ve burada sadece kendi hayatına odaklanıyor. 2017 yılında E! TV’de yayınlanan programın ilk sezonu 8 bölümden oluşuyordu. Life of Kylie’den ne kadar kazandığı bilinmiyor ama Kylie ve arkadaşlarının  bölüm başına yaklaşık 500 bin dolar kazandığı dedikodular arasında.

SOSYAL MEDYA DAHİSİ

Kardashian Ailesi’nin en genç üyesi olan Kylie Jenner, kendi kozmetik ürünlerini daha 4 yıl önce satmaya başladı. Ancak en çok üne sahip olan ablası Kim Kardashian West ise kariyerine 10 yıl önce başlamasına rağmen daha az bir kişisel servete sahip: 350 milyon dolar. Bunda  Kylie Jenner’ın sosyal medya dahisi olmasının etkisi büyük. 

INSTAGRAM’IN KRALİÇESİ

18-34 yaş arası 128 milyondan fazla Instagram takipçisi, şirketinin hedef kitlesini oluşturuyor. Kızı Stormi’nin fotoğrafıyla 18 milyon beğeni alarak Instagram’da beğeni rekoru kıran Kylie Jenner, tahtını kısa süre önce bir yumurtaya kaptırsa da Instagram’ın kraliçesi olarak anılıyor.

BİR PAYLAŞIMI 1 MİLYON DOLAR

ABD’de bulunan bir sosyal medya analizi şirketinin yayımladığı rapor, ABD’li reality show yıldızı Kylie Jenner’ın sosyal medyanın en güçlü ve etkili kişisi olduğunu ve her bir paylaşımının değerinin 1 milyon doların üzerinde olduğunu ortaya koydu.

SNAPCHAT’E DEĞER KAYBETTİRDİ

Reality show yıldızı sosyal medyada o kadar etkili ki  mesajlaşma uygulaması Snapchat’i artık kullanmadığını açıklamasının ardından, şirketinin hisse senetleri 1.3 milyar dolarlık kayba uğradı.

ANNE DESTEĞİ

Kris Jenner, hem bir anne hem de olağanüstü bir menajer olarak kızının finansal faaliyetlerini yürütüyor, böylece ailesinin milyon dolarlık bir imparatorluk haline dönüşmesini sağlıyor. Bunun karşılığında yüzde 10 menajerlik ücreti alan Kris Jenner, finanstan halkla ilişkilere kadar çocuklarının çoğu işini yürütüyor. Kylie Jenner’ın piyasaya sürdüğü rujun anında tükenmesi annesinin bu alanda bir iş fırsatı olduğunu görmesini sağladı.

FORBES ETKİSİ

Shopify adlı platformu kullanan Kris Jenner, Kylie Kozmetik’in daha büyük bir alanda satış yapmasını sağladı. Kylie zengin doğdu. Forbes dergisinin, daha önce Kylie Jenner’ın kendi kendine en genç yaşta milyarderliğe ulaşan kişi olabileceğini açıklaması sosyal medyada dalga unsuru oldu.

MASRAFI AZ

Forbes daha önce yaptığı kapak haberinde aynı zamanda Jenner’ın şirketinin gelirine kıyasla az bir masrafı olduğunu kaleme aldı. Kozmetik şirketinde 7’si tam zamanlı olmak üzere sadece 12 kişi çalışıyor. Operasyon ve prodüksiyonun kalanı dışarıdan insanlar aracılığıyla hallediliyor. Jenner bu kadar büyük bir sosyal medya fenomeniyken pazarlama masrafları ise neredeyse yok denecek kadar az.

ZATEN ZENGİN ELEŞTİRİSİ

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, geçen yıl kendi servetini yapan kadınlar arasında zirveye oturan Jenner’ı, zaten zengin olmakla eleştirdi.  Bu unvana karşı çıkanlara göre, Kylie Jenner’ın ünlü olan ailesi 10 yıldır popüler kültürün ışıkları altında, özellikle de Keeping up with the Kardashians adlı reality şov televizyonda gösterilmeye başlandığından beri. Kozmetikten giyim sektörüne kadar Kardashian ve Jenner aileleri, çok sayıda iş kolunda faaliyet gösteriyor.

