News

Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 7 Mayıs 2021

Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2021! Cuma günün burç yorumları neler? İşte 7 Mayıs burçlara göre yorumlar

Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2021! Cuma günün burç yorumları neler? İşte 7 Mayıs burçlara göre yorumlar

Birçok insan Günlük Burç Yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Günlük Burç Yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta.

Peki ama 7 Mayıs Günlük Burç Yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 7 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

7 Mayıs 2021 Cuma Koç Günlük Burç Yorumlar

Ay bugün Balık burcundan Koç burcuna geçecek. Değişken enerjiler olabilir.

7 Mayıs 2021 Cuma Boğa Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Yeni işlere başlarken dikkatli olmalısınız.

7 Mayıs 2021 Cuma İkizler Günlük Burç Yorumları

Yurt dışına çıkma hayalleriniz yeniden gündeme gelebilir. İş ile ilgili seyahatleriniz olabilir.

7 Mayıs 2021 Cuma Yengeç Günlük Burç Yorumları

Bugünü kendinize ayırabilirsiniz. Hobileriniz ya da meditasyon çalışmalarıyla ilgilenebilirsiniz.

7 Mayıs 2021 Cuma Aslan Günlük Burç Yorumları

Düşük enerjiyle güne başlasanız da bugün uyumlu enerjiler hayatınızı etkileyecek. Cesaretli ve kararlı bir günden merhaba!

7 Mayıs 2021 Cuma Başak Günlük Burç Yorumları

Ay bugün Koç burcunda ilerliyor. Aşk hayatınızda güzel ve uyumlu enerjiler hakim.

7 Mayıs 2021 Cuma Terazi Günlük Burç Yorumları

Çocuk konuları gündemde olacak. Çocuklarınızın okul hayatları gündeme gelebilir.

7 Mayıs 2021 Cuma Akrep Günlük Burç Yorumları

Ay Koç burcuna geçmeden önce Balık burcunda ilerliyor. Bugün aile konularına ağırlık verebilirsiniz.

7 Mayıs 2021 Cuma Yay Günlük Burç Yorumları

Ummadığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda karmaşıklıklar yaşanabilir.

7 Mayıs 2021 Cuma Oğlak Günlük Burç Yorumları

Ekonomik yatırımlarınızdan güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda sakin kalmalısınız.

7 Mayıs 2021 Cuma Kova Günlük Burç Yorumları

Kardeş, kuzen gibi konularda güzel haberler alabilirsiniz. Onların mutlulukları sizi de mutlu edebilir.

7 Mayıs 2021 Cuma Balık Günlük Burç Yorumları

Ekonomik konularda önemli bir gün… Kazançlarınız artabilir.

7 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları – Haber24

Burçlar dünyasında 7 Mayıs 2021 tarihinde genel olarak uzak mesafeler, yurt dışı ve seyahat gibi konular gündemde yer tutacak. İşte Cuma günü ve burçlar…

7 Mayıs 2021 Günlük Burç Yorumları - Haber24

Koç Burcu

Koç burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde sabah saatlerini dinlenerek geçirecek ve kişisel bakım ile ilgilenecek. Akşam saatlerinde ise koç burçları için ev ve aile ile ilgili konular gündeme gelecektir.

Boğa Burcu

Boğa burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde öğle saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesi ile beraber akışta kalmaya özen gösterecektir. Boğalar için tavsiye edilen durum ise, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmeleri olacaktır.

İkizler Burcu

İkizler burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde arkadaşları ile ilgilenecek ve bazı görüşmeler düzenlemeye çalışacak.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde uzak mesafe, seyahat ve yolculuk ile ilgili konularla ilgilenecek. Bununla birlikte, planlı ve düzenli çalışmalar yapılacak.

Aslan Burcu

Aslan burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde uzak yerlerde bulunan tanıdıklarından haberler alabilir ve yeni gelişmeler ile karşılaşabilir.

Başak Burcu

Başak burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde ilişki teması ile ilgilenecek ve ilişkilerini akışa bırakmak isteyecek.

