News

Sosyal ağ birleştirme

Birleştirilmiş Sosyal Ağ ve İşbirliği Araçları ile Tasarruf Edin 2021

5050Biz, çevrimiçi konferans araçlarını, kişileri karşılamak ve sürdürmek için tasarlanmış profillerle birleştirir.

Birleştirilmiş Sosyal Ağ ve İşbirliği Araçları ile Tasarruf Edin 2021

Sosyal ağlar, insanlarla tanışmaya ve ilişkileri sürdürmeye yardımcı olur ve konferans araçları bu kişilerle işbirliği yapar. Kısa bir süre önce başlatılan 5050Biz, ilgili adaları ele geçiriyor ve onları bir Pangea iletişimi haline getiriyor. Birden fazla hizmeti yürütmenin zihinsel ve parasal yükünü azaltarak, 5050Biz size para kazandırabilir ve üretkenliğinizi artırabilir.

İnsanları yeni bir sosyal ağa dahil etmenin 5050Biz’in en büyük engel olabileceğini düşünüyorum. İlişkisiz ağlarda bir profil akımı tutmaya çalışmaktan nefret ediyorum. Ancak, geleneksel olmayan özellikler mevcut sosyal ağlarınızı değiştirebilir – veya ekleyebilir.

Temel iletişim ve profil yönetimine ek olarak, 5050Biz sosyal ağını mentorları, meslektaşları ve çalışanları bulmak için bir merkez olarak kullanır. Sektörünüzle ilgili tavsiyelere göz atabilir ve bu uzmanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Kontrat veya tam zamanlı yardımı bulmaya çalışmak için bile istihdam reklamlarını yayınlayabilirsiniz.

Ve bu kişileri bir kez yaptığınızda, iletişim araçları ilişkileri daha da geliştirir. Ofisinizdeki projelerde, hizmetteki kişilerle veya her ikisiyle birlikte çalışabilirsiniz; Görüntülü konferans, sohbet odası, mesaj panosu ve diğer araçlar, beni bir LinkedIn’in ötesine taşıyor.

5050Biz, birkaç fiyat noktası sunuyor. Ücretsiz sürüm, bireylerin profilleri yayınlamasına ve içeriğin çoğunu taramasına izin verir, ancak iletileri yayınlamak için 24.95 ABD doları tutarında bir maliyete sahip olur. Her ay kullanıcı başına 10 ABD doları (veya daha az), video konferans, metin sohbeti ve diğer tüm özellikleri içerir. (Genel bir indirim elde etmek için daha fazla kullanıcı ekleyin.)

Çok fazla uğraşmaya çalışan herkese karşı çözümlere karşı dikkatli davranıyorum, ancak bu ağ iletişimi ve iletişim kategorileri zaten çakışıyor. 5050Biz’i bu hizmetler işinize yarıyorsa deneyin.

Zack Stern, sık sık PC World ‘a katkıda bulunduğu San Francisco’dan yeni bir şirket kuruyor.

Yapı Endüstrisinde Yapısal Birleştirme – tesa

Yapışkan bantlarımız, tasarımda, süreçlerin hızlanmasında ve sağlam bir yapışmada kendini ispatlamış bir teknolojiye sahiptir.

Yapı Endüstrisinde Yapısal Birleştirme - tesa

Siteyi kullanabilmeniz için kesinlikle gereklidir, örneğin:

Siteyi en uygun şekilde kullanmanız için önerilir, örneğin:

Web sitemizdeki ve web sitemiz dışındaki kullanım tarzına ait genişletilmiş analiz sunan hizmetler.

Adobenin birden fazla videoyu birleştirme için ücretsiz uygulaması VideoBite

Adobe VideoBite, birkaç video seçmenize ve bunları paylaşabileceğimiz tek bir kayıtta birleştirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir iPhone uygulamasıdır.

Adobenin birden fazla videoyu birleştirme için ücretsiz uygulaması VideoBite

Adobe Videobite

Elbette ihtiyacın olan bir durumda sana oldu aynı sırayla birkaç videoyu birleştirin, iOS’un standart olarak yapmasına izin vermediği ve kaçınılmaz olarak sizi üçüncü taraf uygulamaları kullanmaya zorlayan bir şey.

Adobe, VideoBite uygulamasını yayınladı bu da tam da bunu yapmamızı sağlıyor: kayıtlarımızı doğrudan iPhone’dan kaydedin, düzenleyin ve paylaşın.

Uygulamayı ilk kez başlattıktan sonra, iPhone veya iPod Touch’ımızın hafızasında sakladığımız tüm kayıtlara erişebilmesi için VideoBite izinleri vermeliyiz. Bu adım geçtikten sonra, uygulama bize tüm videoları otomatik olarak gösterecek yine de tercih edersek, yeni anları doğrudan uygulamadan yakalayabiliriz.

İhtiyacımız olan tüm videoları görünür hale getirdiğimizde, onları daha sonra birleştirebilmek için seçin. Bir sonraki adım, işaretli videoları sipariş etmemize ve onları istenen konuma yerleştirmemize olanak tanır.

Adobe Videobite

Son olarak, geriye yalnızca son videoyu oluşturmak ve onu cihaz hafızasına kaydetmek isteyip istemediğimize veya paylaşmayı tercih edip etmeyeceğimize karar verin sosyal ağ Facebook aracılığıyla herkesle.

Gördüğünüz gibi burada bitmese de seçimlerimizle saniyeler içinde bir video oluşturabiliyoruz. VideoBite bazı ekstra işlevler sunar rolünü daha da artıran.

Video seçim ekranında, oynat düğmesine basarak bunlardan herhangi birini oynatmaya başlayabiliriz. İçeri girdikten sonra uygulama izin verir sadece bir kaydırma hareketiyle hızlı ileri ve geri sar sola veya sağa, uzun bir videoda belirli bir anı bulmak için mükemmel bir seçenek.

Adobe Videobite

Sevdiğimiz bir başka özellik de, kendimizi tam bir video eklemekle sınırlamak zorunda kalmamamız, bunun yerine belirli bir seçim yapabiliriz. Bunu yapmak için, üst zaman çizelgesi beğendiğimiz belirli parçayı göstermemizi sağlar, bir kez elde edildiğinde, alttaki sık kullanılanlar düğmesine (bir kalp simgesiyle gösterilir) basıyoruz ve işte bu.

belki videoları düzenlemek için bir tür filtre veya daha eksiksiz seçenekler eklemek iyi olurdu ancak ücretsiz bir uygulama olarak Adobe VideoBite, misyonunu hızlı ve verimli bir şekilde mükemmel bir şekilde yerine getiriyor. Umarım gelecekteki güncellemelerde, uygulama daha fazla ekstra özellik ile biraz daha fazla şarj olur.

Daha fazla bilgi – İPad için Camera +, iPhone sürümünü daha da iyileştiriyor

Referans :
tr.joecomp.com
www.tesa.com
www.actualidadiphone.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button