News

eFootball Pro IQONIQ in 9. maç günü fikstürü ve yayın detayları belli oldu

eFootball Galatasaray SK vs Barcelona maçı ne zaman?

Dünyanın en büyük futbol kulüplerini bünyesinde barındıran eFootball.Pro IQONIQ tüm heyecanıyla devam ediyor. Sezonda dokuzuncu maç gününe gelindi. Heyecanla beklenen dokuzuncu maç gününde karşılaşacak iki takım belli oldu. eFootball Galatasaray SK vs Barcelona maçı ne zaman soruları futbolseverler tarafından yanıtlanmak üzere bekleniyor. Beklenen açıklama geldi. İşte detaylar…

eFootball Galatasaray SK vs Barcelona maçı ne zaman?

2020/2021 sezonunun 9.gününe gelindiğinde fikstürler ve maç saatlerinin nasıl olacağı nihayet belli oldu. Dokuzuncu maç gününün 8 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’da olduğu Konami Digital Entertainment B.V tarafından duyuruldu. Futbolseverlerin merakla beklediği eşleşmeler açıklandı. Kıyasıya mücadeleler hangi takımlar arasında ve saat kaçta yapılacak sorularının yanıtını futbolseverler için derledik.

2019/2020 sezonu bilindiği üzere 12 Aralık tarihinde başlamıştı. Tunuvada dünyanın en büyük futbol takımları olarak anılan takımlar kıyasıya mücadele ediyor.

eFootball.Pro IQONIQ 9. Maç Günü Fikstürü ve Yayın Detayları Belli Oldu

2020/21 sezonunun dokuzuncu maç günü 8 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek.

eFootball.Pro IQONIQ 9. Maç Günü Fikstürü ve Yayın Detayları Belli Oldu

eFootball.Pro IQONIQ 9. Maç Günü Fikstürü ve Yayın Detayları Belli Oldu

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı bir açıklamayla 8 Mayıs Cumartesi günü TSİ 14.00’te gerçekleşecek eFootball.Pro IQONIQ’in 9. Maç Günü’nün (Matchday 9) fikstür ve yayın akşının belli olduğunu duyurdu. Juventus- Manchester United FC karşılaşmasıyla başlayacak maçların tamamı ve yayın saatleri şöyle: Juventus-Manchester United FC – KICK-OFF 14:15 Galatasaray SK vs. FC Barcelona – KICK-OFF 15:10 AS Roma vs. FC Schalke 04 – KICK-OFF 16:05 AS Monaco vs. FC Bayern München – KICK-OFF 17:00 Arsenal FC vs. Celtic FC – KICK-OFF 17:55  Matchday’in tamamı saat 12’den itibaren aşağıdaki kanallardan izlenebilir:eFootball PES YouTube – Matchday 9eFootball PES FacebookAS Monaco ve AS Roma Nakavt Serisindeki yerlerini garantilerken Celtic FC ve Galatasaray SK ne yazık ki bu seride yer alma şanslarını yitirmiş durumda. Arsenal FC, FC Schalke 04, Juventus, FC Barcelona, Manchester United FC ve FC Bayern München, Nakavt Serisindeki diğer dört takım olmak için ter dökmeye devam ediyor. Takımların detaylı analizleri ve Matchday 9’un fikstürüne bu linkten, kalifiye olabilmek için nelere ihtiyaç duyduklarını ise bu linkten detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.Bir önceki maç gününün (Matchday 8) ardından sıralamalar şu şekilde:  eFootball.Pro IQONIQ 2020-21 sezonunda yer alan takımların tam listesi şu şekilde:FC BarcelonaManchester United FCFC Bayern MünchenJuventusArsenal FCAS RomaCeltic FCFC Schalke 04Galatasaray SKAS MonacoYouTube’da 15 milyondan fazla toplam izlenmeye ulaşan 2019/20 sezonuyla eFootball.Pro IQONIQ 12 Aralık’ta başladı. Turnuvada dünyanın en büyük kulüplerini temsile eden profesyonel espor oyuncuları yer almakta.eFootball.Pro IQONIQ Maç Günleri (Matchdays), 2020/21 sezonunda eFootball PES 2021 SEASON UPDATE üzerinde ve 3’e 3’lük CO-OP çevrimiçi maçlarla ilerliyor. Birer oyuncu her maç gününün sonunda bir “MVP” bir de “En İyi Gol” ödülü sahibi oluyor. Kulüpler ayrıca Sezon sonunda lig tablosundaki başarılarına göre ilave para ödülleri kazanıyorlar.Önceki maç günlerinden önemli anları ve maçların tamamını eFootball PES YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.En yeni turnuva haberleri ve bilgileri için resmi eFootball web sayfasını ziyaret edin.  basın bülteni