Terazi Burcu

Terazi burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde birlikteliklerde veya evliliklerinde uyum yakalayabilir.

Akrep Burcu

Akrep burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde günlük işler, düzenlemeler ile ilgilenebilir ve bu alanlar üzerine çalışmalar yapabilir.

Yay Burcu

Yay burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde keyifli bir gün geçirecektir. Bunun yanı sıra, kişisel uğraşlar ve hobiler ile de ilgilenilebilir.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde iletişim teması ile ilgilenecek ve zorlamamaları gerektiğini öğrenecek. Aynı zamanda Cuma gününde geçmiş meseleler de gündemde yer tutabilir.

Kova Burcu

Kova burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde yakın çevreleri ile iletişim içinde olabilir ve finansal konular üzerine bazı çalışmalar gerçekleştirebilir.

Balık Burcu

Balık burçları, 7 Mayıs 2021 tarihinde özgüvenli bir tutum sergileyebilir ve aile bireyleri için harcamalar yapabilir.

Yengeç Burcu Yıllık Yorum – 2021da Aşk, Sağlık, İş, Para – Neler Bekliyor?

2021 senesinde yengeç burcu olan kişileri neler bekliyor? Bu sene yengeç burcu için hangi konuda daha iyi geçecek? Aşk mı para mı? Sağlık mı yoksa kariyer mi? 2021 yılı yengeç burç yorumları sayfasından Astroloji uzmanları tarafından oluşturulan senelik detaylı burç yorumlarını görebilirsiniz. İşte 2021 yıllık burç yorumları…

Yengeç Burcu Yıllık Yorum - 2021da Aşk, Sağlık, İş, Para - Neler Bekliyor?

Yengeç burcunu 2021’de neler bekliyor?

Bu yıl sizler için oldukça rahat ve keyifli olacak. Yavaş yavaş ilerlemeye başlayacaksınız. Çünkü 2020 yılında o kadar çok yıprandınız ki kendinizi daha fazla yorabilecek bir alanınız kalmadığını düşünüyorsunuz. Oğlak burcundaki Satürn’ün geçişi sizleri oldukça zorladı. Şimdi bu yıl Satürn Kova geçişi sizleri daha fazla toparlayacak ve somut adımlara ilerletecek diyebiliriz.

Ancak Satürn sizlere 2020 yılında ödülleri vermedi. Tüm ödülleri yavaş yavaş 2021 yılında alacaksınız. Bu yılın sizler için zengin ve servet elde edebilme fırsatları yakalayacağınız bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Hem Jüpiter hem de Satürn artık sizlerin gelir kaynaklarınızı temsil eden sekizinci eve giriş yapması bu bağlamda sizleri güçlendirecek. Sürekli çok çalışmak ve yeni servetler kazanmak önemli olacaktır.

2021’in gelişiyle birlikte, 2021 tahminlerine göre gelirde sürekli bir artış göreceksiniz. Jüpiter, Kova ve 8. ev geçişiniz o yılki geliri iyileştirmenin nedeni olacak. Nakit bakiyesinin arttığını göreceksiniz ve bu servetinizi artıracaktır.

Bununla birlikte, Satürn’ün Kova burcundaki geçişi harcamalarda da bir artış görmenizi sağlayabilir. Yani bir yerden gelirken bir yerden gidiyor gibi hissedebilirsiniz. Bunu çok iyi inşa etmelisiniz. Aynı zamanda bu yıl tüm hukuksal konularınızda başarı elde etmeye açıksınız. Mesela bir hukuksal konu sonucunda elinizden bir para çıkmak zorunda kalabilir. Bunu ödemek sizi bir yandan zorlarken bir yandan özgürleştiriyor olabilir.

Yengeç burcunun 2021’de iş, para ve çalışma hayatı nasıl olacak?

2021 yılı sizler için oldukça önemli olacak. 2020 yılı ilişkilerde aydınlanma noktasında sizi zorluyordu. Artık hayatınızda kimlerin olması gerektiğini ya da kimlerin olmaması gerektiğini daha iyi gördünüz. Bunun için bir şey yapamasanız da en azından artık farkındasınız.

