News

Bade İşçilin boşanma davasında geri adım atıldı… – Magazin Haberleri – Bursadabugun.com

Bade İşçilin boşanma davasında geri adım atıldı… – Magazin Haberleri – Bursadabugun.com

Bade İşçil-Tarkan Süalp çifti, boşanmanın eşiğinden döndü. İşçil, ağır psikolojik şiddete uğradığı gerekçesiyle açtığı davayı geri çekti. Magazin Haberleri

Bade İşçilin boşanma davasında geri adım atıldı... - Magazin Haberleri - Bursadabugun.com

Bade İşçil-Tarkan Süalp çifti, boşanmanın eşiğinden döndü. İşçil, ağır psikolojik şiddete uğradığı gerekçesiyle açtığı davayı geri çekti.

02 Temmuz 2015 Perşembe, 09:06

Bade İşçil-Tarkan Süalp çifti, boşanmanın eşiğinden döndü. İşçil, ağır psikolojik şiddete uğradığı gerekçesiyle geçen ay açtığı davayı son anda geri çekti. Öte yandan İşçil’in, dava dilekçesinde eşine çok ağır suçlamalarda bulunduğu ortaya çıktı. “DÜZELİR UMUDUYLA SESSİZ KALDI” Tarkan Süalp’le evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Bade İşçil, geçen ay avukatı aracılığıyla boşanma davası açmıştı. Son zamanlarda evliliğinin çekilmez hale geldiğini öne süren İşçil’in dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Davalı koca her sinirlendiğinde sözlü şiddet uyguluyor, bağırıp çağırıyor, onur kırıcı davranışlarda bulunuyordu. Bade Süalp, düzelir umuduyla hep sessiz kaldı. Ancak bekleyiş, yerini korku ve huzursuzluğa bıraktı. Davalı koca, 8 aylık çocuğunun yanında bile öfkesini kontrol edemedi. ‘Bu çocuğu ben kendi kurallarıma göre büyüteceğim, sen karışamazsın. Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın dadı verecek, çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra’ya yatılı okula göndereceğim, artık göremeyeceksin’ diyerek yeni doğum yapmış Bade Süalp’i psikolojik yönden yıprattı. “BEBEK İLE DUYGUSAL BAĞ KESİLSİN DİYE GÖBEK BAĞINI KESMEK İSTEDİ” Doğumun gerçekleştiği gün de doğumhaneye girerek bebeğin anne ile duygusal bağı kesilsin diye göbek bağını kendisinin kesmek istediğini söyledi, huzursuzluk çıkardı. Boşanmak için 600 bin lira tazminatın yanı sıra çocuğu için aylık 30 bin lira iştirak nafakası ve kendisi için aylık 40 bin lira tedbir nafakası istiyoruz. Ayrıca 6 ay süreyle tedbir kararı verilmesini ve davalı kocanın derhal evden uzaklaştırılmasını talep ediyoruz.” MALKOÇ SÜALP DAVANIN REDDİNİ İSTEDİ Malkoç Süalp davanın reddini talep etti Eşinin açtığı boşanma davasına cevap veren Malkoç Süalp ise evlilik birliğinin iddiaların aksine temelinden sarsılmadığını ifade etti. Avukatı, müvekkilinin eşini ve oğlunu sevdiğini, evliliğini kurtarmak için iyi niyetle çözüm arayışına girdiğini anlattı. “Müvekkilim eşine saygı ve sevgiyle bağlıdır. Davalının iddia ettiği gibi psikolojik şiddet, hakaret, baskıcı tavır içinde olduğu, öfkesini kontrol edemediği gibi iddialar doğru değildir. Davacıyla yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilecek yapıcı ve iyi niyetli görüşmeler devam etmektedir. Çok mutlu bir şekilde başlayan evliliğin karşılıklı saygı, güven ve hoşgörü ile geleceğe taşınacağına inancını koruduğundan, açılan boşanma davasının reddini istiyoruz.” DAVADAN VAZGEÇTİ Davalı kocanın bu talebinden sonra Bade Süalp de mahkemeye feragat dilekçesi vererek boşanma davasından vazgeçti.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Bursaspor’da 22-30 Mayıs’ta yapılacak olan kongre öncesi başkan adaylarının l…

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerinden derlenen bilgilere göre,&nbsp…

Türkiye’nin önde gelen tarımsal ihraç ürünlerinden kirazda geçen yıl yaklaşık…

İzmir futbolunun mabedi niteliğindeki Alsancak Stadı’nda yeniden inşaat çalış…

KARAMAN’ın Ermenek ilçesinde bakkal, kırtasiye ve eczanelerdeki 200 kişinin b…

Dünya gıda fiyatları, Nisan ayında art arda 11. ayda da artış kaydederek Mayı…

Alüminyum sektöründe 1988 yılından beri üretim yapan ve sektörün Türkiye’deki…

Koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Bursa Adliyesi’nde g…

Survivor 2021’de Ünlüler takımında yarışan İsmail Balaban’ın annesinin, nişan…

Bursa-Yenişehir D100 karayolunda kaza meydana geldi. Koyunhisar yakınlarında …

Sermaye Piyasası Kurulu, Vakıf Finansal Kiralama hissesinde gerçekleştirilen …

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bugün Bursa’ya geldi. S…

TUNCELİ’nin Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, mevcut personelin p…

İSTANBUL Polisi’nin MİT desteğiyle düzenlediği operasyonda  FETÖ’nün gay…

referans :
www.bursadabugun.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button