News

Pürüzsüz Vücut & Tüyler

Erkeklerde Pürüzsüz Bir Vücut İçin Epilasyon – Saten Lazer Epilasyon

Erkeklerde Pürüzsüz Bir Vücut İçin Epilasyon - Saten Lazer Epilasyon

Erkeklerde kadınlar kadar pürüzsüz bir cilde sahip olmak adına yaptıracakları lazer epilasyon işlemi ile etkili sonuçlar alabilirler. Vücudun her bölgesinde kolayca uygulanacak olan epilasyon işlemi ile kılların köklerine etki edilerek bu şekilde köklerin küçülmesi ve zaman içinde dökülmesi sağlanır. Erkeklerin kıl kökleri daha kalın olduğundan bu işlem onlar için daha yüksek lazer etkisi ile yapılmaktadır.

Saten lazer işlemi sayesinde epilasyon yaptırmak isteyenler erkekler ağrısız ve acısız sonuçlar alabilirler. Bölgede yalnızca genital bölge dışında kalan her alanda uygulama işlemi yapılabilir. Devamlı olarak tıraş veya ağda gibi işlemler ile uğraşmak istemeyenler için kısa sürede sonuç alınmasını sağlayan bir yöntemdir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Erkekler ile kadınlar arasında yapılan uygulamanın şeklinde pek bir farklılık yoktur. Erkeklerin epilasyon yaptırmasının farklı avantajları bulunmaktadır. Koyu ten rengi ve özellikle kılların yapısının sert ve kalın cihazdan gelen atışlar ile daha etkili sonuç alınmasını sağlar. Bu nedenle yapılacak uygulama daha etkili ve kısa zamanda sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Tüm vücutta daha kısa zamanda sonuç alınması sağlandığı için pürüzsüz ve kılsız bir vücuda sahip olmak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir seçenek olmaktadır. Saten lazer ile erkeklerde lazer epilasyon uygulaması ağrısız yapıldığı için korkulacak veya düşünülecek bir durumda söz konusu olmamaktadır.

Erkeklerde Sakal Üstü Lazer Epilasyon

Erkeklerde devamlı olarak sakal üzerinin düzeltilmesi gerektiğinden bu sorun ile uğraşmak istemeyenler için sakal üstü lazer epilasyon işlemi kısa sürede sonuç alınmasını sağlamaktadır. Sakal üstünde çıkan kılların köklerinin inceltilmesi ile dökülmesi sağlanarak bu şekilde yeniden çıkması önlenmiş olunur. Daha düzgün sakallara sahip olmak isteyenler için belirlenen alanda ince uçlu başlıklar ile uygulama yapılır.

Erkeklerde tüylenme ve kıllanma daha fazla alanda mevcut olduğundan bu konuda yapılacak olan epilasyon işlemi sayesinde istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak mümkündür. Kullanılan cihaz ile lazer etkisi sayesinde kılların ve tüylerin köklerine etki edildiği için daha kısa zamanda başarılı sonuçlar alınması sağlanmış olunur. Sakal üstünde kalan kısımdaki kılların köklerine etki edilmesi için ince bir çalışma ile işlem yapılır.

Güle Güle İstenmeyen Tüyler, Merhaba Pürüzsüz Bir Ten! – Dr. Buket Yıldırım

İstenmeyen tüyler…Vücudun orasında, burasında… İstenmeyen tüyler her yerde! Ancak bu durum, öyle kalması gerektiği anlamına gelmez.

Güle Güle İstenmeyen Tüyler, Merhaba Pürüzsüz Bir Ten! - Dr. Buket Yıldırım

Güle Güle İstenmeyen Tüyler, Merhaba Pürüzsüz Bir Ten!

İstenmeyen tüyler…Vücudun orasında, burasında… İstenmeyen tüyler her yerde! Ancak bu durum, öyle kalması gerektiği anlamına gelmez.

Lazer epilasyon… Size görebildiğiniz ve hissedebildiğiniz sonuçlar verir.

