News

Belgesiz Yakalanınca Ceza Yiyen Adam: Ceza Kesemezsiniz, Halamın Oğlu İçişleri Bakanlığı nda Genel Müdür

Belgesiz Yakalanınca Ceza Yiyen Adam: ‘Ceza Kesemezsiniz, Halamın Oğlu İçişleri Bakanlığı’nda Genel Müdür’

Belgesiz Yakalanınca Ceza Yiyen Adam: ‘Ceza Kesemezsiniz, Halamın Oğlu İçişleri Bakanlığı’nda Genel Müdür’

Erdeundleben.com-

“Sizi İçişleri Bakanlığına kadar şikâyet edeceğim. Halamın oğlu orada genel müdür. Ben ceza kabul etmiyorum. Neden kabul edeyim? Ben bir de yönetim mahkemesi ile mi uğraşacağım. Abi bana ceza yazamazlar”

Antalya’da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ederek uygulama noktasına ticari taksi ile gelen 2 bireye kısıtlamayı ihlalden 6 bin liralık ceza makbuzu düzenlendi.

Kendisine ceza yazılamayacağını belirterek takımlar ile uzun uzun tartışan bireylerden birinin, “Sizi İçişleri Bakanlığına kadar şikâyet edeceğim. Halamın oğlu orada genel müdür. Ben ceza kabul etmiyorum. Neden kabul edeyim? Ben bir de yönetim mahkemesi ile mi uğraşacağım. Abi bana ceza yazamazlar” demesi ve ceza yazılmaması için kaldırıma uzanması şaşkınlık oluşturdu.

“Ben ceza kabul etmiyorum”

Burada kendisine ceza yazılacağını öğrenen ve polis gruplarına direnen Mehmet E., “Sizi İçişleri Bakanlığına kadar şikayet edeceğim. Halamın oğlu orada genel müdür. Yaptığınız ayıp bir şeydir. Ben Antalya’da ikamet etmiyorum. Benim burada konutum yok. Meskenim yok abi? Ben nereye çıkacağım? Ben de kaldırım üzerinde yatarım. Ben size 50 defa mi kimlik vereceğim. Benim kimliğimi denetim ettiler. Biz zati mağdur olduk, bize neden ceza yazılıyor. Bu neyin cezası? Bizim kalacak yerimiz yok. Ben neden itiraz için yönetime gideceğim? Ben ceza kabul etmiyorum. Neden kabul edeyim? Ben bir de yönetim mahkemesi ile mi uğraşacağım. Abi bana ceza yazamazlar” dedi.

Kaynak: İHA

İşte o anlar:

Belgesiz Yakalanınca Ceza Yiyen Adam: Ceza Kesemezsiniz, Halamın Oğlu İçişleri Bakanlığında Genel Müdür

‘Sizi İçişleri Bakanlığına kadar şikâyet edeceğim.

Belgesiz Yakalanınca Ceza Yiyen Adam: Ceza Kesemezsiniz, Halamın Oğlu İçişleri Bakanlığında Genel Müdür

“Sizi İçişleri Bakanlığına kadar şikâyet edeceğim.

“Sizi İçişleri Bakanlığına kadar şikâyet edeceğim. Halamın oğlu orada genel müdür. Ben ceza kabul etmiyorum. Neden kabul edeyim? Ben bir de idare mahkemesi ile mi uğraşacağım. Abi bana ceza yazamazlar”

Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi

İMSAK

04:06

referans :
www.erdeundleben.com
www.evosangels.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button