Şimdi harekete geçme yılına giriş yaptınız. Ortaklıklarınız ve iş birliklerinizin çok önemli olduğu bir yıl içine giriyorsunuz. Belki bir şirketiniz var hisselerinizle ilgili yol ayrımlarına gideceksiniz ya da bir şirket kuracaksınız ortak arıyorsunuz. Bununla ilgili her türlü farklı senaryoyu kendinize yazabilirsiniz. Parasal anlamda bireysel ve özgür olmayı isteyeceğiniz bir yıl içinde olacaksınız. 8.ev marka oluşturmak demektir. Markanızı yaratıyorsunuz. Bir konuda ya da bir değerde bir şeyleri belirliyor olacaksınız.

Yengeç burcunun 2021’de özellikleri nasıl olacak?

Kimse yaşamını hiç yara almadan sürdüremez. Bunu kabul edelim. Ciddi bir hastalık, kaza, işsizlik, ayrılık ya da kayıplar mutlaka karşılaşılacak konulardır. Sizler de 2020 yılında bunların bir çocuğunu hayatınızda yaşamış olabilirsiniz.

Yaşam sizi belki de ruhsal olarak Allah ile güçlü bir bağlantı kurmaya doğru ilerletti. Bu benim başıma neden geldi dememeyi ve bunun da mutlaka bir nedeni olduğunu anlamaya sürükledi. Bu yaşananlar şimdi bu yıl sizlerin işine yarayacak. Yaşamak ile sadece var olmak arasındaki farkı çözdünüz. Şimdi bu yıl çözdüğünüz bu şeyi teoride uygulamaya koyulma kısmı olacaktır. Kendinize bir amaç dayatmak yerine karşılaşacağınız amaca açık olmayı öğrenmelisiniz. İzin verin sonuç sizi şaşırtsın. Bu daha heyecan verici olacak.

Yengeç burcunun 2021’de aşk hayatı

Aşktan umduğunuzu bulamadığınız için kendinizi bu yıl işe güce ve parasal anlamda güven duyacağınız işlere vermeye başlayacaksınız. Ama tabi ki hayat vazgeçtiğiniz yerden sizi şaşırtamaya tüm gücüyle devam edecekti. Aşk hayatınızda oldukça heyecanlı gelişmeler içine gireceksiniz.

Geçmiş bir ilişkiniz yeni bir format kazanarak hayatınızın merkezinde size yaşama karşı motivasyon kazandıracaktır. Bundan kaçmak ya da geri adım atmak ne kadar isteseniz de bu durum içsel olarak imkân vermeyebilir. Venüs 03 haziran ve 28 Haziran arasında sizin burcunuzda ilerleyecek ve bu zaman diliminde durumlar daha görünür hale gelebilir.

Yengeç burcu için 2021 Nisan-Mayıs ayı içerisinde öne çıkanlar

26 Mayıs ay tutulması ve 10 Haziran güneş tutulması oldukça sizler için önemli olacak. İş yerinizi başka yere taşıyabilirsiniz. İş arkadaşlarınız değişebilir. Çalışanlarınız iş değiştirebilir ya da eşinizle ortak işler yapıyorsunuz yol ayrımlarına gidebilirsiniz. Yeni bir düzen kurmak isteyeceksiniz. Bunu nasıl geliştireceğiniz hakkında fikirleri Nisan ayında tasarlayacaksınız. Taşınma ya da yer değişikliği sizler için önemli olacak. Bu dönemde işten ayrılma kararı da alabilirsiniz.

Yengeç burcu için 2021 Eylül-Ekim ayı içerisinde öne çıkanlar

Yabancılarla iş yapıyorsanız ya da yabancı bir ortaklık teklifi içindeyseniz bu alanda büyük bir adım atmak isteyebilirsiniz. Bu noktada özellikle haziran ayında neler yaşandığını iyi bir şekilde düşünebilirsiniz. Eğer haziran ayında bu konu ile ilgili güzel ve iyi şeyler yaşandıysa adım atabilirsiniz.

referans :
www.kamupersonel.org
www.haber24.com
www.hurriyet.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button