News

Azerbaycan Televizyonunda Bill Gates Yorumu: Çip Koyabilse, Avradına Koyar

Loading the player...

Azerbaycanlı spikerden güldüren Bill Gates yorumu: Adam koyabilse avrada çip koyar – Takvim

Azerbaycanlı spikerden güldüren Bill Gates yorumu: Adam koyabilse avrada çip koyar - Takvim

Microsoft’un kurucusu ve eski CEO’su Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. Gatesin aşıları kullanarak insanları takip edebilecek mikroçipleri vücuda yerleştireceği iddialarına gönderme yapan Azerbaycanlı spiker ayrılık haberini sunarken söylediği sözler ile sosyal medyayı kırdı geçirdi.

AZERBAYCANLI SPİKER KIRDI GEÇİRDİ Gates’in aşıları kullanarak insanları takip edebilecek mikroçipleri vücuda yerleştireceği iddialarına gönderme yapan Azerbaycanlı spiker ayrılık haberini sunarken söylediği sözler ile sosyal medyayı kırdı geçirdi.

Azerbaycanlı spikerin Gates çiftinin ayrılık haberine yorumu kırdı geçirdi: Adam koyabilse avrada çip koyar – Yeni Şafak

Microsoft’un kurucusu ve eski CEO’su Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı. Azerbaycanlı spiker haberi sunarken, Gates’in aşıları kullanarak insanları takip edebilecek mikroçipleri vücuda yerleştireceği iddialarına gönderme yaptı. Spikerin ‘Deyirler ki Bill Gates insanlara çip yerleştirip idare edecek. Adam avradıyla yola gedebilmir koyabilse avrada çip koyar’ yorumu izleyenleri kahkahaya boğdu. O anların videosu sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Azerbaycanlı spikerin Gates çiftinin ayrılık haberine yorumu kırdı geçirdi: Adam koyabilse avrada çip koyar - Yeni Şafak

Microsoft’un sahibi ve dünyanın en zengin iş adamların biri olan Bill Gates ile eşi Melinda Gates boşanmaya karar verdi. Bu karar, tüm dünyada şok etkisi yarattı. Çok değil, birkaç gün öncesine kadar başarılı bir evliliğin sırrını açıklayan Bill Gates’in, 27 yıllık birlikteliklerini noktalayacağını duyurması Azerbaycan’da da gündemin ilk sıralarında yerini aldı.

27 yıllık evlilik bitiyor: Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanma kararı aldı

HAYAT 27 yıllık evlilik bitiyor: Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanma kararı aldı

Azerbaycanlı sunucu, “Deyirler ki Bill Gates insanlara çip yerleştirip idare edecek. Adam avradıyla yola gedebilmir koyabilse avrada çip koyar” şeklinde yorum yaptı. Bu eğlenceli anları, özellikle Twitter kullanıcılarından çok sayıda kişi paylaştı.

146 milyar dolarlık boşanma

HAYAT 146 milyar dolarlık boşanma

Bill-Melinda Gates çifti, 27 yıllık evlilikleri boyunca 3 çocuk yetiştirdiklerini, dünyanın her yerinde insanlara kurdukları vakıf ile sağlıklı ve üretken hayatlar sürmeleri için yardım ettiklerini ve bu misyonlarının devam edeceğini belirtmişti. Bill Gates, “İlişkimiz üzerinde epey düşündükten sonra evliliğimizi bitirme kararı aldık.” açıklamasıyla duyurmuştu.

Bill Gates mikroçip iddialarına yanıt verdi

KORONAVİRÜS Bill Gates mikroçip iddialarına yanıt verdi

Azerbaycan televizyonunda aşı ve Gates yorumu olay oldu – DünyaHaberleri

Azerbaycan televizyonunda aşı ve Gates yorumu olay oldu … Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

Azerbaycan televizyonunda aşı ve Gates yorumu olay oldu - DünyaHaberleri

Azerbaycan televizyonunda aşı ve Gates yorumu olay oldu

Azerbaycan televizyonunda aşı ve Gates yorumu olay oldu

Azerbaycan’da gösterim meydana getiren ARB TV kanalında Güne Doğru programının sunucusunun, koronavirüs aşısı ve Microsoft kurucusu Bill Gates ile eşi Melinda’nın ayrılığına ilişkin yorumu gündem oldu.

ABD’li milyarder Gates’in koronavirüs aşısıyla insanlara çip yerleştireceği iddialarına cevap veren sunucu, “Diyorlar ki Bill Gates insanlara çip yerleştirecek ve insanları denetim edecek. Adam avradıyla yola gidemiyor. Koyabilse avradına çip koyar.” yorumu yapmış oldu.

Gates ailesinin ayrılığına Azerbaycanlı sunucunun yapmış olduğu yorum gündem oldu: “Deyirler ki Bill Gates insanlara çip yerleştirib yönetim edecek. Adam avradıyla yola gede bilmir koyabilse avrada çip koyar.

referans :
www.takvim.com.tr
www.yenisafak.com
dunyahaberleri.net

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button