News

6 Mayıs günlük burç yorumları Astrolog Binnur Sormageç

6 Mayıs 2021 Perşembe burç yorumu

Hassasiyetler yüksek! 6 Mayıs 2021 Perşembe burç yorumuna göre bugün neler yapılabilir, nelerden kaçınmalı?

6 Mayıs 2021 Perşembe burç yorumu

Bugün ne yapılabilir? Bugün Balık burcunda ilerleyen Ay daha hassas ve bir ölçüde dağınık bir durumda olabileceğimizi anlatıyor. Duygusal açıdan yön bulmakta zorlanabiliriz. Kimi zaman ailemizi ve ilişkilerimizi ilgilendiren konularda duygusal açıdan test edildiğimizi hissedebiliriz. İlişkilerin dönüştürücü yönlerini daha iyi kullanmaya çalışalım.

Nelerden kaçınmalı? Kırılganlık ya da kendine acıma duygusu öne çıkarken, akılcı düşünmemiz pek kolay olmayabilir. Tam olarak ne istediğimizin farkında olmayabiliriz. Kimi zaman uykuda bir durum ya da bizi duygusal açıdan bağlayan koşullar gündeme gelebilir. Yine de öğle saatlerinde yaratıcı yönlerimizi kullanabileceğimiz destekler bulabiliriz. Bu saatleri daha iyi değerlendirmeye bakalım.

Maya takviminde bugün

Galaktik ton 7/ Çakmaktaşı Daha dikkatli kararlar vermek durumundayız. Ortaklaşa alanda daha fazla düşünmemiz ve uyum sağlamamız gereken koşullarla karşılaşabiliriz. İşbirliği geliştirmeliyiz.

6 Mayıs günlük burç yorumları – Takvim

6 Mayıs günlük burç yorumları - Takvim

KOÇ Kaçamak tatil gibi görebileceğiniz, insanlardan ve iş stresinden uzaklaşmanıza vesile olacak küçük bir etkinlik enerjinizde büyük bir farklılık yaratabilir.

BOĞA Bugünlerde özellikle iş konulunda verdiğiniz mesajlar tam anlamı ile istediğiniz yere ulaşamayabilir. Tartışmalara dikkat.

İKİZLER Zamanınızı içsel olarak sizi üzen veya sıkan konuları sindirmeye ayırmak verimli bir zaman dilimine geçmenize vesile olacaktır.

YENGEÇ İkili ilişkinizde yanlış anlaşılmalar yaşanabileceği gibi iş konusunda da bazı gerginlikler ve zemini olmayan konularla alakalı yersiz atışmalar yaşanabilir.

ASLAN Bugünlerde hız gerektiren konularda dengeyi kaçırmamaya özen gösterin. Çok hızlı davranmaya çalışırsanız ufak tefek kazalara yol açabilirsiniz.

BAŞAK Geçici ya da kısa vadeli seyahat planlarınızı gerçekleştirmek için uygun bir gün. Sosyal olacağınız ancak arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ Gün içerisinde önemli şeyleri dikkatinizi vererek yapın. Gerek arkadaşlarınızı gerekse partnerinizi bu süreçte yanlış anlayabilirsiniz.

AKREP İletişimsel konularda dikkatli adım atmanız gereken bir gündesiniz. Bu durum sizi demoralize ederek işinizi sorgulamanıza neden olabilir.

YAY Yarım kalan işlerinizi tamamlamak, eksiklerinizi görmek ve öz eleştiri yapmak için uygun bir gün. Bitmesi gerekenleri bitirin ve yeni bir sayfa açmaya başlayın.

OĞLAK Bugünlerde kurumsal iş tekliflerini değerlendirmek için uygun bir gün olmayabilir. Bazı yazım hataları mail aksaklıkları olabilir. Dikkatli olmalısınız.

KOVA Bugün ufak bir dinlenme süreci olabilir sizler için. Pratikliğinizi sergilemeyi ilerleyen günlere bırakabilir ve yavaş adımlarla ilerleyebilirsiniz.

BALIK Yeni bir projeyi değerlendirmek yerine mevcut işinizi geliştirmek için uygun bir gün. Zaman içerisinde karşınıza geçmişte görmediğiniz fırsatlar çıkabilir.

referans :
www.milliyet.com.tr
www.takvim.com.tr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

Back to top button