News

İstediğiniz Alandaki Eğitimde İndirim Fırsatından Yararlanmaya Var mısınız?

Sertifikalı SEO Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Uzaktan eğitim sertifikalı SEO eğitim ile siz de SEO uzmanı olmak konusunda ilk adımınızı atabilirsiniz! Profesyonel SEO eğitimi için hemen tıklayın.

Sertifikalı SEO Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Gerçek bir SEO uzmanı olmak ister misiniz? Türkiye’nin en güncel ve en kapsamlı eğitiminde bir araya geleceğiz. Bu 60 saatlik eğitimden sonra Junior değil orta seviye biri SEO uzmanı olacaksınız. Özgeçmişinizde kullanacağınız sertifikamız böylece diğer eğitimlere göre gerçek değer kazanmış olacak. Oturaklı, planlı ve sıfırdan başlayarak kurgulanmış tek eğitim. Siz de yeni bir meslek edinmek ister misiniz? En yeni uygulamalar, en güncel bilgiler, en kapsamlı eğitim burada. Boğaziçi Enstitüsü SEO Eğitimi: Sertifikalı Uzmanlık Programı bunun için en büyük fırsat. Bu fırsatı kaçırmayın.

Bu eğitimle;

Dijital Pazarlama’nın en önemli kanallarından biri olan arama motoru optimizasyonu alanı önemini her geçen gün arttırıyor. İŞKUR’un İşgücü Piyasası Araştırması raporuna göre arama motoru optimizasyonu alanında nitelikli eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Futurist Ufuk Tarhan’a göre ise bugünün yeni mesleklerinden olan SEO uzmanlığı, geleceğin meslekleri arasında da yerini almaktadır. Örgün yani sınıf içi eğitim süresi 120 saat olan SEO eğitimine uzaktan eğitimle ulaşma imkanı elde edeceksiniz. Ayrıca Enstitü onaylı SEO kursu mezunları her ay düzenlenen workshop (uygulama) eğitimine bir yıl boyunca  ücretsiz katılabilecekler.

6 ünite, 80’den fazla farklı SEO konusu, 20’den fazla SEO aracını hem video çekimli hem de ekran kayıtlı bir şekilde, hem teorik hem de pratik olarak uygulamalı eğitimimizin ders başlıklarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Toplam eğitim süresi 60 saati geçmektedir.

SEO’ya Başlarken Bilinmesi Gereken Temel Konular

Anahtar Kelime Araştırması

İçerik Geliştirmeleri

Teknik Geliştirmeler

Site Dışı SEO Çalışmaları

SEO Çalışmalarında ve Analizlerinde Kullandığımız Araçlar

Site Çeşitlerine Özel SEO Stratejileri

Bonus Konular

SEO Uzmanlık Eğitimi, SEO uzmanı olmak isteyen veya SEO hakkında temel bilgileri ve daha bir çok ileri seviye konuları öğrenmek isteyen herkes içindir. Dijital pazarlama sektöründe olan veya olmayan, kendisini bu alanda geliştirmek isteyen herkes eğitimimize katılabilir. Aşağıda bu kursun kimler için uygun olduğunu aşağıda listeledik:

Online SEO eğitimi müfredatına göre eğitimler bireysel öğrenme hızına göre devam eder. Dersler videolar, interaktif sunum ve dökümanlarla desteklenir. İstediğiniz zaman derslere girebilirsiniz. Dersleri dilediğiniz kadar tekrar etme hakkınız bulunmaktadır. Örgün yani sınıf içi eğitim olarak karşılığı 120 saat olan SEO eğitimine uzaktan eğitimle erişmiş olacaksınız. Eğitiminiz sonrasında her ay düzenlenen workshop (uygulama) eğitimine bir yıl boyunca ücretsiz katılabileceksiniz.

Enstitü Kampanyası: SEO eğitimi alan öğrencilerimizin ek kazanımları

Erken Rezervasyon Otelleri 2021

Erken Rezervasyon Otelleri 2021

Erken rezervasyon sigortası ile tatilini 72 saat kalaya kadar iptal hakkın var!

erken rezervasyon otelleri

ETS’de erken rezervasyon dönemi başladı. 2021 yazında çok daha uygun fiyatlarla harika bir tatil yapmak için yerinizi ayırtmanın tam sırası. Erken rezervasyon otelleri arasından size uygun olanı seçerek, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil için şimdi harekete geçin. Erken rezervasyon fırsatları bitmeden kredi kartına 12 aya varan taksit ve koşulsuz iptal hakkı gibi kolaylıklarla tatilinizi planlayın.

Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor. Böylece tatilini en erken planlayan misafirler en fazla indirimden yararlanıyor.

