News

Eğitim & Kariyer

EĞİTİM VE KARİYER

Bahçelievler Kongre Merkezi Ücretsiz Kayıt için Tıklayınız. DUYURU LİSTESİNDEN ÇIKMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

EĞİTİM VE KARİYER

BAHÇELİEVLER KONGRE MERKEZİ

Kocasinan Merkez Mah. Osmangazi Sk. Bahçelievler  İSTANBULHasan Doğan Spor Kompleksi Yanı

Otopark için Hasan Doğan Spor Kompleksini kullanabilirsiniz

-Şirinevlerden 97 otobüsü-Şirinevlerden minibüsle kocasinan güneşli istikameti-Bahçelievler metroport avm’ nin önünden minibüsle kocasinan son durak-Bağcılar meydandan minibüsle hasan doğan spor kompleksi istikameti-Bakırköy meydandan minibüsle kocasinan istikameti

0545 344 0236

 Sadece sms mesajlarına cevap verilmektedir. Aramalar ve whatsapp cevaplanmamaktadır.

Kariyer Education – Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Kariyer Education Özel Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Gidebileceğiniz Ülkeler Ukrayna, Polonya, Azerbaycan, Rusya, Kanada, Nahçıvan, Makedonya vs

Kariyer Education - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

logo

Yurtdışı eğitiminde parlak bir kariyer sizi bekliyor..

+90 546 286 47 00

Ukrayna, Van, Gaziantep,Mardin, istanbul, Şırnak, Diyarbakır

 [email protected]

Eğitim ve Kariyer Gelişim

Eğitim ve Kariyer Gelişim

Erciyes Anadolu Holding olarak tüm açık ve yeni oluşturulan pozisyonları öncelikle kendi bünyemizdeki insan kaynağı, yani çalışanlarımız ile kapatmayı amaçlıyoruz. Kariyer Yönetim Sistemimiz ile, prensiplerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın potansiyellerine, performanslarına, bilgi, beceri ve davranışlarına odaklanarak değerlendirme yapmayı ve çalışanlarımızın gelişimini de esas alarak üst kademe pozisyonlara liyakat sahibi çalışanlarımızı çıkarmayı amaçlıyoruz.

Boş olan yönetici kadrolarına ve uzman unvanındaki pozisyonlara öncelikle şirket içi adayları (şirket çalışanları), uygun aday yoksa grup içi adayları (grup şirket çalışanları) Değerlendirme Merkezi Uygulamasına göre değerlendiriyoruz.

Erciyes Anadolu Holding Grubu olarak, tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi Erciyes Anadolu Akademi çatısı altında topluyoruz. Erciyes Anadolu Akademi kapsamında çeşitli online (e-öğrenme) ve sınıf içi eğitim programları oluşturarak çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmelerine olanak sağlıyoruz.

Erciyes Anadolu Akademi, çalışanlarımıza sürekli öğrenmeyi mümkün kılan, iş performansına doğrudan etki eden dijital eğitim ve gelişim platformumuzdur. Çalışanlarımızın online (e-öğrenme) eğitimlere https://erciyesakademi.com adresinden istedikleri zamanda, istedikleri yerden ve istedikleri araçla ulaşarak faydalanmalarını sağlıyoruz.

Grup şirketlerimizin, her yıl çalışanlarının gelişimlerini desteklemek için sınıf içi eğitimler, yasal zorunlu eğitimler ve mesleki eğitimler düzenliyoruz. İşe yeni başlayan çalışanlarımıza işe daha kolay adapte olabilmelerini sağlamak için şirket tanıtımı, süreçlerin ve sistemlerin anlatıldığı oryantasyon eğitimleri veriyoruz. Terfi sürecine girmiş tüm çalışanlarımıza ataması onaylansın veya onaylanmasın Kişisel Gelişim Planları hazırlıyoruz. Bu planlar doğrultusunda çok çeşitli eğitim ve gelişim faaliyetleri planlıyor ve çalışanlarımıza uyguluyoruz: online eğitimler, makaleler, kitaplar, filmler vs.

referans :
2018.egitimvekariyergunleri.com
kariyereducation.com
www.erciyesanadolu.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button