News

Ask Tesadufleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları kimdir? – Teknopetro

Romantik Türk filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020’de vizyona giriyor. Peki bu filmde hangi oyuncular oynuyor, oyuncuları ve filmi tanıyalım.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları kimdir? - Teknopetro

Romantik Türk filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020’de vizyona giriyor. Peki bu filmde hangi oyuncular oynuyor, merak ettiyseniz hep birlikte oyuncuları ve filmi tanıyalım.

2010 yapımı Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkası olan yapımda, 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkılıyor. İki farklı dönemde geçen ve gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan filmde, geçmiş ile günümüzün ilişkileri karşılaştırılıyor. Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz üstleniyor.

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade – Filmdeki karakteri: DefneYiğit Kirazcı – Filmdeki karakteri: KeremElif Doğan – Filmdeki karakteri: Genç SemaAytaç Şaşmaz – Filmdeki karakteri: Genç NikoZuhal Olcay – Filmdeki karakteri: SemaTürkü Turan – Filmdeki karakteri: AylinUğur Polat – Filmdeki karakteri: NikoLevent Can – Filmdeki karakteri: YorgoErkan Can – Filmdeki karakteri: KemalHülya Gülşen Irmak – Filmdeki karakteri: NuranEli Mango – Filmdeki karakteri: Marika

Romantik Türk filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak Cuma günü vizyona girerek sinemaseverler ile buluşacak. Ömer Faruk Sorak’ın İpek Sorak ile birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu Aşk Tesadüfleri Sever 2, anlattığı iki farklı hikâye ile 1960’ların aşklarıyla günümüz ilişkilerini odağına alıyor.

Ömer Faruk Sorak’ın Aşk Tesadüfleri Sever filminin, merakla beklenen devam filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatıyor. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkarıyor.

Aşk tesadüfleri sever 2, şarkıları ve müzikleriyle de dillerden düşmüyor! – Haberler

‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin, 9 şarkıdan oluşan film müzikleri albümü ise, Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Aşk tesadüfleri sever 2, şarkıları ve müzikleriyle de dillerden düşmüyor! - Haberler

İlk filmden bağımsız öyküsüyle seyirciyi kadere, aşka ve umuda dair unutulmaz bir serüvene taşıyan “Aşk Tesadüfleri Sever 2″ filmde yer alan şarkılarla ve Ozan Çolakoğlu imzalı müzikleriyle de dillerden düşmüyor. Çekimlerinde, başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade’nin üç, TNK grubunun ise iki şarkı seslendirdiği filmde ayrıca Elvis Presley, Zeki Müren, Ahmet Kaya, Zeynep Özyılmazel gibi isimlerin şarkıları da izleyiciyle buluşuyor.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2”, serinin ilk filminden farklı ancak yine gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan çarpıcı hikâyesi ve etkileyici görsel anlatımının yanı sıra, müzikleriyle de çok konuşuluyor. Geçmişten günümüzde şarkı seçimleriyle seyircilerin kalbine dokunan filmin orijinal müzikleri ise, ilk filmde olduğu gibi yine Ozan Çolakoğlu imzası taşıyor.

Ozan Çolakoğlu’nun 3 aylık bir çalışmayla Londra’daki stüdyosunda hazırladığı orijinal film müziklerinin yanı sıra, başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade film için “Bir Rüya Gördüm”, “Sen Benim Şarkılarımsın” ve “Farketmeden” parçalarını yorumladı. İlk filmde olduğu gibi “Aşk Tesadüfleri Sever 2″nin çekimlerinde de sahne alan TNK grubu ise hem “Keşfedilmemiş Günahlar”ı seslendirdi hem de Caner Karamukluoğlu’nun film için bestelediği “Takıntı” isimli şarkıyı ilk kez sahnede söyledi. “Aşk Tesadüfleri Sever 2″de ayrıca; Elvis Presley’in “Kiss Me Quick”, Zeki Müren’in “Elbet Bir Gün”, Kaan Boşnak’ın “Benimle Kayboldun”, Zeynep Özyılmazel’in “Zaman Olur”, Yaşar Güvenir’in “Sensiz Saadet Neymiş” şarkıları ve Teoman’ın yorumuyla Ahmet Kaya’nın “Acılara Tutunmak” şarkısı da yer alıyor.

9 şarkıdan oluşan “Aşk Tesadüfleri Sever 2” film müzikleri albümü ise Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. “Bir Rüya Gördüm” şarkısının filmin başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade ve Elif Doğan’ın yorumlarıyla yer aldığı albümde ayrıca; “Benimle Kayboldun”, “Sen Benim Şarkılarımsın”, “Takıntı”, “Keşfedilmemiş Günahlar”, “Sensiz Saadet Neymiş” ve “Zaman Olur” parçaları bulunuyor.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” sinemalarda, film müzikleri albümü tüm dijital platformlarda!