Kliniğimizde uyguladığımız lazer tedavisi, kıl köklerini zaman içerisinde yok eder. Böylece zaman ve paradan tasarruf ederek ömür boyu sürecek traş seramonisinden kurtulma imkanınız olabiliyor.Polikliniğimizde  lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulmak için üç farklı lazer epilasyon teknolojisi kullanılmaktadır.Böylelikle cilt rengi ve kıl tipi farklılıklarında farklı dalga boylarında ki lazerlerle müdahale etme imkanımız bulunabiliyor.Tabi bütün teknolojik imkanlara rağmen bazı cilt ve kıl tipleri lazer epilasyon için uygun değildir.Bu durumu görüşme sırasında uzmanlarımız tespit eder ve tedavi için uygun bir aday olmadığınızı size söyler.Lazer epilasyon için uygun olmayan kişilere tüy sarartma tekniğini yine cilt ve tüy durumuna bakarak önerebiliyoruz. Tüy sarartma için ise yine bir lazer sistemi olan revlite lazeri kullanıyoruz.

Lazer Epilasyon Nasıl Etki Ediyor?

Hangi bölgede uygulanacağından bağımsız olarak, istenmeyen tüylerden, kullandığımız son teknoloji cihazlarla kurtulabilirsiniz. Birkaç dakika içinde, kıl kökleri minimum rahatsızlık hissiyle yok edilir. Yüksek seviyeli enerjiye sahip lazer cihazlarımız ile, kıl kökleri hedeflenerek, cihazdan bu kıl köklerine doğru ışık titreşimleri yayılır. Lazer epilasyonun, en iyi etkiyi, sert ve koyu renkli kıl köklerine verdiği bilinir. Ancak, bu kombinasyona sahip olmayan kişilerde de mükemmel sonuçlar alabilmekteyiz. Kliniğimizde daha koyu ten rengine sahip olanlar da dahil olmak üzere, çeşitli kıl tipi ve renklerinde uygulanabilecek  birçok lazer türü bulunmaktadır. Herkesin cilt tipi birbirinden farklıdır. Bu nedenle tedavi planınızı, konsültasyonunuz sırasında mümkün olan en iyi sonucu almanızı sağlamak için özelleştirmekten yanayız.

Seans sırasında, birçok hastam, lazerin atışlarını, bir lastiğin cilde çarpması durumunda hissettikleri acıya benzetirler. İlk seansın ardından, 1 ila 3 hafta sonra tüyleriniz dökülür. Tedavi tekrarlı seanslar gerektirse de, ilk seanstan sonra bile işlemin ne kadar etkili olduğu görülebilir. Her seanstan sonra aşamalı olarak, daha az tüylenmeniz olacak.

Seansların hepsini tamamlamak çok önemlidir, çünkü bu seanslar tüylerinizden tamamen kurtulmanızı sağlayacak şekilde planlanmıştır. Bu zamana kadar tüylerinizden kurtulmak için, düzenli olarak yaptırdığınız ağda, epilasyon vb. işlemlere zaman ayırmak için endişelenmeyi bırakın ve ipeksi pürüzsüz bir cildin tadını çıkarmaya başlayın!

Ağrıya Karşı Çok Hassassanız;

Herkesin ağrı eşiği farklıdır. Ağda ve diğer epilasyon türleriyle karşılaştırıldığında, lazer tedavisi çok daha az rahatsız edicidir. Yine de, fazla rahatsız edici bulursanız, uzmanlarımız cilde işlem öncesinde anestezik kremler uygulayabilmekte.

Pek çok kişi gibi siz de esmer tenli veya açık renk kıl rengine sahip olmaktan dolayı lazer epilasyondan sonuç alamayacağı düşünüyorsanız bütün bu soru işaretlerini bir kenara bırakın! Kliniğimizde kullandığımız lazer cihazları çok çeşitlidir. Bu da bize farklı tipteki ten ve kıl renklerine sahip hastaların tedavilerine kolay adapte olmamıza olanak verir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

İsim *

E-posta *

İnternet sitesi

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

referans :
www.satenlazer.com
www.drbuketyildirim.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button