News

Konami E3 2021’de bulunmayacak

Konami E3 2021’de bulunmayacak – Spor Haberleri / eSpor

Yayıncı, tamamen dijital bir fuarda yer almaya hazır olmadıklarını söyledi.

Konami E3 2021’de bulunmayacak - Spor Haberleri / eSpor

HÜRRİYET’E BAĞLI KAL

E-Gazete ile tüm gelişmeler, bilgisayar, tablet ve telefonunda.

Aşağıdaki linke tıklayarak, üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Hürriyet haberlerinden geri kalma, tüm aboneliklerini yönet ve abone ol.

Dünyadan en güncel haberler, Türkiye’den sondakika haberleri, ekonomi dünyasından en flaş gelişmeler için Hürriyet’in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Konami is skipping E3 2021

The studio says “a number of key projects” are in development

Konami is skipping E3 2021

GamesRadar+ is supported by its audience. When you purchase through links on our site, we may earn an affiliate commission. Learn more

ByJordan Gerblick01 May 2021

The studio says “a number of key projects” are in development

Konami has announced that it won’t be in attendance at E3 2021 “due to timing.”

In an announcement shared on the official Konami Twitter account, the studio confirms that it has several projects in development that we can expect to hear about within a matter of months. Konami also expresses its support for the ESA and confidence in E3 2021’s success.

“Due to timing we will not be ready to present at E3 this year,” Konami writes. “We want to reassure our fans that we are in deep development on a number of key projects, so please stay tuned for some updated in the coming months. While we are not participating this year, we have great respect for the ESA and know that 2021 will be a great success. We will continue to support the ESA and wish the best to all participants at this year’s show.”

The official E3 2021 schedule originally included an “early commitment” from Konami alongside Nintendo, Xbox, Capcom, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games, and Koch Media. The exact reason for the reversal isn’t clear, but the ESA released its own rather amicable statement on the matter:

“We support our partner Konami’s decision to not participate in E3 this year and are excited to see what they’ll be announcing in the future when they’re ready to do so. We can’t wait for their return to E3 2022, but in the meantime, we look forward to sharing all of the highly-anticipated reveals, programming and so much more at this year’s E3.”

Here’s hoping Konami has something cool to show off at E3 2022 (or earlier).

The Future Games Show is officially part of E3 2021 and will air a special showcase on June 13. 

As GamesRadar’s Arizona-based Staff Writer, I’m responsible for managing the site’s western regional executive branch, AKA my apartment, and writing about whatever horror game I’m too afraid to finish. Probably drinking green tea.

Best gaming laptops 2021

The best G-Sync monitors for 2021: an Nvidia GPU’s perfect partner

The best G-Sync compatible FreeSync monitors 2021

Get the best gaming deals, reviews, product advice, competitions, unmissable gaming news and more!

Thank you for signing up to GamesRadar+. You will receive a verification email shortly.

There was a problem. Please refresh the page and try again.

Konami E3 2021’de bulunmayacak – Spor Aktif Haber – Birbirinden Güzel ve Güncel Spor Haberleri Merkezi

Konami E3 2021’de bulunmayacak - Spor Aktif Haber - Birbirinden Güzel ve Güncel Spor Haberleri Merkezi

Konami, Cuma günü yaptığı bir açıklamaya nazaran Entertainment Software Association’a ilişkin ve büsbütün dijital olarak düzenlenecek olan Electronic Entertainment Expo (E3)’e katılmayacağını açıkladı.

Konami tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde şu sözler yer aldı:

“Zamanlama nedeniyle bu sene E3’te sunum yapmaya hazır olmayacağız. Hayranlarımıza, bir dizi değerli projede derinlemesine çalıştığımıza dair teminat vermek istiyoruz. Bu nedenle önümüzdeki aylardaki kimi gelişmeler için bizimle kalın. Bu sene katılmıyor olsak da ESA’e büyük bir hürmet duyuyoruz ve 2021’in epey başarılı bir sene olacağını biliyoruz. ESA’i desteklemeye devam edeceğiz ve bu yılki fuar için tüm iştirakçilere en iyisini diliyoruz.”

ESA geçen ay dijital E3 planlarını açıkladığında Konami, fuarı destekleyen şirketler listesinde yer alıyordu. Konami’nin ayrılışı onu ESA’in kıymetli eksiklikleri listesine, Sony, EA, Activision Blizzard, Sega, Bandai Namco ve Square Enix üzere iştirakçi şirketlerin yanına koyuyor.

ESA, Konami’nin yokluğuyla ilgili kendi açıklamasını yayınlayarak, “Ortağımız Konami’nin bu yıl E3’e katılmama kararını destekliyoruz ve gelecekte kendileri duyurmaya hazır olduklarında göreceğimiz şeyler için heyecan duyuyoruz. E3 2022’ye katılmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu sırada, merakla beklenen tüm açıklamaları, programları ve çok daha fazlasını bu yılki E3’te paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” tabirlerini kullandı.

Hürriyet

Fanatik

Konami E3 2021’de bulunmayacak – Total Spor – Son Dakika Spor

Konami, Cuma günü yaptığı bir açıklamaya nazaran Entertainment Software Association’a ilişkin ve büsbütün dijital olarak düzenlenecek olan …

Konami E3 2021’de bulunmayacak - Total Spor - Son Dakika Spor

Konami, Cuma günü yaptığı bir açıklamaya nazaran Entertainment Software Association’a ilişkin ve büsbütün dijital olarak düzenlenecek olan Electronic Entertainment Expo (E3)’e katılmayacağını açıkladı.

Konami tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde şu sözler yer aldı:

“Zamanlama nedeniyle bu sene E3’te sunum yapmaya hazır olmayacağız. Hayranlarımıza, bir dizi değerli projede derinlemesine çalıştığımıza dair teminat vermek istiyoruz. Bu nedenle önümüzdeki aylardaki birtakım gelişmeler için bizimle kalın. Bu sene katılmıyor olsak da ESA’e büyük bir hürmet duyuyoruz ve 2021’in hayli başarılı bir sene olacağını biliyoruz. ESA’i desteklemeye devam edeceğiz ve bu yılki fuar için tüm iştirakçilere en güzelini diliyoruz.”

ESA geçen ay dijital E3 planlarını açıkladığında Konami, fuarı destekleyen şirketler listesinde yer alıyordu. Konami’nin ayrılışı onu ESA’in kıymetli eksiklikleri listesine, Sony, EA, Activision Blizzard, Sega, Bandai Namco ve Square Enix üzere iştirakçi şirketlerin yanına koyuyor.

ESA, Konami’nin yokluğuyla ilgili kendi açıklamasını yayınlayarak, “Ortağımız Konami’nin bu yıl E3’e katılmama kararını destekliyoruz ve gelecekte kendileri duyurmaya hazır olduklarında göreceğimiz şeyler için heyecan duyuyoruz. E3 2022’ye katılmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu sırada, merakla beklenen tüm açıklamaları, programları ve çok daha fazlasını bu yılki E3’te paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” sözlerini kullandı.

Hürriyet

Referans :
www.hurriyet.com.tr
www.gamesradar.com
sporaktifhaber.com
www.totalspor.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button