Kaynak: Bültenler

Aşk Tesadüfleri Sever 2 (2020) filmi – Sinemalar.com

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin özeti, yorumları, oyuncuları ve seansları hakkında bilgilere ulaşmak, film fragmanını izlemek için tıklayın!

Aşk Tesadüfleri Sever 2 (2020) filmi - Sinemalar.com

Gerçek bir hikâyeyi anlatan film izleyicisine, geçmişte yaşanılan özenilesi aşkları günümüz ilişkileri ile karşılaştırırken bir yandan da 60ları anımsatan romantik bir yolculuk yaşatmayı hedefliyor. 

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmine renkli gala!

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte üstlendiği, başrollerinde Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Aytaç Şaşmaz ve Elif Doğan’ın; oyuncu kadrosunda ise Zuhal Olcay, Uğur Polat, Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen ve Eli Mango gibi isimlerin yer aldığı

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmine renkli gala!

İlk filmin başrol oyuncuları Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür gala gecesine birlikte katıldılar. Bilgin, “Ben Mehmet’ten biraz şanslıyım. O İtalya’da olduğu için filmi göremedi ama ben izledim. Çok güzel ve başka bir film geliyor. Çok duygu yüklü, çok iyi oyunculuk ve çok iyi müzik var bu filmde. Ben kıyas sevmiyorum filmler arasında. Birinci film çok özeldi. Bir olmasaydı ikinci film olmayacaktı. İnşallah üçüncü filmde olacak” açıklamasında bulundu. Mehmet Günsür, “Buraya gelmek hatıraları canlandırdı gözümde. İlk senaryo okuduğumuz anı. Bizde burada bir yolculuk içerisindeyiz” dedi.

Türkiye’ye kesin dönüş yaptığı iddia edilen Belçim Bilgin, “Ben yolcuyum. Kesin dönüş diye bir şey yok. Sürekli geziyorum” açıklamasında bulundu.

Gülben Ergen galaya derin yırtmaçlı elbisesiyle katıldı. Ergen, “Aşk adına olan her şey benim için çok değerli. Şarkıda, sinemada ve her şeyde. Çok beğenmiştim ilk filmi. Tüm ekibi çok seviyorum” şeklinde konuştu. Muhabirlerin “Aşk demişken erkek arkadaşınız Emre Irmak’la görüntülenmekten rahatsız olma durumunuz var galiba. Arka kapılardan çıkıyorsunuz mekanlardan” sözlerine Ergen, “Bunları film galasında mı konuşacağız?” şeklinde sert bir cevap verdi.

Hande Doğandemir geceye tek katıldı. Muhabirlerin “Sizce aşk tesadüfleri sever mi?” sorusuna Doğandemir, “Sever herhalde, bilmiyorum. Seviyordur sanırım. Benim için her şey yolunda” yanıtını verdi.

Burcu Biricik galaya eşi Emre Yetkin’le katıldı. Biricik, “Ömer hocanın yaptığı filmleri zaten biliyoruz. Duyduğuma göre müthiş bir film olmuş. Çok ağlamış herkes. Şahane bir aşk filmi olmuştur. İlk film harikaydı. Bu arada bu sene yiyorum içiyorum. Diyet ve spor yok. Hem hayatla hem oyunculukla ilgili yeni şeyler öğreniyorum” şeklinde konuştu.

Athena adlı grubun solisti ve aynı zamanda oyuncu olan Gökhan Özoğuz geceye tek katıldı. Özoğuz, son olarak Adana’da çekimleri tamamlanan “Kendi Yolumda” adlı filmi hakkındaki sorulara “İnsan kendini anlatamaz ama biz çok ağlayıp, çok güldük. Adana mükemmel bir yer. Yaşanması gereken bir yer. Sokakları harika bir yer” sözleriyle yanıt verdi. Sosyal medya üzerinden kendisine gelen olumsuz yorumlar hakkında da konuşan Gökhan Özoğuz, “Orada bir ekip var. Sistem var. Halkın gerçek sesi değil o insanlar. 3-5 kişi oturmuş. Binlerce mesaj yazıyorlar. Biz bunları aldırmıyoruz. Cem Yılmaz’ın da linç edildiğini düşünmüyorum. Dışarıda yürüdüğünüz zaman halkı zaten anlıyorsunuz” dedi. Gökhan Özoğuz filmden rol arkadaşı Gökçe Bahadır’ı görünce sarıldı. İkili birlikte objektiflere poz verip, özlem giderdiler.

Aşk-ı Memnu’nun Bülent’i Batuhan Karacakaya, fiziğiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı. İşte galaya katılan diğer ünlüler…

referans :
www.teknopetro.com
www.haberler.com
www.sinemalar.com
www.snobmagazin.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button