News

Cedi Osman ile Ebru Şahin in romantik mesajlaşması mest etti

Ebru Şahin ile Cedi Osmanın romantik anları

Cedi Osman’la Ebru Şahin’in aşkı tam gaz devam ediyor. Çeşme’de tatil yapan sevgililer önceki gün bir plajda görüntülendi.

Ebru Şahin ile Cedi Osmanın romantik anları

Haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan, ancak kısa bir süre sonra Çeşme’de el ele görüntülenen basketbolcu Cedi Osman’la oyuncu Ebru Şahin, tatillerine devam ediyor.

1 haftadır ilişki yaşayan sevgililer, önceki gün Fly-Inn Beach’teydi. 

Önce denize giren, ardından arkadaşlarıyla bir araya gelen Cedi Osman’la Ebru Şahin, keyifli sohbetin ardından localarına geçti. 

NBA’de forma giyen basketbolcunun yardımcısı, çiftin rahatsız edilmemesi için locanın önünde nöbet tuttu. 

Cedi Osman ve Ebru Şahin’in locadaki romantik anları objektiflere böyle yansıdı.

Hercainin Reyyan Ebru ahin yeni pozlarn paylat! Sevgilisi Cedi Osman beenisiz brakmad

Hercai dizisinde Reyyan rol

Hercainin Reyyan Ebru ahin yeni pozlarn paylat! Sevgilisi Cedi Osman beenisiz brakmad

Atv’nin iddial yapm Hercai dizisindeki Reyyan rol ve basketbolcu sevgilisi Cedi Osman ile magazin gndeminden dmeyen Ebru ahin’den yeni haberler var. Cedi Osman ile mutlu bir birliktelik yaayan nl oyuncu, dizisindeki baarl performans ve gzellii ile poplaritesini devam ettiriyor.

n snrlar aan sempatik oyuncu ise hayranlarnn bu ilgisine ve sevgisine kaytsz kalmyor ve paylamlarna hz kesmiyor.

Sosyal medyay aktif ekilde kullanan gzel oyuncu, verdii pozlarla hayranlarn bir kez daha mutlu etmeyi baard. Instagram’dan paylat selfie fotoraflarna binlerce beeni yaan gzel oyuncunun haftann balangc olarak sevenlerine sunduu yeni paylamlar ite huzurlarnzda…

Verdii pozlar ve gzellii ile mest eden Ebru ahin’in paylamna basketbolcu sevgilisi Cedi Osman’dan da yant gecikmedi. Ak bulduu sevgilisinin paylamna kalp emojisi ile kaytsz kalamad. 

Hercainin Reyyanı Ebru Şahin aşka geldi! Sevgilisi Cedi Osman’a yaptığı yorum şoke etti sosyal medya onu konuştu – Galeri – Takvim

Hercainin Reyyanı Ebru Şahin aşka geldi! Sevgilisi Cedi Osman’a yaptığı yorum şoke etti sosyal medya onu konuştu - Galeri - Takvim

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin aşka geldi! Atv’nin sevilen dizisi Hercai’nin final yapmasıyla ekranlara veda eden güzel oyuncu Ebru Şahin, sevgilisi Cedi Osman ile aşkına tam gaz devam ediyor. Attıkları her adımla adlarından söz ettirmeyi başaran ünlü çiftten Cedi Osman, sosyal medya hesabında yeni bir paylaşımda bulundu. Ebru Şahin ise sevgilisinin paylaşıma kayıtsız kalamadı ve yaptığı yorumla sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte detaylar…

Atv’nin sevilen dizisi Hercai’nin final yapmasıyla ekranlara veda eden güzel oyuncu Ebru Şahin, sevgilisi Cedi Osman’a yaptığı yorumla gündem oldu.

Ünlü basketbolcu Cedi Osman, sosyal medya hesabında yeni bir paylaşımda bulundu. Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Ebru Şahin de paylaşıma “Bal” yorumunu yaptı.

Cedi Osman ise sevgilisine “Canımın içi” diyerek karşılık verdi. Ünlü çiftin romantik mesajlaşması kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı, gündem olan ikilinin özel hayatını merak edip araştırmaya başladı. Cedi Osman’ın memleketi ise şaşkınlık yarattı. İşte başta Cedi Osman ve Ebru Şahin olmak üzere ünlü isimlerin memleketleri…

Bensu Soral – Bursa

Referans :
anayurtgazetesi.com
www.aksam.com.tr
www.takvim.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button