News

Erdoğan ın Ziyaret Ettiği Mahruze Keleş: Sanki Peygamber Efendimiz Geldi, Evliyamız Geldi Sanki

Siyasilerin kapısını aşındırdığı Mahruze Keleş’ten Erdoğan’a: Sanki Peygamberimiz geldi – Tr724

Siyasilerin kapısını aşındırdığı Mahruze Keleş’ten Erdoğan’a: Sanki Peygamberimiz geldi - Tr724

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle tanınan Mahruze Keleş’i ziyaret etti. Ziyaretten sonra yandaş İHA’ya konuşan Mahruze Keleş’in ”Sanki Peygamber Efendimiz geldi, kurban olayım, sanki Hz. Ömer geldi.” sözleri tepkiyle karşılandı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan dün İstanbul Tuzla’da işçilerle yaptığı iftardan sonra Sultanbeyli’de yaşayan Mahruze Keleş’i ziyaret etti.  Erdoğan’ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

Mahruze Keleş, 2019’daki yerel seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle gündemde yer almıştı.

Ekrem İmamoğlu’na “kete yaparım ama oyumu vermem” sözleriyle gündeme gelen Mahruze Keleş’e Erdoğan’dan ziyaret: “Sanki Peygamber efendimiz geldi, kurban olayım evliyamız geldi sanki.” pic.twitter.com/pDqcgxjV7P

— Vaziyet (@vaziyetcomtr) May 1, 2021

ERDOĞAN’IN HZ. MUHAMMED’E BENZETTİ

Ziyaretin ardından konuşan Keleş, “Cumhurbaşkanımız geldi, dünyalar benim oldu. Sanki yeniden doğmuş gibi oldum. Sanki Peygamber efendimiz geldi, sanki Hz. Ömer geldi evimize. O dünyaların cumhurbaşkanı. Çok sevindim, çok şaşırdım. Rabbim ona uzun ömürler versin. Süleyman Soylu’yu da bekliyorum. Onu da çok seviyorum. Torunlarıma başörtü getirdi, onlar da örtünecek. Böyle bir cumhurbaşkanı başka hiçbir yerde yok” diye konuştu.

Günün Yazarları

KILIÇDAROĞLU, İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU ZİYARET ETMİŞTİ

Mahruze Keleş, 2019’daki yerel seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle gündemde yer almıştı. 31 Mart yerel seçim döneminde semt pazarında İmamoğlu’na sarf ettiği “Sana oy vermem” sözleriyle hafızalara kazınan Mahruze Keleş’i, 2 yıl sonra 31 Mart 2021’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, evinde ziyaret etmişti.

İmanı gitmemiştir inşaallah o söylediği şirk kokan sözlerle

Allah belani versin be sabunluk. lanet olsun sana ve senin gibilerine.

Insanlari yillarca cahil biraktilar ve hala bugun de cehaleti destekliyorlar. Sonuc ortada. Hasa, Allah’a da benzetirler, Peygambere de..

İsim ve e-mail adresinizi her yorumda tekrar girmek istemiyorsanız kutucuğu işaretleyiniz.

Erdoğanın Ziyaret Ettiği Mahruze Keleş: Sanki Peygamber Efendimiz Geldi, Evliyamız Geldi Sanki – Sözlük Haberleri

Erdoğanın Ziyaret Ettiği Mahruze Keleş: Sanki Peygamber Efendimiz Geldi, Evliyamız Geldi Sanki - Sözlük Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019’daki mahallî seçimde Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım lakin oy vermem” kelamlarıyla gündeme gelen Mahruze Keleş’i ziyaret etti. Ziyaret sonrası gazetecilere hislerini aktaran Keleş, “Sanki Peygamber efendimiz geldi, kurban olayım evliyamız geldi sanki” dedi.

Erdoğan’ın Ziyaret Ettiği Mahruze Keleş: ‘Sanki Peygamber Efendimiz Geldi, Evliyamız Geldi Sanki’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Sultanbeyli’de ikamet eden Mahruze Keleş meskeninde ziyaret etti.

Mahruze Keleş Erdoğan’ı kapıda “Allah’a şükür muradıma erdim, dünyalar benim oldu” sözleriyle karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahruze Keleş isimli vatandaşı ve ailesini evinde ziyaret etti https://t.co/DKxS2CvYhZ

— AA Canlı (@AACanli) May 1, 2021

Ziyaretin akabinde mikrofon uzatılan Keleş, Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım’ı da meskeninde konuk etmek istediğini söyleyerek “Sanki Peygamber efendimiz geldi, kurban olayım evliyamız geldi sanki” dedi.

Keleş, 2019’daki mahallî seçim devrinde İmamoğlu’na söylediği “Sana kete yaparım fakat oy vermem” kelamlarıyla gündemde yer almıştı.

