News

CHP den AKP ye animasyon film yanıtı

CHPden AK Partiye yanıt: Cuma günü saat 15.00te…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) AK Parti’nin ‘CHP Yalan Üretim Merkezi’ animasyonuna sosyal medyadan yanıt vererek, cuma gününü işaret etti ve “Gerçekleri açıklıyoruz” dedi. 

CHPden AK Partiye yanıt: Cuma günü saat 15.00te...

AK Parti’nin resmî Twitter hesabından yapılan “Yarın saat 14.00’te” paylaşımın ardından CHP’yle ilgili animasyon filmi çıkmasına, CHP’den yanıt geldi. Hesaptan yapılan paylaşım şöyle oldu:

“Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00’te gerçekleri açıklıyoruz!”

SICAK HABER:

CHP Haberleri – Son Dakika CHP Haber Güncel Gelişmeler

CHP haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, en sıcak haberler ve geçmişten bugüne tüm detaylar güncel CHP haber sayfasında yer alıyor.

CHP Haberleri - Son Dakika CHP Haber Güncel Gelişmeler

Chp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

CHPden AK Partiye hodri meydan: Sizi gidi sizi, Cuma günü 15:00te…

AK Parti’nin sosyal medya hesabından paylaşılan çizgi film videosu günün konusu olmuşken CHP yanıt vermekte gecikmedi. CHP’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda cuma günü saat 15:00 işaret edildi.

CHPden AK Partiye hodri meydan: Sizi gidi sizi, Cuma günü 15:00te...

AK Parti‘nin sosyal medya hesabından paylaşılan çizgi film videosu günün konusu olmuşken CHP yanıt vermekte gecikmedi. CHP’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda cuma günü saat 15:00 işaret edildi.

AK Parti sosyal medya hesabı dün Twitter üzerinden “Yarın saat 14.00’te” uyarısıyla duyurduğu paylaşım animasyon film sosyal medyada tepkiye neden oldu.

AK Parti’nin sosyal medya hesabından bugün yayınlanan ve “Yalan üretim merkezi” notuyla paylaşılan videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Sözcüsü Faik Öztrak’a gönderme yapıldı.

AK Parti’nin paylaştığı videodan sonra gözler CHP’ye çevrildi. CHP’nin resmi hesabından yapılan açıklamada Cuma günü saat 15:00 işaret edildi.

CHP’den yapılan paylaşımda şöyle denildi:

“Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00’te gerçekleri açıklıyoruz!”

AK Partinin sosyal medya hesabından paylaşılan çizgi film videosu günün konusu olmuşken CHP yanıt vermekte gecikmedi. CHPnin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda cuma günü saat 15:00 işaret edildi.

AKPnin videosu ters tepti: #128milyardolar yeniden Twitterda gündem – Diken

AKPnin videosu ters tepti: #128milyardolar yeniden Twitterda gündem - Diken

AKP’nin ‘Yalan üretim merkezi başlıklı’ CHP animasyonu alay konusu oldu; #128MilyarDolarNerede etiketi gündemde birinci sıraya oturdu.

AKP bugün Twitter üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve genel başkan yardımcısı Faik Öztrak’ı içeren bir animasyon video yayımlamıştı.

YALAN ÜRETİM MERKEZİ pic.twitter.com/yEmH7nqVF6

Söz konusu videoda CHP genel merkez binası olduğu anlaşılan bir binadaki ‘çılgın profesör’ CHP liderine yalanlar üretiyor.

Video yayımlandıktan kısa süre sonra #128MilyarDolarNerede etiketi Twitter’da gündemin birinci sırasına oturdu.

Muhalefet liderleri bugün Merkez Bankası rezervlerinden kaybolan 128 milyar doların nerede olduğu konusunda kendi aralarında ‘paslaşmışlardı.’

Yahu hadi kendiniz farkında değilsiniz nasıl saçmaladığınızın, sizi uyaran bir eşiniz, dostunuz da mı yok? https://t.co/WhhV9YoC3l

Ülkenin 128 milyar dolarını; kötü yönetim, iş bilmezlik ve bir damat yüzünden çarçur ettiler.Tekrar soruyoruz;#128MilyarDolarNerede pic.twitter.com/oEgXXFstdo

Öyle büyük, öyle affedilmez bir zarara uğrattılar ki hepimizi, tüm panikleri, tüm saçmalamaları bu yüzden.Kaçamayacaklar.Unutturamayacaklar.Başta gençler, hiç kimseyi kandıramayacaklar.Çarçur ettikleri milyarlar sonları olacak.#128MilyarDolarNerede pic.twitter.com/wW4DnVEN2F

Merkez Bankası rezervlerine yönelik atışma devam ediyor.Bizim biriktirdiğimiz ve iktidarın bir kibritle yaktığı 130 milyar doları yine biz biriktiririz.Halkımız zorda. Boş laflarla kaybedecek bir dakikamız yok. Çözümü konuşmak gerekiyor. #128MilyarDolarNerede

eskiden propaganda yaptıkları zaman öyle ya da böyle bir etkisi olurdu. şimdi bir etki yaratmak bir yana itiraf gibi bumeranga dönüşüyor. sahi #128MilyarDolarNerede pic.twitter.com/qGpG9MttBb

Vallahi bende değil, o rezil çizgi filme mi harcadınız, #128MilyarDolarNerede ? Peki sevgili @koftiden2 128 milyar dolar sende mi?

Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz? @meral_aksener#128MilyarDolarNerede?

Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam. Sayın @T_Karamollaoglu sizde yeni bir bilgi var mı? https://t.co/Z5HW9sd6p0

Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey!Anadolu’nun Moğol İstilası’ndan buyana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 Milyar$.Sormaya devamİlk bulan arasın Sn Genel Başkanlarım @kilicdarogluk @meral_aksener @T_Karamollaoglu İrtibatta kalalım! https://t.co/cIiQqku6KW

Yalan hızlı koşar, hakikat eninde sonunda yalanı geçer..Trollerine rağmen:)Sahi #128MilyarDolarNerede ? pic.twitter.com/IxLj1AKWgu

Sadede gelelim #128MilyarDolarNerede pic.twitter.com/Y10StlPp3Q

Soru çok net, #128MilyarDolarNerede ?Aynı soruya defalarca farklı cevap vererek kimin yalan ürettiği ortada. pic.twitter.com/un8krogYMo

128 milyar dolar ile ne yapılabilirdi? #128MilyarDolarNerede pic.twitter.com/N4Dj57MsHx

İnsanlar intihar ediyor, işsizlikten çaresizlikten ne yapacağını bilemiyor, iktidar partisi şakalı komikli animasyon filmi çekiyor. Üstelik Altun Prodüksiyon paylaşımda kendi başkanlığının da özetini geçmiş.#128MilyarDolarNerede

#128MilyarDolarNerede diyoruz. Her seferinde başka bir şey dinliyoruz. pic.twitter.com/hSxLSMnWTd

Kıvırmayın#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede#128MilyarDolarNerede https://t.co/bCQ4fHyIum

damat albayrak neden insan içine çıkamıyor? kötü bir şey mi yaptı?#128MilyarDolarNerede

İyi hatırlattınız:#128MilyarDolarNerede https://t.co/vjUbkt8hO9

CHP ile AKP arasında Yalan üretim merkezi polemiği – Evrensel

CHP’nin ‘128 milyar dolar nerede’ sorusuna ‘Yalan üretim merkezi’ suçlamasını içeren çizgi filmle yanıt veren AKP, ‘Sizi gidi filmciler sizi’ cevabını aldı.

CHP ile AKP arasında Yalan üretim merkezi polemiği - Evrensel

Ekran görüntüsü @Akparti’nin Twitter’da yayımladığı videodan alınmıştır

AKP iktidarının “128 milyar dolar nerede” sorusuyla imtihanı sürüyor. Soruya şimdiye kadar aralarında Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu birçok AKP’li isimden birbiriyle çelişen pek çok yanıt geldi. Ancak yanıtlar, halkı tatmin etmiş görünmüyor zira “128 milyar dolar nerede” sorusu gündemdeki yerini koruyor.

Soruyu açık ve net şekilde yanıtlamaktan kaçınan AKP ise konuyu gündeme getiren CHP’yi yalancılıkla suçluyor. Bu suçlamala son olarak AKP’nin sosyal medya hesaplarında “Yalan üretim merkezi” başlığıyla paylaştığı videoda yer aldı.

Çizgi film formatında hazırlanan propaganda videosunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Sözcüsü Faik Öztrak karikatürize edildi. Muhalefetin, iktidara yönelik eleştirilerinin dayanaksız olduğu iddia edilen animasyon, “Cumhuriyet Halk Partisi” tabelasının düşmesi sonucu “CHP Yalan Üretim Merkezi” tabelasının ortaya çıktığı sahneyle başlıyor. Ardından merkezde Kılıçdaroğlu ve Öztrak’a “Yalan Jenaratörü” ve “İnsafsız Yalan Aracı” ile “Papağan İksiri” tanıtılıyor. “128 milyar dolar nerede” sorusunun “papağan gibi tekrar edildiği” ifade ediliyor.

Video yayımlandıktan sonra sosyal medya platformu Twitter’da “yalan üretim merkezi” değil “128 milyar dolar nerede” sorusu ülke gündeminin ilk sırasında yerleşti. “Yalan üretim merkezi” ise daha alt sıralarda yer aldı. AKP’nin paylaşımına tepki yağdı. Yurttaşlar, 128 milyar doların, koronavirüs aşılarının ve esnafa desteğin akıbetini sordu.

CHP’nin Twitter hesabından da “Sizi gidi filmciler sizi! Cuma günü saat 15.00’te gerçekleri açıklıyoruz!” yanıtı geldi. Paylaşımda AKP binasında “AKP Film Merkezi” tabelası eklenmiş bir görsel de yer aldı.

(HABER MERKEZİ)

128 milyar yetmedi

62 ilin baro başkanından İkizdere direnişine destek açıklaması

İşkencedere Vadisi yok olurken Bakanlık “İkizdere’de endişeye gerek yok” diyor

referans :
www.muhalif.com.tr
www.milliyet.com.tr
www.enpolitik.com
www.diken.com.tr
www.evrensel.net

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button