News

ABD de kanlı doğum günü partisi baskını!

Doğum Günü Partisi Haberleri – Son Dakika Doğum Günü Partisi Haber Güncel Gelişmeler

Doğum Günü Partisi haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, en sıcak haberler ve geçmişten bugüne tüm detaylar güncel Doğum Günü Partisi haber sayfasında yer alıyor.

Doğum Günü Partisi Haberleri - Son Dakika Doğum Günü Partisi Haber Güncel Gelişmeler

Doğum Günü Partisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

Ermenistan’da darbe girişiminin ardından sular durulmuyor

Ermenistan’da yaşanan sorunları, daha büyük kanlı bir iç çatışmaya dönüşmeden, erken seçimle çözüme kavuşturmak doğru bir adım olabilir. Bu yol ülkedeki tansiyonu bir nebze de olsa düşürecek yegâne adım olacaktır. – Anadolu Ajansı

Ermenistan’da darbe girişiminin ardından sular durulmuyor

Fotoğraf

Video

60 saniyede bugün

İnsana dair

FETÖ’nün kodları

Darbe üssünde o gece

İfadeler ve gerçekler

ABDdeki kanlı baskının ardından 15 kişi suçlu bulundu – En Son Haberler

Son Dakika Güncel Haberler – ABD Washington’da gerçekleşen kanlı kongre baskını sonrası Adalet Bakanlığı Trump destekçilerinden 15 kişiyi suçlu bulurken, Temsilciler Meclis Başkanı’nın odasında fotoğraf çekilen Richard Barnett, üç ayrı federal suçlamayla suçlandı.

ABDdeki kanlı baskının ardından 15 kişi suçlu bulundu - En Son Haberler

ABD Adalet Bakanlığı, başkent Washington’da Kongre binasına zorla giren Başkan Donald Trump’ın destekçilerinden 15’inin suçlu bulunduğunu duyurdu. Öte yandan, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin ofisine giren ve ofiste fotoğrafları paylaşılan Richard Barnett, üç ayrı federal suçlamayla suçlandı. Barnett’in Arkansas’ta gözaltına alındığı ifade edildi.

6 OCAK KANLI KONGRE BASKINI

ABD Başkanı Donald Trump’ın Washington’daki mitingi sonrasında destekçileri barikatları aşarak Kongre’ye girdi. Kongre binası önünde Trump destekçileriyle polis arasında arbede yaşandığı görüldü. Polisin Kongre’nin de içinde bulunduğu kompleksteki bazı binaları boşalttı. Kongre binasının dışında gerginlik ve arbede yaşanırken, içeride ise başkanlık oylaması yapıldı. ABD Senatosu Joe Biden’ın başkanlığını onaylamak için toplanmıştı. Trump mitinginde, 3 Kasım 2020’deki başkanlık seçimlerini Demokrat Partili Joe Biden’ın kazandığını reddederek, asıl kazananın kendisi olduğunu iddia etmişti. ABD Kongresinin bazı Donald Trump destekçileri tarafından basılmasıyla yaşanan olaylarda 5 kişi hayatını kaybetmiş, 14 kişi de yaralanmıştı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Referans :
www.milliyet.com.tr
www.aa.com.tr
www.hurriyet.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button