News

Mohammed Alsaloussi den sevgilisi Şeyma Subaşı ya özel jet!

Şeyma Subaşı istediğine kavuştu – Tele1

Özel jet bulamayınca yolcu uçağı kiralayan Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi kesenin ağzını açtı. Dubai de tatil yapan Subaşı, bu sefer özel jetten…

Şeyma Subaşı istediğine kavuştu - Tele1

9 Mayıs 2021 Pazar

Mısırlı milyader sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın almasıyla gündem olan Şeyma Subaş’ndan yeni bir haber geldi.

Hakkındaki eleştirilere “Ben değerliyim” diyerek yanıt veren Şeyma Subaşı’dan çok konuşulacak bir paylaşım daha geldi. Özel jete binerken poz veren Subaşı, fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

Şeyma Subaşı istediğine kavuştu

Özel jette kırmızı güllerle karşılaşan Subaşı, bir demet gülle olan fotoğrafını da “Seni seviyorum Meedo” notuyla yayınladı.

Şeyma Subaşı istediğine kavuştu

Nisan ayını Bali’de tatil yaparak geçiren Şeyma Subaşı bulunduğu adadan başka bir adaya geçmek isteyince, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi, Subaşı için özel jet bulamayınca, bir yolcu uçağını kiralamıştı. Subaşı da, uçağın içinden bir görüntü paylaşarak, “Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti” ifadelerini kullanmıştı.

Şeyma Subaşının Mısırlı sevgilisi kesenin ağzını açtı

Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ve kızı Melisa ile  çıktığı Bali tatili öncesi yaptığı paylaşımla adından söz ettiren Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu!

Şeyma Subaşının Mısırlı sevgilisi kesenin ağzını açtı

Nisan ayını Bali’de tatil yaparak geçiren Şeyma Subaşı bulunduğu adadan başka bir adaya geçmek isteyince, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı. Alsaloussi özel jet bulamayınca, bir yolcu uçağını kiraladı. 

Şeyma Subaşı sevgilisinin yaptığı jesti paylaşarak sosyal medyada gündem oldu.

Subaşı, Alsaloussi’nin kendileri için özel jet kiralamak istediğini, ancak jet bulamayınca bir yolcu uçağını kapattığını açıkladı.

ŞİMDİ DE ÖZEL JET

Hakkındaki eleştirilere “Ben değerliyim” diyerek yanıt veren Şeyma Subaşı’dan çok konuşulacak bir paylaşım daha geldi.

Özel jete binerken poz veren Subaşı, fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

Şeyma Subaşının Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı... Meedodan Şeymaya özel jet

Subaşı, kucağında bir demet kırmızı gül ile fotoğrafını da “Seni seviyorum Meedo” notuyla yayınladı. 

Şeyma Subaşının Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi kesenin ağzını açtı... Meedodan Şeymaya özel jet

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı için Miami’den konut aldı! : Pasif Haber – Türkiyenin Online Gündem Haber Sitesi

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı için Miami’den konut aldı! : Pasif Haber - Türkiyenin Online Gündem Haber Sitesi

Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı için Miami’den konut aldı!

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Şeyma Subaşı için özel jet bulamayınca bir yolcu uçağını tüm biletlerini alarak kapatan Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, bir kere daha sevgilisinin rahatı için kesenin ağzını açtı. Miami’yi çok seven ve yılın büyük kısmını orada geçiren Şeyma Subaşı için 3.5 milyon dolar pahasında konut alan Alsaloussi, cömert ikramlarıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor.

DEKORASYONU YENİLİYOR4 bin metrekarelik iki katlı lüks villa, Miami’nin beğenilen yerlerinden Belle Meade Bulvarı’nda yer alıyor. Kızı Melisa ile meskene yerleşen Şeyma Subaşı’nın şimdilerde konutu kendi zevkine nazaran dekore ettirdiğini öğrendim. Sevgilisi tarafından “Her vakit en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Seni çok seviyorum Meedo! ‘Harika bir adam nasıl olmalı’ diye bir kitap yazmalısın” formunda övülen Mohammed Alsaloussi, bu jestiyle yeniden lisanlara düşecek.

Düğün de kız konutunda

Cemiyet ve iş dünyasının ünlü çifti Demet Sabancı-Cengiz Çetindoğan’ın kızları Pırıl Çetindoğan, şubat ayında Gökhan Kokuludağ ile nişanlanmıştı. Zımnilik içinde yapılan düğün hazırlıklarının ayrıntılarına ulaştım. Aldığım bilgilere nazaran nişanlılar, 18 Eylül’de nikâh masasına oturacak.