Erdoğan’ın Ziyaret Ettiği Mahruze Keleş: ‘Sanki Peygamber Efendimiz Geldi, Evliyamız Geldi Sanki’

İmamoğlu daha sonra Mahruze Keleş’in konutuna konuk olmuştu

Bunlar da ilginizi çekebilir

Onedio

İmamoğlu’nun kampanyasının simgesi olan Keleşten Erdoğana: Sanki peygamber efendimiz geldi

Ziyaretin ardından mikrofon uzatılan Keleş, ‘Sanki peygamber efendimiz geldi, kurban olayım evliyamız geldi sanki” diye konuştu.

İmamoğlu’nun kampanyasının simgesi olan Keleşten Erdoğana: Sanki peygamber efendimiz geldi

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle tanınan Mahruze Keleş‘i ziyaret etti.

Erdoğan’ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

Ziyaretin ardından mikrofon uzatılan Keleş, hislerini böyle açıkladı:

“Sanki Peygamber efendimiz geldi, kurban olayım evliyamız geldi sanki.”

‘SÜLEYMAN SOYLU’YU DA BEKLİYORUM’Keleş, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız geldi, dünyalar benim oldu. Sanki yeniden doğmuş gibi oldum. O dünyaların cumhurbaşkanı. Çok sevindim, çok şaşırdım. Rabbim ona uzun ömürler versin. Süleyman Soylu’yu da bekliyorum. Onu da çok seviyorum. Torunlarıma başörtü getirdi, onlar da örtünecek. Böyle bir cumhurbaşkanı başka hiçbir yerde yok.”

Mahruze Keleş, 2019’daki yerel seçiminde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Sana kete yaparım ama oy vermem” sözleriyle gündemde yer almıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın ziyaret ettiği Mahruze Keleş yaşadığı mutluluğu anlattı – Son Dakika Haberleri

Sultanbeyli’de yaşayan 65 yaşındaki Mahruze Keleş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün akşam evine yaptığı ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Keleş, “Dünyalar benim oldu, dileklerim kabul oldu” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın ziyaret ettiği Mahruze Keleş yaşadığı mutluluğu anlattı - Son Dakika Haberleri

2019’daki yerel seçimler öncesinde pazarda karşılaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na söylediği “Sana kete yaparım ama oy vermem” şeklindeki sözleriyle tanınan 6 çocuk, 10 torun sahibi 65 yaşındaki Mahruze Keleş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tuzla’daki bir fabrikada işçilerle katıldığı iftar programının ardından yaptığı ziyaretten dolayı büyük memnuniyet yaşadı.

“Dünyalar benim oldu”

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Keleş, “Dünyalar benim oldu, dileklerim kabul oldu. Allah’a kurban olayım, inşallah öbür dünyada da karşılaşırız, cennetlik oluruz. Cumhurbaşkanım gibi bir tane yok dünyada. Cumhurbaşkanım bambaşka. Televizyonda görüyordum ama buradaki bambaşkaydı, nur akıyor suratından. Bir daha böyle birisi dünyaya gelmez. Cumhurbaşkanımın kıymetini bilelim” dedi.

Erdoğan’ın ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu vurgulayan Keleş, “Allah razı olsun. Çoluğuna, çocuğuna bağışlasın, güç kuvvet versin. Çok yorgun, yorulmuş çalışmaktan. Dünyayla uğraşıyor sadece bizle değil ki. Çok güzel sohbet ettik, geldiğine sevindim, halini hatırını sordum” sözlerini kullandı.

Mahruze Keleş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu ile yerel seçimleri öncesinde pazarda karşılaştığını anımsattı.

“Benim kapıma gelenden Allah razı olsun”

“İmamoğlu’ndan da Allah razı olsun, onun vesilesiyle Cumhurbaşkanım geldi” diyen Keleş, şunları söyledi:

“Benim kapıma gelenden Allah razı olsun. Kılıçdaroğlu da geldi, Allah razı olsun. Tayyip Erdoğan’ın peşinden ayrılmasınlar. Ben derim ki Tayyip Erdoğan’ın peşinden Allah kimseyi ayırmasın. İmamoğlu ile de pazarda karşılaştık, ondan da Allah razı olsun. Ben çağırdım da buraya getirmedim, kendi geldi. Güler yüzü yetiyor onun da. Ben doğrusunu konuşuyorum. Keşke Tayyip Erdoğan’ın peşinde olsaydı.”

Kapısının herkese açık olduğunu da dile getiren Keleş, “Cumhurbaşkanımızı Allah başımızdan eksik etmesin. Süleyman Soylu ile Binali Yıldırım’ı da davet ediyorum iftarıma” şeklinde konuştu.

referans :
www.tr724.com
sozlukhaberleri.com
www.toplumsal.com.tr
www.trthaber.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button