Font Seçimi Times New Roman Arial Verdana Tahoma Courier New Trebuchet MS Microsoft Sans Serif Font boyutu Boyut=1 Boyut=2 Boyut=3 Boyut=4 Boyut=5 Boyut=6 Boyut=7

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı

Şifre

E-Posta (Onay için gerekli.)

Yeni

eFootball Pro IQONIQin 9. maç günü fikstürü ve yayın detayları belli oldu

eFootball Pro IQONIQin 9. maç günü fikstürü ve yayın detayları belli oldu

2020/21 sezonunun dokuzuncu maç günü 8 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek. Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı bir açıklamayla 8 Mayıs Cumartesi günü TSİ 14.00’te gerçekleşecek eFootball.Pro IQONIQ’in 9. Maç Günü’nün (Matchday 9) fikstür ve yayın akşının belli olduğunu duyurdu.

2020/21 sezonunun dokuzuncu maç günü 8 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek. Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı bir açıklamayla 8 Mayıs Cumartesi günü TSİ 14.00’te gerçekleşecek eFootball.Pro IQONIQ’in 9. Maç Günü’nün (Matchday 9) fikstür ve yayın akşının belli olduğunu duyurdu. 

 Juventus- Manchester United FC karşılaşmasıyla başlayacak maçların tamamı ve yayın saatleri şöyle: 

• Juventus-Manchester United FC – KICK-OFF 14:15 

• Galatasaray SK vs. FC Barcelona – KICK-OFF 15:10 

• AS Roma vs. FC Schalke 04 – KICK-OFF 16:05 

• AS Monaco vs. FC Bayern München – KICK-OFF 17:00 

• Arsenal FC vs. Celtic FC – KICK-OFF 17:55 

AS Monaco ve AS Roma Nakavt Serisindeki yerlerini garantilerken Celtic FC ve Galatasaray SK ne yazık ki bu seride yer alma şanslarını yitirmiş durumda. Arsenal FC, FC Schalke 04, Juventus, FC Barcelona, Manchester United FC ve FC Bayern München, Nakavt Serisindeki diğer dört takım olmak için ter dökmeye devam ediyor. 

eFootball.Pro IQONIQ Hakkında

 eFootball.Pro IQONIQ 2020-21 sezonunda yer alan takımların tam listesi şu şekilde:

• FC Barcelona

• Manchester United FC

• FC Bayern München

• Juventus

• Arsenal FC

• AS Roma

• Celtic FC

• FC Schalke 04

• Galatasaray SK

• AS Monaco

 YouTube’da 15 milyondan fazla toplam izlenmeye ulaşan 2019/20 sezonuyla eFootball.Pro IQONIQ 12 Aralık’ta başladı. Turnuvada dünyanın en büyük kulüplerini temsile eden profesyonel espor oyuncuları yer almakta.

 eFootball.Pro IQONIQ Maç Günleri (Matchdays), 2020/21 sezonunda eFootball PES 2021 SEASON UPDATE üzerinde ve 3’e 3’lük CO-OP çevrimiçi maçlarla ilerliyor. Birer oyuncu her maç gününün sonunda bir “MVP” bir de “En İyi Gol” ödülü sahibi oluyor. Kulüpler ayrıca Sezon sonunda lig tablosundaki başarılarına göre ilave para ödülleri kazanıyorlar.

Referans :
www.gursesgazetesi.com
www.bolumsonucanavari.com
laptrinhx.com

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button