News

Giresunsporlu taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı

Son dakika – Giresunda tedbirli Süper Lig sevinci – Futbol – Spor Haberleri

TFF 1’inci Lig’de sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, Süper Lig’e yükseldi. 44 yılın ardından yeniden en üst ligde yarışma şansını yakalayan kentte, uyarılar işe yaradı, taraftarlar Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. Kentte havai fişek gösterisi de yapıldı.

Son dakika - Giresunda tedbirli Süper Lig sevinci - Futbol - Spor Haberleri

TFF 1’inci Lig 34’üncü haftası büyük bir heyecana sahne olurken, son haftada aynı puana sahip 3 takımın maçının ardından Süper Lige doğrudan yükselen takımlar Adana Demirspor ve GZT Giresunspor oldu. Deplasmanda Tuzlaspor’u 2-1 mağlup eden ve sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, 44 yılın ardından yeniden üst ligde yarışma şansını yakaladı. 

Kentte dün ve gün boyu yapılan uyarılara uyan vatandaşlar ve taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. 

Havai fişek gösterisinin sunulduğu kentte, görev alan çok sayıda polis ekipleri de, ekip otosundan megafonla ‘Lütfen sevincimizi evlerimizde yaşayalım, silahla ateş etmeyelim” uyarılarında bulundu. Bu arada yeşil beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesaplarından, “1970 ruhu ile yola çıktık. 2020 ruhu ile tamamladık. Merhaba Süper Lig” ve ” 44 yıl bekledik. Bugün başardık. Giresunsporumuz Süper Lig’de” notuyla paylaşımlarda bulunuldu.

Son dakika - Giresunda tedbirli Süper Lig sevinci

Giresunda Tedbirli Süper Lig Sevinci

TFF 1. Lig’de sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, Süper Lig’e yükseldi. 44 yılın ardından yeniden en üst ligde yarışma şansını yakalayan kentte, uyarılar işe yaradı, taraftarlar Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. Kentte havai fişek gösterisi de yapıldı.

Giresunda Tedbirli Süper Lig Sevinci

TFF 1. Lig 34. haftası büyük bir heyecana sahne olurken, son haftada aynı puana sahip 3 takımın maçının ardından Süper Lig’e doğrudan yükselen takımlar Adana Demirspor ve GZT Giresunspor oldu.

Deplasmanda Tuzlaspor’u 2-1 mağlup eden ve sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, 44 yılın ardından yeniden üst ligde yarışma şansını yakaladı.

Kentte dün ve gün boyu yapılan uyarılara uyan vatandaşlar ve taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. Havai fişek gösterisinin sunulduğu kentte, görev alan çok sayıda polis ekipleri de, ekip otosundan megafonla ‘Lütfen sevincimizi evlerimizde yaşayalım, silahla ateş etmeyelim” uyarılarında bulundu. 

Bu arada yeşil beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesaplarından, “1970 ruhu ile yola çıktık. 2020 ruhu ile tamamladık. Merhaba Süper Lig” ve ” 44 yıl bekledik. Bugün başardık. Giresunsporumuz Süper Lig’de” notuyla paylaşımlarda bulunuldu.

Giresunsporlu taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı » 1923 Haber – Türkiyenin Bağımsız Haber Bülteni

TFF 1’inci Lig 34’üncü haftası büyük bir heyecana sahne olurken, son haftada aynı puana sahip 3 takımın maçının ardından Süper Lig’e doğrudan yükselen takımlar Adana Demirspor ve GZT Giresunspor oldu. Deplasmanda Tuzlaspor’u 2-1 mağlup eden ve sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, 44 yılın ardından yeniden üst ligde yarışma şansını yakaladı. Kentte dün ve gün boyu […]

Giresunsporlu taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı » 1923 Haber - Türkiyenin Bağımsız Haber Bülteni

BEĞENDİM

TFF 1’inci Lig 34’üncü haftası büyük bir heyecana sahne olurken, son haftada aynı puana sahip 3 takımın maçının ardından Süper Lig’e doğrudan yükselen takımlar Adana Demirspor ve GZT Giresunspor oldu. Deplasmanda Tuzlaspor’u 2-1 mağlup eden ve sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, 44 yılın ardından yeniden üst ligde yarışma şansını yakaladı. Kentte dün ve gün boyu yapılan uyarılara uyan vatandaşlar ve taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. Havai fişek gösterisinin sunulduğu kentte, görev alan çok sayıda polis ekipleri de, ekip otosundan megafonla ‘Lütfen sevincimizi evlerimizde yaşayalım, silahla ateş etmeyelim” uyarılarında bulundu. Bu arada yeşil beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesaplarından, “1970 ruhu ile yola çıktık. 2020 ruhu ile tamamladık. Merhaba Süper Lig” ve ” 44 yıl bekledik. Bugün başardık. Giresunsporumuz Süper Lig’de” notuyla paylaşımlarda bulunuldu. (DHA) İlgili HaberlerGiresunspor, 44 yıl sonra Süper Lig’e yükseldi!

