News

Güzellik Sırları

Buse Terim

GÜZELLİK – CİLT BAKIMI – Hollywood yıldızları kusursuz görünüme kavuşmak için neler yapıyor? 20’li yaşlardan 50’li yaşlara kadar güzellikleri ile beğeni toplayan yıldızların cilt bakım sırlarını mercek altına aldık.

Buse Terim

26 yaşındaki yıldız ışıltılı göz makyajı ve aydınlık cildi ile hafızalarımızda yer ediyor.  Güzel yıldızın cilt bakım sırrı doğal papatya ve gül özü içeren tonik kullanması. 

En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar heykelciğini kucaklayan 50 yaşındaki oyuncunun güzellik sırrı hyalüronik asit içeren cilt bakım serumu kullanması…

32 yaşındaki yıldız öncelikle cildini arındırmaya özen gösteriyor. Shay Mitchell’in önerisi cildi yağ ve kirden arındırırken yatıştıran ve cilt kusurlarını nötralize eden karbon ve okaliptüs yaprakları içerikli maske.

38 yaşındaki Oscar ödüllü yıldız, bol su içmenin, sağlıklı beslenmenin ve iyi uyumanın cildine aydınlık kattığını söylüyor. Güzel oyuncu yoğun nemlendirici etkisi olan gece kremlerini tercih ediyor. 

34 yaşındaki model cilt bakım rutininde cildi hızlıca sıkılaştıran çözümler tercih ediyor. Chrissy Teigen’ın tercihi Marşmelov ve Meyan Kökü içeren GlamGlow GRAVITYMUD. Bu maske kurudukça beyazdan parlak kroma dönüşüyor. Ciltten soyularak temizlenirken cildi sıkılaştırarak daha kalkık bir görünüm veriyor.

29 yaşındaki ünlü model Emily Ratajkowski de cilt bakım rutininde doğal içerikleri tercih ediyor. Emily’nin cilt bakım rutini önerisi yeşil çay yaprağı, doğal kil karışımı ve volkanik kaya gibi maddelerden oluşan doğal maskeler. 

Pervin Bulgak’ın Güzellik Sırları – Ürün Bilgileri – kirmizikedi.com

Pervin Bulgak’ın Güzellik Sırları - Ürün Bilgileri - kirmizikedi.com

Mutfaktan artan malzemelerle kolayca hazırlayabileceğiniz bitkisel karışımlar

Ülkeler arası çatışmalara mani olamazsınız ama bütün dünya kadınlarına faydalı bilgiler verdiğiniz için kadınlar size teşekkür etmeli…Seyfi Dursunoğlu

Yıllardır içeriğinde ne olduğunu bilmediğimiz şeyleri kullanıp sonuç bekledik. Pervin sayesinde artık sağlığımız, güzelliğimiz kendi elimizde…Billur Kalkavan

İnsanın hayatını değiştiren tarifler bunlar. Gerçekten hepsinin birer iksir olduğunu düşünüyorum. Islarla tavsiye ediyorum.Berna Laçin(Tanıtım Yazısından)

Genel Yayın Yönetmeni Zana Hocaoğlu Mehmet Demirkaya

Kore Güzellik Sırları Fiyatları

Kore Güzellik Sırları Fiyatları – Kore Güzellik Sırları Özellikleri ve Modelleri Cimri’de! Kore Güzellik Sırları En Ucuz fiyat avantajı ve indirim seçenekleri Cimri.com’da

Kore Güzellik Sırları Fiyatları

2.119,00 TL

393,59 TL

4.398,00 TL

1.789,00 TL

3.506,04 TL

329,00 TL

Nesilden Nesile Güzellik Sırları

Nesilden Nesile Güzellik Sırları, Kurgu Dışı, Yetişkin, Kitaplığında yer açmaya hazır mısın? Pika Yayın, yolculuğuna başladı! Yepyeni kitaplar, yeni yazarlar, yeni renkler!

Nesilden Nesile Güzellik Sırları

Yazar: Handan Karael

Sayfa Sayısı: 180

Ebat: 165×205 mm

Basım Özellikleri: 110 gr. 1. Hamur

Yayın Tarihi: Mart 2021

ISBN: 978-605-70112-1-3

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 49,00 TL

Nesilden Nesile Güzellik Sırları, Anadolu’ da yüzyıllardır kullanılan bitkilerin ve doğal malzemelerin şifasına dair bir başucu kitabı. 

Cildimiz ve bedenimiz için bakım tarifleri, peelingler, kremler, şifa içeren içecekler ana başlıkları altında toplam 162 reçete ile birlikte tariflerde kullanılan malzemeleri tek tek tanıtan kapsamlı bir çalışma. Handan Karael’in aile mirasıyla beraber günümüz bilgilerini de derleyerek oluşturduğu reçeteler, malzemelerinin kolay ulaşılabilir olmasının yanında pratik bir şekilde uygulanabilmesiyle de dikkat çekiyor. 

Kalıcı güzelliğe ve bedensel şifaya doğal yollarla ulaşmak mümkün. Geleneksel deneyimlerin ışığında, bitkilerin ve doğal malzemelerin gücünü günlük hayatımıza dahil etmek hepimize iyi gelecek. 

referans :
www.buseterim.com.tr
www.kirmizikedi.com
www.cimri.com
www.pikayayin.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button