News

Mirket App Mirket App, ilgi alanlarınız ve gündem hakkında toplumun nabzını tutabileceğiniz bir sosyal medya uygulaması. ÜCRETSİZ

(PDF) Dört Yaştaki Akran İlişkilerinin Cinsiyete Göre İncelenmesi

(PDF) Dört Yaştaki Akran İlişkilerinin Cinsiyete Göre İncelenmesi

Academia.edu no longer supports Internet Explorer.

To browse Academia.edu and the wider internet faster and more securely, please take a few seconds to upgrade your browser.

Yerli sosyal medya uygulamas Mirket – Memurlar.Net

Memur, Memurlar,

Yerli sosyal medya uygulamas Mirket - Memurlar.Net

“Bi’ Dnya Gr” mottosuyla yola kan Mirket kullanclarna alanlarna gre zelletirilmi ierikler sunuyor. Kullanclar fikirlerini “mirk” ad verilen ieriklerle paylaabilirken ayn ekilde mirklerle gndemi takip edebiliyor. Kullanclar uygulama ile etkinliklere, yarmalara ve anketlere de katlabiliyor. Mirket’in kurucu Berker Grcihan daha tantma kmadan drt binden fazla kullancya ulatklarn belirterek “Mirket, gen ve yetenekli bir ekibin elinden kt. ok ksa sre binlerce kullancya ulatk. Ksa, orta vadeli hedeflerimizden bazlar 1,5 milyon kullancy Mirket deneyimiyle tantrmak ve yurt dna almak” dedi.

NASIL ALIIYOR?

Mirket’e ye olduunuzda ilgi alanlarnz belirlediiniz alana gerekli bilgileri girmeniz ilk adm iin yeterli. lgilendiiniz alanlarn belirlenmesinden sonra kiiselletirilen ierikler ana sayfanzda yer almaya balyor. Ayrca merak ettiiniz konularda ya aral, cinsiyet ve ehir bilgilerine gre filtreleme yapabiliyorsunuz. Mirket’in hedeflerinden biri de ilgi alanlar havuzundaki uzman profillerin ne karlmas yer alyor. Kullanclarn gelecee yonelik tahmin mirklerin doru cevaplanmas uzmanlk puan toplamasna imkan salyor. Uzman puannn yan sra stat puanlamas da bulunuyor. Mirket uygulamas Android ve IoS marketten cretsiz olarak indirilebiliyor.

Mirket App Uygulama İndirme 2021 – Ücretsiz – APKTom

Android için Mirket App APK dosyasını indirin. Mirket App APP’nin en son sürümünü ücretsiz yükleyin. Mirket App, gündem ve ilgi alanlarınız hakkında toplumun nabzını tutabileceğiniz.

Mirket App Uygulama İndirme 2021 - Ücretsiz - APKTom

Ücretsiz VPN Tomato | En Hızlı Ücretsiz VPN Proxy

MX TakaTak Short Video App | Made in India for You

Tantan

Snapchat

Facebook

Facebook Lite

ShareChat – Made in India

Moj – Snack on Indian Short Videos | Made in India

Parallel Space Lite

Roposo: Indian Short Video App. Viral Funny Videos

Status, Sticker Saver

Instagram

Mirket Nedir? Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket Özellikleri Nelerdir? İşte Karşınızda Yeni Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket! – OKU HABER Tarafsız Haber Oku

Mirket nedir biliyor musunuz? Yerli sosyal medya uygulaması Mirket nasıl kullanılır öğrenmek ister misiniz? Bu haberimizde milli uygulamamız Mirket özellikleri…

Mirket Nedir? Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket Özellikleri Nelerdir? İşte Karşınızda Yeni Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket! - OKU HABER Tarafsız Haber Oku

Mirket nedir, özellikleri nelerdir, nasıl kullanılır öğrenmek ister misiniz? Yerli sosyal medya uygulaması Mirket özellikleri ile diğer sosyal medya uygulamalarına fark atacak mı? Bu haberimizde Mirket özellikleri ve kullanım şeklini inceleyerek, bizlere nasıl bir sosyal medya platformu sunulduğunu inceleyeceğiz. Sizde Mirket uygulaması ile yerli sosyal medya girişimine destek vermek isterseniz, Mirket nedir konulu haberimizi sonuna kadar okumanızı öneririz!

Mirket nedir sorusuna hemen bir cevap vererek sizi aydınlatalım! Mirket uygulaması, kullanıcıların “mirk” adı verilen bir başlıkla diğer kullanıcılardan kendi ilgi alanlarına göre görüş toplayabildikleri yerel bir sosyal medya platformudur. Mirket uygulaması, en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak kısa sürede kabul görecek gibi gözüküyor. İsterseniz şimdi yerli sosyal medya uygulaması Mirket ve Mirket özellikleri hakkında daha detaylı bir inceleme yapalım!

Mirket nedir detaylı olarak öğrenmek ister misiniz? Mirket uygulaması ile diğer kullanıcıların gündem ve kişisel ilgi alanlarınız hakkında ne düşündüğünü görebilirsiniz. Diğer kullanıcılardan yorum ve fikir almak için konulara yaratabilirsiniz. Diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan mirkler ile ilgili yorum ve fikirlerinizi de paylaşabilirsiniz.

Mirket Nedir? İşte Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket ve Özellikleri!