Nişan merasimi, Çetindoğan çiftinin 2000 yılında satın aldığı Şık Mustafa Paşa Yalısı’nda yapılmıştı. Düğünün damat tarafının istediği yerde yapılacağı düşünülüyordu. Fakat Demet Sabancı Çetindoğan’ın ricasıyla düğünün de kız konutunda, yalıda yapılmasına karar verilmiş. Pırıl Çetindoğan’ın nasıl bir gelinlik giyeceği de merak ediliyor. Modelini öğrenemedim ancak gelinliğini Vakko Wedding’den aldığını duydum. Damadın seçimi de Vakko olmuş. Genç ikili şimdiden mutluluklar diliyorum…

Çocukları için organik tarıma başladı

İş dünyasının ünlü ismi Erdal Acar’ın hoş eşi Kardelen Acar, organik tarıma başladı! Ailesinin İzmir’deki çiftliğinde organik tarım yapan Acar, birinci mahsullerini büyük heyecanla bekliyor.

Üç çocuk annesi olan Kardelen Hanım, çocuklarını kendi çiftliğinde yetişen böğürtlenden muza, patlıcandan domatese kadar organik eserlerle beslemek için sabırsızlanıyor. Duyduğuma nazaran Acar, organik tarım işini çok sevmiş ve bir oldukça de büyütmüş. Lakin bu işi ticari olarak düşünmüyormuş, yalnızca ailesi ve yakın etrafı için üretim yapacakmış.

Yeni yaşını Fethiye’de kutladı

Halkla bağlantılar dalının tanınmış isimlerinden M Studio PR’ın ajans lideri Melis Özer, 33’üncü yaşını yakın dostlarıyla birlikte Fethiye Hillside’da kutladı. Ablası Begüm Özer’in yanı sıra Yusuf Engin, Cihan Şensözlü, Gülnur Güneş, Yiğit Doğan Çelik, Tuğçe Postoğlu, Can Aksoy, Beğenilen Şeynova, Emirhan Selah, Gökmen ve Ayşegül Şeynova’dan oluşan arkadaş kümesiyle hem dönem açılışı yapan hem de doğum gününü kutlayan Melis Özer’e ben de birçok yıllar diliyorum…

Hürriyet

Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu

Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu

“HER ZAMAN EN İYİSİNİ HAK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM”

Sevgilisinin kendisi için uçak kapatmasının ardından hakkında çok sayıda tweet atılan Şeyma Subaşı, kendisine gelen eleştirilere, “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! ‘Harika bir adam nasıl olmalı?’ diye bir kitap yazmalısın” şeklinde yanıt vermişti.

Şeyma için Miami’den ev aldı! Milyarder sevgili kesenin ağzını açtı

Mısırlı milyarder sevgilisi, jestleriyle Şeyma Subaşı’nın ayaklarını yerden kesmeye devam ediyor. Mohammed Alsaloussi, Subaşı’na bu kez de Miami’de rahat etsin diye 3.5 milyon dolarlık ev aldı.

Şeyma için Miami’den ev aldı! Milyarder sevgili kesenin ağzını açtı

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Şeyma Subaşı için özel jet bulamayınca bir yolcu uçağını tüm biletlerini alarak kapatan Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, bir kez daha sevgilisinin rahatı için kesenin ağzını açtı.

Miami’yi çok seven ve yılın büyük bölümünü orada geçiren Şeyma Subaşı için 3.5 milyon dolar değerinde ev alan Alsaloussi, cömert hediyeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hürriyet’te yer alan habere göre, 4 bin metrekarelik iki katlı lüks villa, Miami’nin gözde yerlerinden Belle Meade Bulvarı’nda yer alıyor. Kızı Melisa ile eve yerleşen Şeyma Subaşı’nın şimdilerde evi kendi zevkine göre dekore ettirdiği öğrenildi.

Sevgilisi tarafından “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Seni çok seviyorum Meedo! ‘Harika bir adam nasıl olmalı’ diye bir kitap yazmalısın” şeklinde övülen Mohammed Alsaloussi, bu jestiyle yine dillere düşecek.

Referans :
tele1.com.tr
www.gundemebakis.com
calishaber.com
www.yeniasir.com.tr
www.medyaradar.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button