News

5. Adobe Flash Player Adobe Flash Player programı, Windows bilgisayarlar için flash oyunları oynamak gibi flash içerikleri görüntülemek için bir tarayıcı eklentisidir.

Adobe Flash Player 2021 – en son sürümü ücretsiz indirme ⭐⭐⭐⭐⭐

Adobe Flash Player 32.0.0.465 ücretsiz indirme. Adobe Flash Player yeni sürümünü edinin. Çoğu çevrimiçi video ve görselin düzgün çalışmasını sağlayan yüksek kalite flash oynatıcı yazılımı.

Adobe Flash Player 2021 - en son sürümü ücretsiz indirme ⭐⭐⭐⭐⭐

Adobe Flash Player yazılımı virüssüzdür.Adobe Flash Player yazılımının en son sürümünü 50 tane antivirüs yazılımı kullanarak kontrol ettik ve virüssüz olduğunu gördük.

Flash Playerın Engeli Nasıl Kaldırılır – wikiHow

Flash Player’ın Engeli Nasıl Kaldırılır?. Bu wikiHow makalesi sana, masaüstü tarayıcında Flash Player’ı nasıl etkinleştireceğini öğretir. Flash Player, bir İnternet sitesini açtığında video ve grafik gibi Flash tabanlı içerikleri…

Flash Playerın Engeli Nasıl Kaldırılır - wikiHow

Bu makaledeki ortak yazarlar Jack Lloyd. Jack Lloyd wikiHow’da bir wikiHow’da Teknoloji Yazarı ve Editör’dür. Yazı yazma ve teknolojiyle ilgili makaleleri düzenleme konusunda iki yıldan fazla deneyime sahiptir. Jack bir teknoloji meraklısı ve İngilizce öğretmenidir. Bu makale 9.343 defa görüntülenmiştir.

Bu wikiHow makalesi sana, masaüstü tarayıcında Flash Player’ı nasıl etkinleştireceğini öğretir. Flash Player, bir İnternet sitesini açtığında video ve grafik gibi Flash tabanlı içerikleri oynatmaktan sorumludur. Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer ve Safari’de Flash Player’ı Ayarlar menüsünden etkinleştirebilirsin ama Firefox’ta Flash içeriğini görmek istiyorsan Adobe Flash Player’ı indirmen gerekir.

Adobe Flash desteği 2020’nin Aralık ayında bitiyor. Bu tarihten sonra Flash kullanmak mümkün olmayacak.

Bizi takip et

Android için Flash Player nasıl yüklenir – Internet 2021

Android cihazınıza Flash Player’ı indirip yüklemek için basit yollar. Videoları ve oyunları oynatmak için Android 5, 5 ve 4.4.4’te tarayıcıda Flash’ı etkinleştirme.

Android için Flash Player nasıl yüklenir - Internet 2021

Android çalıştıran cihazların kullanıcılarının karşılaştıkları oldukça sık karşılaşılan sorunlardan biri, flashın çeşitli sitelerde oynatılmasını sağlayan bir flash player kurulumu. Android’de bu teknolojiye olan destek ortadan kalktıktan sonra Flash Player’ın nereden indirileceği ve yükleneceği sorusu önem kazandı – şimdi bu işletim sistemi için Flash eklentisini Adobe web sitesinde ve Google Play mağazasında bulmak imkansız, ancak bunu yüklemek de mümkün hala orada.

Bu kılavuzda (2016’da güncellenmiştir) – Android 5, 6 veya Android 4.4.4’te Flash Player’ın nasıl indirileceği ve kurulacağı ve flash video veya oyunların yanı sıra kurulum ve performans sırasında bazı nüanslar oynatılırken nasıl çalışılacağı hakkında detaylar androidin en son sürümlerinde eklenti. Ayrıca bakınız: Android’de video göstermiyor.

İlk yöntem Flash’ı Android 4.4.4, 5 ve Android 6’ya yalnızca resmi kaynakları apk kullanarak yüklemenizi sağlar ve belki de en kolay ve en verimli olanıdır.

İlk adım Flash Player apk’i Android için son sürümünde resmi Adobe sitesinden indirmektir. Bunu yapmak için, https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html eklentisinin arşivlenmiş sürümlerine gidin, ardından listede Android 4 için Flash Player bölümünü bulun ve apk’nin en üst örneğini indirin (sürüm 11.1) listeden.

Image

Kurulumdan önce, cihaz ayarlarının “Güvenlik” bölümünde bilinmeyen kaynaklardan (Play Store’dan değil) uygulama yükleme seçeneğini de etkinleştirmelisiniz.

İndirilen dosya sorunsuz bir şekilde kurulmalıdır, ilgili öğe Android uygulamaları listesinde görünecektir, ancak çalışmaz – Flash eklentisini destekleyen bir tarayıcıya ihtiyacınız vardır.