EKONOMİ

EKONOMİ

EKONOMİ

EKONOMİ

EKONOMİ

Münih polisinden kayıp ilanı! Bundesliga’da rekabet aranıyor…

Münih polisinden kayıp ilanı! Bundesliga’da rekabet aranıyor…

Fenerbahçede yüzde 100 Mesut!

Romanın en pahalı hocası Mourinho

Altınordu, Süper Lig hayalleri kurmaya başladı!

Giresunsporlu taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı

TFF 1inci Ligde sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, Süper Lige yükseldi. 44 yılın ardından yeniden en üst ligde yarışma şansını yakalayan kentte, uyarılar işe yaradı, taraftarlar Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. Kentte havai fişek gösterisi de yapıldı.

Giresunsporlu taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı

TFF 1’inci Lig 34’üncü haftası büyük bir heyecana sahne olurken, son haftada aynı puana sahip 3 takımın maçının ardından Süper Lig’e doğrudan yükselen takımlar Adana Demirspor ve GZT Giresunspor oldu. Deplasmanda Tuzlaspor’u 2-1 mağlup eden ve sezonu ikinci sırada tamamlayan GZT Giresunspor, 44 yılın ardından yeniden üst ligde yarışma şansını yakaladı. 

Kentte dün ve gün boyu yapılan uyarılara uyan vatandaşlar ve taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaşadı. 

Havai fişek gösterisinin sunulduğu kentte, görev alan çok sayıda polis ekipleri de, ekip otosundan megafonla ‘Lütfen sevincimizi evlerimizde yaşayalım, silahla ateş etmeyelim” uyarılarında bulundu. Bu arada yeşil beyazlı kulübün resmi sosyal medya hesaplarından, “1970 ruhu ile yola çıktık. 2020 ruhu ile tamamladık. Merhaba Süper Lig” ve ” 44 yıl bekledik. Bugün başardık. Giresunsporumuz Süper Lig’de” notuyla paylaşımlarda bulunuldu. (DHA)

Giresunda tedbirli Sper Lig sevinci – Spor haberleri

TFF 1’inci Lig’de sezonu ikinci s

Giresunda tedbirli Sper Lig sevinci - Spor haberleri

TFF 1’inci Lig’de sezonu ikinci srada tamamlayan GZT Giresunspor, Sper Lig’e ykseldi. 44 yln ardndan yeniden en st ligde yarma ansn yakalayan kentte, uyarlar ie yarad, taraftarlar Sper Lig sevincini evlerinde yaad. Kentte havai fiek gsterisi de yapld.

TFF 1’inci Lig 34’üncü haftas büyük bir heyecana sahne olurken, son haftada ayn puana sahip 3 takmn maçnn ardndan Süper Lig’e dorudan yükselen takmlar Adana Demirspor ve GZT Giresunspor oldu. Deplasmanda Tuzlaspor’u 2-1 malup eden ve sezonu ikinci srada tamamlayan GZT Giresunspor, 44 yln ardndan yeniden üst ligde yarma ansn yakalad. 

Spor

Kentte dün ve gün boyu yaplan uyarlara uyan vatandalar ve taraftarlar, Süper Lig sevincini evlerinde yaad. 

Havai fiek gösterisinin sunulduu kentte, görev alan çok sayda polis ekipleri de, ekip otosundan megafonla ‘Lütfen sevincimizi evlerimizde yaayalm, silahla ate etmeyelim” uyarlarnda bulundu. Bu arada yeil beyazl kulübün resmi sosyal medya hesaplarndan, “1970 ruhu ile yola çktk. 2020 ruhu ile tamamladk. Merhaba Süper Lig” ve ” 44 yl bekledik. Bugün baardk. Giresunsporumuz Süper Lig’de” notuyla paylamlarda bulunuldu.

Spor

Referans :
www.milliyet.com.tr
www.ntvspor.net
1923haber.com
www.fanatik.com.tr
www.dha.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button