News

How I Met Your Father ilk diziye bağlanacak!

How I Met Your Father ilk diziye bağlanacak! – Kültür Sanat Haberleri

Hulu’da yayımlanacak How I Met Your Father dizisinin başrol oyuncusu Hilary Duff yeni yapıma dair hayranları heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Duff’ın açıklamalarına göre, yeni dizi How I Met Your Mother’a bağlanacak.

How I Met Your Father ilk diziye bağlanacak! - Kültür Sanat Haberleri

Dijital yayın platformu Hulu, en sevilen komedi dizileri arasında önemli bir yere sahip How I Met Your Mother’ın uzun süredir beklenen spin-off’u How I Met Your Father’ın yıldızı Hilary Duff Sirius XM’de yayımlanan The Jess Cagle Show isimli programda yeni diziye dair merak edilen soruları yanıtladı. Her ne kadar dizi hakkında çok fazla detay vermemeye dikkat etse de Duff, senaryonun değiştirildiğini ve How I Met Your Mother’la yeni dizi arasında bir köprü kurulacağını söyledi.

“UMARIM ORİJİNAL OYUNCULARDAN BAZILARI DA YER ALIR”

NTV’nin haberine göre Duff “Bütün sırları açıklamak istemiyorum ama senaryo kesinlikle bir miktar değiştiriliyor. Ama birbirleriyle bağlantılı ve bilirsiniz umarım orijinal dizinin oyuncu kadrosundan bazı konuk oyuncular yer alır” dedi.

Birlikte tüketildiğinde daha...

AŞKI BULMA DENEYİMLERİ

Canlandıracağı Sophie karakterine dair de ipuçları veren Duff “Harika karakterler var ve sette başka bir aileye, başka bir televizyon ailesine sahip olacağım. Bu dizide aşk hikayeleri anlatmak için çok fazla fırsat var çünkü Sophie ve üç erkek arkadaşını konu alıyor. Tüm karmaşık yollardan geçerek hangisinin baba olduğunu araştırıyor. Sophie’nin aşkı bulma ve flört etmeye dair gençlik deneyimlerine ve bunların modern dünyada nasıl gerçekleştiğine tanık olmaktan hoşlanacaksınız” diye konuştu.

How I Met Your Father Geliyor: Hilary Duff Başrolde

HIMYM spin-off dizisi How I Met Your Father sonunda geliyor. Hulu ile gelecek dizinin başrolünde ise Hilary Duff yer alacak.

How I Met Your Father Geliyor: Hilary Duff Başrolde

HIMYM yan dizisi How I Met Your Father geliyor. Hulu’da yayınlanacak dizinin başrolünde ise Lizzie McGuire yıldızı Hilary Duff yer alacak.

14 Puan

How I Met Your Mother spin-off dizisi olacak How I Met Your Father resmen geliyor. Hulu kanalı ile gelecek yeni dizide Hilary Duff başrolde yer alacak.

9 sezon boyunca CBS kanalında yayınlanan komedi dizisi HIMYM oldukça popülerdi. Öyle ki son yılların en çok izlenen komedi dizilerinden biri haline geldi. 2014 yılında final veren yapım sonrası birçok defa bir yan dizi geleceğine dair söylentiler çıktı. Hatta söylentilerin ötesine geçip kesinleşmiş gibi haberler yapıldı. Ancak şimdiye kadar hiçbiri doğru çıkmadı. Nihayet beklenen proje nihayet gerçekleşecek gibi görünüyor.

Başrollerinde Josh Radnor, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan ve Jason Segel’in rol aldığı How I Met Your Mother, New York’ta yaşayan beş yetişkin arkadaşın hikâyesini anlattı. Tarz ve yapı olarak Friends ile karşılaştırılabilir olan dizi, erken dönemlerde büyük bir başarı kazandı ve on yıl boyunca başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etti. Ancak dizinin şaşırtıcı ve karmaşık sonu, birçok hayranın ağzında kötü bir tat bıraktı ve serinin düşük bir notla tamamlanmasına yol açtı.

How I Met Your Father How I Met Your Mother

Yine de dizinin tamamı ele alındığında tıpkı Game of Thrones’ta olduğu gibi hayranları için bir kült haline geldi. Şimdi nihayet, final sezonun üzerinden geçen yedi yıl sonra bir yan dizi geleceği duyuruldu. Deadline’ın haberine göre Hulu, toplamda 10 bölümden oluşan How I Met Your Father adlı yeni bir dizi sipariş etti.

Artık HIMYF olarak kısaltılacak dizi, flört uygulamaları çağında aşkı arayan birkaç yakın arkadaşın maceralarını konu alacak. Bu arkadaşlardan biri olan Sophie’yi de Hilary Duff canlandıracak. Duff ayrıca, ortak yaratıcılar Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger (This Is Us) ile birlikte dizide yapımcı olarak görev yapacak. How I Met Your Mother’ın orijinal yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas da yönetici yapımcı olarak görev yapacak. Yeni serinin orijinal diziye tam olarak nasıl bağlanacağı şimdilik net değil. Ayrıca oyuncu kadrosu ve yayın tarihi konusunda da henüz bir açıklama yapılmadı.