Erken rezervasyon, size nisan-ekim ayları arasında planladığınız tatili, aylar öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve yüksek indirim oranları ile satın alma imkânı sunan bir sistemdir. Dönemlere ayrılarak düzenlenen erken rezervasyon kampanyaları ile misafirlere birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanır.

Erken rezervasyon dönemi her yıl genellikle kasım-aralık aylarında başlar. Yaz sezonunun başlarına kadar, her ay indirim oranları güncellenerek devam eder.

Erken rezervasyon kampanyaları, her yıl kasım-aralık aylarında başlar ve bu ilk dönem, misafirlere erken rezervasyonda en yüksek indirim oranının sunulduğu dönemdir. Yaz sezonuna yaklaştıkça indirim oranı genellikle azalarak uygulanır. Erken rezervasyon kampanyalarının ilk dönemi, hem yüksek indirim oranı sunması açısından hem de otellerde kontenjanların henüz boş olması açısından misafirlere diledikleri otelde cazip fırsatlarla tatil rezervasyonu yapma imkanı sunar. Ayrıca başlangıç fiyatları, dönem içerisinde otellerde satış gerçekleştikçe indirim oranı değişmese bile artış gösterebileceğinden, erken rezervasyon yapmak için genelde kampanyaların başladığı ilk dönemi tercih edebilirsiniz.

Finlandiyada Öğrenim Ücretleri

Son yıllarda dünyanın en iyi yüksek kaliteli eğitim sistemine sahip ülkesi olarak bilinen Finlandiya’da öğrenim ücretleri hakkında merak edilenler yazımızda.

Finlandiyada Öğrenim Ücretleri

Uluslararası bir öğrenci olarak Finlandiya’da eğitim alarak, beraberinde sayısız fırsatlara sahip olacağınızı biliyor musunuz? Finlandiya bugün, yaklaşık 188 bin göle ev sahipliği yaparak ‘bin göller’ bölgesi olarak adlandırılırken, sauna kültürleri, eşsiz doğal güzellikleri, büyüleyici kuzey ışıklarını yakından görebileceğiniz Lapland bölgesi, yaz aylarında ortaya çıkan muhteşem gece yarısı güneşi ile öğrenciler için mükemmel bir eğitim rotası olacaktır. 

Küresel platformalarda dünyanın en iyi yüksek kaliteli eğitim sistemine ve yaşam standartlarına sahip ülkesi olarak kabul edilen ülke, öğrenciler için pahalı görünebilir. Ancak hükümet ve üniversiteler tarafından sağlanan çok sayıda alternatif de vardır. Gelin, Avrupa’nın en eşsiz ülkelerinden biri olan Finlandiya’da öğrenim ücretleri hakkında ayrıntılı rehberimize göz atalım!

Dünya çapında yüksek kaliteli eğitim sistemleri, üst düzey araştırma imkanları, yaşam kalitesi ve mezuniyetten sonra çalışma koşulları ile Finlandiya, bir üniversiteye başvuracak öğrenciler için ideal bir ülkedir. Finlandiya’da okumayı seçen uluslararası öğrenciler, eğitimleri boyunca profesyonel öğrenci hizmetleri tarafından yönlendirilirken, Fin üniversiteleri araştırma ve öğretimdeki kalitelerini, öğrencilerin gelecekteki çalışma hayatlarına yönelik ihtiyaçlar ile birleştirirler. Böylelikle mezuniyetten sonra iş hayatına hazır bireyler olarak istihdam edilebilirliklerini arttırırlar. 

400’den fazla İngilizce öğretilen programa sahip yüksek öğretim kurumlarında eğitim alarak lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinde akademik kariyer imkanları da sunan Finlandiya, University of Tampere, University of Turku gibi okullarda mükemmel öğrenci memnuniyeti sonuçları ile ünlüdür.

PISA tarafından her yıl üst sıralarda raporlanan Finlandiya, dünyanın en iyi ve prestijli eğitim sistemleri ile tanınır. Fin eğitim sisteminin başarısı, ezber yerine yaratıcılığı teşvik eden, öğrencilerin daha aktif olduğu dinamik sınıf ortamlarında ders işlenen yapısına bağlıdır. Finlandiya’da eğitim ücretsizdir. Eğer Avrupa Birliği, Avrupa Ekonomik Alanı ülkeleri veya İsviçre vatandaşı iseniz, Fin üniversitelerinde ve devlete ait kurumlar olan polytechnics olarak da bilinen Universities of Applied Sciences yani Uygulamalı Bilimler üniversitelerinde okumak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. 

Finlandiyada eğitim hakkında neler biliyoruz?