Yerli sosyal medya uygulaması Mirket için kullanmadan önce üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluşturduktan sonra öncelikle ilgi alanlarınızı belirtebileceğiniz bir form göreceksiniz. İlgi alanlarınızı bu formda ifade etmek çok önemlidir çünkü Mirket uygulaması bu noktada size en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş içerikler sağlayacaktır.

Yerli sosyal medya uygulaması Mirket kullanmadan önce Mirket özellikleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Öncelikle Mirket’i kullanmak için kayıt oluşturmak gerekmektedir. Uygulamada bir hesap oluşturmak için önce e-posta adresinizi ve kullanıcı adınızı girin ve ardından şifrenizi girin. E-posta adresinize gönderilecek doğrulama kodunu girin. Yaşam, eğlence, yemek, bilim ve teknoloji gibi kategorilerde ilgi alanlarınızı tanımlamak için birden fazla seçenek mevcuttur, bunlardan bir ya da birkaçını seçin. Beğendiğiniz seçeneklerin de ayrıca alt seçenekleri de olacaktır. 

Mirket Nedir? İşte Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket ve Özellikleri!

Mirket özellikleri içinde burada ilgi alanına göre iki veya birkaç tane alan seçiyoruz. İlgi alanlarınızı belirledikten sonra profil bilgileriniz ekrana gelecektir. “Kaydet” i tıklayabilirsiniz. Yukarıdaki işlem ile Mirket uygulamasında bir hesap oluşturmayı başardıktan sonra, uygulamaya girebilir ve en üstte akış, arama, yansıtma, rekabet ve profil olarak ifade edilen kanalları, etkinlikleri, favorileri ve cümleleri görebilirsiniz…

Mirket nedir yeteri kadar anladıysak, artık özelliklerine geçebiliriz. Mirket uygulaması veri akışında, belirli konulardaki oyları görebilirsiniz. İstediğiniz seçenekleri belirleyerek oylamaya katılabilirsiniz. Kullanıcıların oy vermesi için önerilen konular arasında yorumlar, favoriler, istatistikler ve onaylar bulunur. Bir yorumu tıklarsanız, anketteki diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyabilir ve yazabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumları için yerli sosyal medya uygulaması Mirket haberine bakmanızı öneririz… 

Mirket Nedir? İşte Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket ve Özellikleri!

Ayrıca Mirket özellikleri ile birlikte açıklanan istatistiklere dokunursanız, şekilde gösterildiği gibi tabloda anket istatistiklerini görebilirsiniz. “Paylaş” butonunu kullanarak da, WhatsApp, Instagram, Twitter, Mail vb. Uygulamaları kullanarak anketleri başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Mirket uygulaması ile  diğer kullanıcıların açtıkları anketlerini ve bunların nasıl kullanılacağını inceleyeceğiz. Mirket uygulamasında kullanıcı olarak anket oluşturabilir, ardından tanımladığınız konu ile ilgili anketi açabilirsiniz. Oy vermek istediğiniz seçenekleri girdikten sonra, fotoğrafı soru ve okun fotoğrafta göründüğü seçeneklere bırakmanız gerekmektedir.

Mirket’in ana hedeflerinden biri, ilgi alanına göre oluşturduğu ileriye dönük projelere uygun şekilde cevap verecek kullanıcılarına profesyonel puanlar kazandırabilmesi için ilgi alanındaki uzman profilini belirlemektir. Bu şekilde, uzman profilinin tanımlanmasını basitleştiren ve uygulama ile etkileşimi artıran bir uzman profili puan sistemi ile tanımlanabilir.

Mirket uygulaması 3 milyon TL değerleme üstünden melek yatırımcılar tarafınca tohum yatırım aldı. Geçtiğimiz aylarda yayına kgirmesine arşın şu an 1500den fazla kullanıcıya ulaşan Mirket, ilerleyen dönemde, kısa müddette Türkiye merkezli bir tatbik olarak büyük toplumsal medya platformlarının rakipleri arasına girmeyi hedefliyor. Pandemi sonrası planlamasında ise kullananların fikirleri doğrultusunda gerçekleşecek faaliyet ve aktivitelerle kullananların fikirlerini hayata geçirmesini sağlamayı amaçlıyor.

Mirket uygulaması henüz pek çok kullanıcıyı çekmemiş olabilir. Ama bu durumda yeni bir uygulama olduğu anlamına da gelmektedir. Sonuç olarak, ankete katılım oranları ve Mirket puan sistemi şu an çok düşük olsada, aslında bunun iyi düşünülmüş bir uygulama olduğu söylenebilir.

Mirket Nedir? İşte Yerli Sosyal Medya Uygulaması Mirket ve Özellikleri!

Mirket özellikleri ile artık sizde bir anket gönderebilir ve ardından bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz.Şu anda sosyal ağlara ilgi duyan kişiler, ve o kişilerin fikirlerine ilgi duyan kişiler ile gündemin genel görüşlerini bilmek isteyen kişiler bu uygulama üzerinden anketler oluşturabilmektedirler. Sizde artık Mirket nedir biliyorsanız, Mirket özellikleri nedir iyice öğrendiyseniz, yerli sosyal medya uygulaması olan Mirket’i hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz!

Mirket nedir artık öğrendiniz! Daha fazlası için ilgili videoyu izlemeyi unutmayın! Bu tarz haberler hoşunuza gidiyorsa, daha önce yayınlamış olduğumuz  İnstagram yönetim araçları haberimizi muhakkak okumalısınız! 

referans :
www.academia.edu
www.memurlar.net
apktom.com
www.okuhaber.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button