Sizler How I Met Your Father konusunda neler düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir yapım gerekli mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Hilary Duff açıkladı: How I Met Your Father, ilk diziye bağlanacak

How I Met Your Father dizisinin başrol oyuncusu Hilary Duff, diziyle ilgili açıklama yaptı. Duff, iki dizinin birbiriyle bağlantılı olacağını söyledi.

Hilary Duff açıkladı: How I Met Your Father, ilk diziye bağlanacak

DUVAR – Komedi dizisi How I Met Your Mother’ın devamı How I Met Your Father’da başrolde yer alacak olan oyuncu Hilary Duff, Sirius XM’de yayımlanan The Jess Cagle Show isimli programda yeni diziye dair merak edilenleri yanıtladı. Duff, senaryonun değiştirildiğini ve orijinal dizi ile How I Met Your Father arasında bir köprü kurulacağını söyledi. 

Independent Türkçe’nin Screen Rant’tan aktardığına göre, Duff “Bütün sırları açıklamak istemiyorum ama senaryo kesinlikle bir miktar değiştiriliyor. Ama birbirleriyle bağlantılı ve bilirsiniz umarım orijinal dizinin oyuncu kadrosundan bazı konuk oyuncular yer alır” dedi.

Oyuncu Hillary Duff, How I Met Your Mother’da orijinal dizide Ted Mosby karakterinin oynadığı rolün bir benzerini üstlenecek olan Sophie karakterini canlandıracak. Duff’ın karakteri oğluna, babasıyla tanışma hikâyelerini anlatacak. Sophie karakterine ilişkin de konuşan Duff, “Harika karakterler var ve sette başka bir aileye, başka bir televizyon ailesine sahip olacağım. Bu dizide aşk hikâyeleri anlatmak için çok fazla fırsat var çünkü Sophie ve üç erkek arkadaşını konu alıyor. Tüm karmaşık yollardan geçerek hangisinin baba olduğunu araştırıyor. Sophie’nin aşkı bulma ve flört etmeye dair gençlik deneyimlerine ve bunların modern dünyada nasıl gerçekleştiğine tanık olmaktan hoşlanacaksınız” ifadelerini kullandı. 

Dijital yayın platformu Hulu’da yer alan bilgilere göre hikâye 2021’de başlayacak. New York’ta yaşayan Sophie ve yakın arkadaşlarının flört uygulamalarıyla ve modern tanışma yöntemleriyle başlarından geçenler ekranlara gelecek. How I Met Your Mother’ın orijinal yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas yeni dizinin baş yapımcılığını üstlenirken dizinin yönetiminden Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger sorumlu olacak.

Hilary Duff açıkladı: ‘How I Met Your Father’, ilk diziye bağlanacak

Hilary Duff açıkladı: ‘How I Met Your Father’, ilk diziye bağlanacak

Erdeundleben.com-

Güldürü dizisi How I Met Your Mother’ın devamı How I Met Your Father’da başrolde yer alacak olan oyuncu Hilary Duff, Sirius XM’de yayımlanan The Jess Cagle Show isimli programda yeni diziye dair merak edilenleri yanıtladı. Duff, senaryonun değiştirildiğini ve yepyeni dizi ile How I Met Your Father ortasında bir köprü kurulacağını söyledi.

Independent Türkçe’nin Screen Rant’tan aktardığına nazaran, Duff “Bütün sırları açıklamak istemiyorum lakin senaryo mutlaka bir ölçü değiştiriliyor. Lakin birbirleriyle irtibatlı ve bilirsiniz umarım yepyeni dizinin oyuncu takımından kimi konuk oyuncular yer alır” dedi.

Oyuncu Hillary Duff, How I Met Your Mother’da orjinal dizide Ted Mosby karakterinin oynadığı rolün bir benzerini üstlenecek olan Sophie karakterini canlandıracak. Duff’ın karakteri oğluna, babasıyla tanışma öykülerini anlatacak. Sophie karakterine ait de konuşan Duff, “Harika karakterler var ve sette öteki bir aileye, öbür bir televizyon ailesine sahip olacağım. Bu dizide aşk kıssaları anlatmak için çok fazla fırsat var zira Sophie ve üç erkek arkadaşını bahis alıyor. Tüm karmaşık yollardan geçerek hangisinin baba olduğunu araştırıyor. Sophie’nin aşkı bulma ve flört etmeye dair gençlik tecrübelerine ve bunların çağdaş dünyada nasıl gerçekleştiğine şahit olmaktan hoşlanacaksınız” sözlerini kullandı.

Dijital yayın platformu Hulu’da yer alan bilgilere nazaran kıssa 2021’de başlayacak. New York’ta yaşayan Sophie ve yakın arkadaşlarının flört uygulamalarıyla ve çağdaş tanışma teknikleriyle başlarından geçenler ekranlara gelecek. How I Met Your Mother’ın yepyeni yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas yeni dizinin baş yapımcılığını üstlenirken dizinin idaresinden Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger sorumlu olacak.

Referans :
www.posta.com.tr
kayiprihtim.com
www.gazeteduvar.com.tr
www.erdeundleben.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button