News

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

THK, dünya çapındaki tüm müşterilerimiz için LM Kılavuzları, Bilye Olukları, Bilyeli Vidalar ve elektrikli aktüatör üretir ve geliştirir. Ayrıca mekatronik ürünler, otomobil parçaları ve sismik yalıtım sistemleri geliştirir, üretir ve bunların dağıtımını yapar.

Gizlilik Politikası

Oluşturulma Tarihi: 1 Nisan 2005 Güncellenme Tarihi: 01 Nisan 2017 THK CO., LTD. Akihiro Teramachi, CEO

İşimiz elbette paydaşlarımız olan müşterilerimizle yürüttüğümüz faaliyetler üzerine kuruludur. Ancak paydaşlarımız, yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız da bu faaliyetlerde büyük rol üstlenir.

Paydaşlarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini yönetmek ve korumak, güvenlerini kazanmak ve uzun vadeli, pozitif ilişkiler kurmak açısından son derece önemlidir.

Bu amaçla, kişisel bilgilerin işlenmesine ilişkin aşağıdaki temel ilkeleri benimsediğimizi ve tüm kişisel bilgileri burada açıklandığı şekilde yönetip koruyacağımızı bildiriyoruz.

1. Kişisel bilgilerin işlenmesiyle ilgili yürürlükteki tüm yasalara ve düzenlemelere uyacak, tüm çalışanlarımızı ve ilgili diğer kişileri kişisel bilgilerin korunmasının önemi konusunda bilgilendirecek, bilgilerin doğru işlenmesini sağlamak için kurallar koyacak, bu kuralları eksiksiz bir şekilde uygulayacak ve süreçlerimizi sürekli olarak geliştireceğiz.

2. Farklı departmanlardaki faaliyetlerin büyüklüğünü ve doğasını dikkate alarak kişisel bilgilerin korunması için uygun sistemler kuracak ve kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması, sağlanması (bilgilerin taşeronlara sağlanması dahil), açıklanması, değiştirilmesi, kullanımının askıya alınması ve silinmesi gibi işlemleri uygun şekilde ve belirtilen hükümler uyarınca gerçekleştireceğiz.

3. Kişisel bilgilerin bütünlüğünü ve güvenliğini sağlamak için bilgi güvenliği önlemleri dahil olmak üzere güvenlik önlemleri alacak ve kişisel bilgilere yetkisiz erişim veya kişisel bilgilerin kaybolması, imhası, sahteciliği ve sızdırılması vb. durumları önlemek için sürekli gayret göstereceğiz.

Haber Kaynagi :
www.thk.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button