Modern ve devam eden tarayıcılardan – bu, Play Market’ten resmi sayfadan yüklenebilen Dolphin Browser – Dolphin Browser

Tarayıcıyı yükledikten sonra ayarlarına gidin ve iki noktayı kontrol edin:

Bundan sonra, Flash’ı Android’de, benim için Android 6’da (Nexus 5) her şeyin başarıyla çalıştığını test etmek için herhangi bir sayfayı açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca, Dolphin aracılığıyla Android için Flash ayarlarını açabilir ve değiştirebilirsiniz (ilgili uygulamanın telefonunuzda veya tabletinizde başlatılmasıyla adlandırılır).

Not: Bazı incelemelere göre, resmi Adobe web sitesinden gelen Flash apk bazı cihazlarda çalışmayabilir. Bu durumda, değiştirilmiş Flash eklentisini Uygulamalar bölümünde (APK) androidfilesdownload.org sitesinden indirebilir ve orijinal Adobe eklentisini kaldırdıktan sonra yükleyebilirsiniz. Kalan adımlar aynı olacaktır.

En son Android sürümünde Flash oynatmak için bulunabilecek sık tavsiye edilenlerden biri, Photon Flash Player ve Tarayıcı kullanmaktır. Aynı zamanda, yorumlar birinin çalıştığını söylüyor.

Image

Testimde bu seçenek işe yaramadı ve bu tarayıcıyla ilgili içerik oynatılmadı, ancak Flash Player’ın bu sürümünü Play Store’daki resmi sayfadan indirmeyi deneyebilirsiniz – Photon Flash Player ve Tarayıcı

Güncelleme: Ne yazık ki, bu yöntem artık işe yaramıyor, bir sonraki bölümde ek çözümlere bakın.

Genel olarak, Android’de Adobe Flash Player’ı yüklemek için aşağıdakileri yapmalısınız:

Bu arada, yukarıda açıklanan yöntemin belirli risklerle ilişkili olduğunu belirtmekte fayda var: Adobe Flash Player Google mağazasından kaldırıldığından, birçok web sitesi cihazdan ücretli SMS gönderebilen veya yapabilen çeşitli virüs ve kötü amaçlı yazılım gizler. başka bir şey çok hoş değil. Genel olarak, bir acemi kullanıcı, android için, arama motorları yerine gerekli programları aramak için w3bsit3-dns.com adresini kullanmanızı öneririm, ikinci durumda, kolayca hoş olmayan sonuçlar veren bir şey elde edebilirsiniz.

Bununla birlikte, bu kılavuzu yazarken, Google Play’de ortaya konan ve bu işlemi kısmen otomatikleştirmenize izin veren bir uygulama ile karşılaştım (ve görünüşe göre, uygulama yalnızca bugün ortaya çıktı – bu bir tesadüf). Flash Player Yükleme uygulamasını bağlantıdan indirebilirsiniz (bağlantı artık çalışmaz, aşağıdaki makalede, Flash’ın indirileceği yerde bilgi vardır) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TkBilisim.flashplayer.

Yüklemeden sonra Flash Player Yüklemesi’ni çalıştırın; uygulama, cihazınız için hangi Flash Player sürümünün gerekli olduğunu otomatik olarak belirleyecek ve indirip kurmanıza izin verecektir. Uygulamayı yükledikten sonra, Flash ve FLV videolarını bir tarayıcıda izleyebilir, flash oyunlar oynayabilir ve Adobe Flash Player gerektiren diğer özellikleri kullanabilirsiniz.

Image

Uygulamanın çalışması için, android telefon veya tablet ayarlarında bilinmeyen kaynakların kullanımını etkinleştirmeniz gerekir – bu, Flash Player’ın yüklenmesinde olduğu gibi programın çalışması için çok da gerekli değildir, çünkü elbette, Google Play’de indirilmediğinden .

Ek olarak, uygulamanın yazarı aşağıdaki noktaları not eder:

Aşağıda Android için Flash Player ile ilgili bazı sorunların bir listesi ve nasıl çözüleceği aşağıdadır.

Bu durumda, kurulumu yukarıda açıklandığı şekilde gerçekleştirmeden önce, önce mevcut Flash Player sistemini ve ardından kurulumu gerçekleştirin.

Tarayıcınızda javascript ve eklentilerin etkin olduğundan emin olun. Bir flash player kurulu olup olmadığını ve http://adobe.ly/wRILS özel sayfasında çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bu adresi android ile açtığınızda Flash Player sürümünü görürseniz, o zaman cihaza yüklenir ve çalışır. Bunun yerine, bir flash player indirmeniz gerektiğini belirten bir simge belirirse, bir şeyler ters gitti.

Umarım bu yöntem, cihazda Flash içeriğinin oynatılmasını sağlamanıza yardımcı olur.

referans :
adobe_flash_player.tr.downloadastro.com
www.wikihow.com.tr
tur.ultracomputersystems.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button