‘SADECE TAVSİYE ALIYOR’

Kim Kardashian ise eleştirilere karşı kardeşini, anne ve babalarından ‘tavsiye’ dışında bir şey almadıklarını söyleyerek savunuyor. İşbirliklerini de unutmayın. Kylie Jenner’ın aynı zamanda ayakkabı markası Puma ve kardeşi Kendal Jenner’ın giyim markası ile işbirlikleri de var. Bunlar bile tek başına 60 milyon dolar değerinde.

‘SIRADAN HAYAT ÖZLEMİ’

10 yaşından beri spot ışıklarının altında olan genç milyarder seçme şansı olsa sıradan bir hayatı tercih edeceğini söylüyor: “Bütün bu şan-şöhret işleri beni inanılmaz strese sokuyor. Zaman zaman kaçıp gitmek istiyorum.”

GÜÇLÜ KARDEŞLER-KADINLAR ŞANS

Kylie Jenner,  Teen Vogue röportajında, “Kız kardeşlerimin olması şahane bir şey. Hepsiyle farklı iletişim kuruyorum. Moda tavsiyeleri almak için Kim’e, ilişkiler ve aile konularında konuşmak için Khloé’ye gidiyorum. Kourtney ise ikinci annem gibidir” dedi. 22 yaşındaki yıldız etrafında bu kadar güçlü kadınların bulunmasını da bir şans olarak nitelendiriyor.

HER YORUMU OKUYOR

Kylie, fotoğraflarının altına yapılan her yorumu satır satır okuduğunu söylüyor. Hatta negatif yorumlar çoğunluktaysa fotoğrafı sildiğini de itiraf ediyor.

İLK EVİNİ 17 YAŞINDA ALDI

Calabasas’taki ilk evini 17 milyon dolara, 17 yaşındayken satın aldı. 5 bin 100 metrekarelik Toscana tarzı ev, 6 yatak odası ve 6 banyodan oluşuyor. Ayrıca, Hidden Hills’te üç evi var. Biri, 6 yatak odası, 7 banyodan oluşuyor. Fiyatı, yaklaşık 6 milyon dolar. Bu ev, annesi Kris Jenner ile aynı mahallede bulunuyor. Daha sonra bu evin yanındaki bir başka malikaneyi, kişisel ofisi olarak kullanmak için satın aldı. 5 bin metrekarelik, 4 yatak odalı, 4 banyolu köşk, şu an Kylie Kozmetik merkezi olarak hizmet veriyor. Aynı bölgede bir malikanesi daha var. 13 bin metrekarelik, 8 yatak odası, 11 banyolu mega-malikane, 12 milyon dolara alındı.

OTOMOBİL TUTKUSU

Garajında ise 8 lüks araba var: Range Rover Autobiography, Ferrari 488 Spider, Ferrari 458 Italia Spider, Mercedes Maybach, Mercedes G Wagon, Rolls Royce Ghost ve bir çift Ferrari.

HAYATININ AŞKI TRAVIS SCOTT

Kylie Jenner 2017’nin nisan ayında Travis Scott ile aşk yaşamaya başladı. Aşk dedikoduları NBA maçıyla başlayan ünlü çiftin Stormi adında bir kızları dünyaya geldi. Hamileliği boyunca kameralardan saklanan Kylie, Stormi’nin doğumuyla sessizliğini bozdu ve Kylie bugünlerde spot ışıklarının yeni yıldızı. Travis Scott ise Kylie için artık sadece kızının babası. Kylie-Travis ikilisi ayrılmış olsalar da kızları için sık sık bir arya geliyorlar.

referans :
tr.istanbulbear.org
www.hurriyet.com.tr
www.ntv.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button