Ağustos 2017 tarihine kadar Finlandiya’da, Avrupa’nın aralarında Norveç, Fransa, Almanya, İtalya gibi ülkelerinde olduğu gibi tüm dünyadan uluslararası öğrencilere ücretsiz eğitim alma imkanı sunuyordu. Ancak bu tarihten sonra yapılan düzenlemeler sonucunda Finlandiya’da eğitim almak isteyen, AB ya da AEA üyesi olmayan ülkelerden gelen öğrencilerin öğrenim ücreti ödemeleri zorunlu kılınmıştır.

Ülkede, en iyi Finlandiya üniversitelerinde eğitim ücretleri seçtiğiniz programa bağlı olarak 8.000€ ile 16.000€ arasında değişirken, her üniversite kendi bağımsız okul ücretlerini belirleyebilir. Buna göre Finlandiya’da bazı üniversitelerde Avrupa Birliği vatandaşı olmayan öğrenciler için uygulanan öğrenim ücretleri şu şekildedir;

Finlandiya’da AB veya AEA dışından gelen öğrenciler için eğitimin ücretli olduğundan bahsetmiştik. Çoğu öğrenci bu nedenle Finlandiya’da eğitim alma konusunda çekimser olabilir, ancak güzel haberlerimiz var. Eğer Finlandiya’da ücretsiz eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinde Fince ve İsveççe dillerinde eğitim hala ücretsizdir.

Mezuniyetten sonra Finlandiya’da bir iş bulup çalışmayı ve yaşamayı düşünüyorsanız, Fince öğrenebilir ve eğitim masraflarınızı en aza indirebilirsiniz. Buna göre Finlandiya’da okumak için; 

Finlandiyada eğitim hakkında neler biliyoruz?

Finlandiya’da üniversite okumak isteyen öğrencilerin, her yıl yaklaşık 100€ ile 200€ arasında değişen bir Öğrenci Birliği ücreti ödemeleri gerekir. Bu ücret, Uygulamalı Bilimler-UAS üniversitelerinde okuyan öğrencileri kapsamaz. Ancak onlarda da farklı öğrenci birlikleri vardır ve üyelikleri isteğe bağlı olduğu için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Öğrenci Birliği üyelik avantajları şunlardır;

Finlandiyada eğitim hakkında neler biliyoruz?

Finlandiya’da bir üniversiteye başvuran yerel ve uluslararası tüm öğrenciler aynı hak ve sorumluluklara sahiptir. Buna göre öğrenim ücretlerine dahil olan hizmetler şunlardır;

Finlandiya’da Burslu Okuma Rehberi, Öğrenciler İçin Finlandiya Üniversiteleri, Finlandiya’da Çalışmak İçin 7 Neden yazılarımıza göz atın. 

Finlandiya’da eğitim ve yaşam giderleri Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelere bakıldığında çok daha uygun ve avantajlıdır. Önemli olan bütçenizi iyi kullanmak, gereksiz masraflardan kaçınmak ve tamamen eğitiminize odaklanmaktır. Finlandiya, özellikle uluslararası öğrencilere yönelik gıda, seyahat ve sosyal yaşamda faydalanabileceğiniz Öğrenci Birliği üyeliği sayesinde devlet, refah bir yaşam sürmenizi sağlar.

Ülkede genellikle kampüs içi ya da dışında öğrenci konaklaması imkanı sunan üniversite yurtlarında ısınma, elektrik, internet, su gibi faturalar kiraya dahildir. Buna göre öğrencilerin aylık yaşam giderleri ortalama 700€ ile 1100€ arasındadır ve harcamalar şu şekildedir;

Finlandiyada eğitim hakkında neler biliyoruz?

Finlandiya’da yaşamak isteyen öğrenciler için Helsinki en pahalı şehir olarak bilinirken, Laaperanta, Pori ve Tampere en uygun fiyatlı öğrenci şehirleri arasında yer alır. Helsinki’de eğitim alacak bir öğrenci aylık ortalama 980€ ile 1.580€ arasında bir masraf yaparken, Oulu’da bu ücret 660€ ile 1.000€’ya kadar geriler. 

Finlandiya’da ücretsiz eğitim imkanından faydalanan AB ve AEA üyesi ülkelerden gelen öğrenciler için burs imkanları sınırlıdır. Burslar daha çok öğrenim ücreti ödemek zorunda olan uluslararası öğrencilere yöneliktir. Genel olarak Finlandiya üniversiteleri, tüm dünyadan yetenekli öğrencilere cömert burslar sunar. Bunlar büyük ölçüde akademik esası temel alır ve genellikle belirli sayılarda verilirken, not ortalamalarınızın önemli rol oynayacağı kesindir. 

referans :
istanbulbogazicienstitu.com
www.etstur.com
www.hotcourses-turkey.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button